DISKUZE - pružiny a tlumiče Sporting 1

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
dzepeto
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 03 bře 2008, 09:45
Bydliště: Trnava

DISKUZE - pružiny a tlumiče Sporting 1

Příspěvek od dzepeto »

Nazar chalani, mam fiat punto sporting 1997 a original pruziny co tam boli montovane mi uz dost lezu na nervy. su o nieco kratsie ako na klasickom punticku, takze aj o nieco tvrdsia jazda. Chcel by som si tam dat klasicke ako maju ostatne punta 1997. Mozem neco taketo spravit? neublizi to mojnu puntovi? nema niekto navyse take pruziny? Volal som na vrakovisko a tam mi povedali ze ked chcem pruziny tak jedine aj s tlmicom, a tie su mi na ... poradte kde sa to da zohnat. ak by chcel niekto vymenit, tak nech sa paci :D
Reklama
 

corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Vezmi je i s tlumiči a máš to vyměněné raz dva.
Punto 55S Mk I
dzepeto
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 03 bře 2008, 09:45
Bydliště: Trnava

Příspěvek od dzepeto »

jo jo
Naposledy upravil(a) dzepeto dne 21 pro 2008, 19:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

kamo ale na nizsom podvozku mas aj ine tlmice...
ked budes zvysovat, tak aj s tlmicmi..
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
dzepeto
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 03 bře 2008, 09:45
Bydliště: Trnava

Příspěvek od dzepeto »

neboj aj na to myslel, informoval som sa aj vo fiate, na punto sporting 1 su take iste tlmice ako na bezne punto, aj som to potovnal ked som ich dal dole a je to presne to iste.
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standor »

No on ten Sporting má opravdu jiné péra a jiné tlumiče.Jestli jsou péra nižší to nevím,ale tvrdší určitě a to o dost.Tlumiče jsou taky "kvalitnější",ale kratší nejsou.Bylo mi před čtyřmi roky ve Fiatu sděleno asi tohle.Sporting má konstrukční rychlost 185km/h a kdybych si tam dal obyčejné kapalinové,"které tam samozřejmě pasujou" tak bych se taky v té rychlosti mohl někde vyklopit. :lol:
Tak sem si blbec koupil Monroe Senzatrac plynový,který je po 4 letech a 47tis km v PRDELI.Byl jsem upozorněn na technické, že je celý od oleje. :cry:
Takže asi koupím Sachs tak jako dozadu,Punto je mělo od prvovýroby a ten vyteklýMONROE SENZAŠROT jim půjdu hodit do výlohy. :!:
jonas1
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 13 pro 2007, 08:35

Příspěvek od jonas1 »

Nemate nekdo poneti, kolik stoji dorazova guma do pruziny zadniho kola??Dela ji jen orig.Fiat???
Máte ho i v červené?
MK2 Sporting 1.2 16V 2003
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“