Nové potahy

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Zamčeno
jémák
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 22 bře 2008, 20:55
Bydliště: Hradec Králové

Nové potahy

Příspěvek od jémák »

čavec, tohle je můj první post zde, tak případné nesrovnalosti omlute. :wink:

Koupil jsem si nové autopotahy a jelikož jsem neměl 2500 - 3500 kč, sehnal jsem si univerzály. vše by bylo v pohodě, kdybych nepřišel na problém, se kterým si nevím rady. mám punto rv 2001 1,2 8V, a zjistil jsem, že mi nejdou sundat hlavové opěrky na sedadle řidiče a u spolujezdce. na boční straně opěrky je sice tlačítko, kterým se dá nastavovat výška, ale pro samotné sundání opěrky asi neslouží ( nebo jsem tak nešikovný a neumím to).. proto by mě zajímalo, jestli existuje nějaký způsob, jak tuto opěrku sundat, abych mohl pohodlně navléknout potah sedadla.. předem děkuji za odpovědi a ještě jednou omluvte moji " otázuk od blbce".. díky jémák :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

zkus si projit tohle tema: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... t=op%ECrky

kdyz to tam nenajdes, tvoje tohle prejmenujem na dany problem ;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Oli
Fiaťák
Příspěvky: 131
Registrován: 09 říj 2005, 20:10

Příspěvek od Oli »

jeste podotknu ze original autopotahy na punto (rok 2000+) maji v oblasti hlavovych operek suchej zip prave kvuli sundani techto operek pokud se ti s tim nechce drbat dej to manzelce,pritulkyni komukoliv at ti tam ten suchej zip nasijou a budes mit klid :) a potahy v aute
jémák
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 22 bře 2008, 20:55
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od jémák »

Oli píše:jeste podotknu ze original autopotahy na punto (rok 2000+) maji v oblasti hlavovych operek suchej zip prave kvuli sundani techto operek pokud se ti s tim nechce drbat dej to manzelce,pritulkyni komukoliv at ti tam ten suchej zip nasijou a budes mit klid :) a potahy v aute
jj, to bych taky bral.. ale já mám ty universály a střihat se mě je nechce.. dneska jsem zkoušel fakt všechno a dolů jsem je zkrátka nedostal.. a nový potahy se mě kupovat nechce.. jsem u fakt dost bezradný, fakt jsem si s tím hrál snad dvě hodiny ( teda sílu jsem nepoužil a ani to snad nemám v plánu :? ).. poradíte mi ještě někdo nějak?, předem děkuji, zvlášť za tu funkční odpověď..
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Opierky by mali ist dolu, ked sa tycka opierok otoci o 90 stupnov dolava, resp. doprava. Skusal som to na svojom Punte, ale rukami som to nevladal, treba pouzit klieste. ;)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Kleštěma přes hadr,ať to vevorveš
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Příspěvek od onc »

... tak nevim co mate za punta ... ja ma Punto II z r. 99 a operky hlavy na
prednich i zadnich sedadlech jdou vytahnout uplne normalne ...
... proste zmacknu ty cudleky na boku a vytahnu je v poho ven...
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
punteliin
Začátečník
Příspěvky: 34
Registrován: 07 pro 2007, 23:11
Bydliště: Štatl :)

Příspěvek od punteliin »

já sem to tedka taky řešil, rval sem se s tím jak sem mohl, aji ve dvou sme to tahali a nedostali ven...takze potahy se roztrhly navrchu....pretahli...a zadelali tou operkou, potah je deravej a pritom neni nic videt :lol: :D
Fiat Punto 60SX r.v. 1997
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Vencapunto píše:Kleštěma přes hadr,ať to vevorveš
jj presne tak :) som zabudol dopisat.. :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Zamčeno

Zpět na „Punto - interiér“