Autorádio!!!!!!! - vyřešeno -koupil jsem rámeček a hotovo!!!

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Art007
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 01 dub 2008, 19:14

Autorádio!!!!!!! - vyřešeno -koupil jsem rámeček a hotovo!!!

Příspěvek od Art007 »

Help help - je mi jasné že asi nejsem jediný - ale neví někdo, kde se dá sehnat autorádio do Brava/Bravy/Marey - s CD - našel jsem obrázky fakt hezkých rádií, ale nemůžu nikde najít kde se k nim dostat - http://opel.auto.com.pl/forum/viewtopic ... bc9ec2cb83

Buď někde sehnat ten Grundig - Grundig AD 182 H4 a nebo ty druhé - jsou ještě hezčí, ale z fotky fakt model nenajdu :(
Rámeček a normální rádio je sice řešení, ale nelíbí se mi jak je rádio zapadlé :( Cena není až tak rozhodující... díky za všechny rady.. :cry: [/b]
Naposledy upravil(a) Art007 dne 04 črc 2008, 09:14, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

alain1
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 22 dub 2007, 15:30

Příspěvek od alain1 »

Art007
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 01 dub 2008, 19:14

to tech ale CD nenacpu...

Příspěvek od Art007 »

no jo, ale ani jedno neni s CD - to radio s CD je tak trochu unikat - a jen malo kdo ho ma... kazetu nechci - tu mam.. :D
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: to tech ale CD nenacpu...

Příspěvek od majco »

Art007 píše:
no jo, ale ani jedno neni s CD - to radio s CD je tak trochu unikat - a jen malo kdo ho ma... kazetu nechci - tu mam.. :D
Pravou je že zohnať dobré rádio z cd origoš do Bravo/a či Marči je sakra problém ! kúp si redukciu a nové rádio!
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Art007
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 01 dub 2008, 19:14

Re: to tech ale CD nenacpu...

Příspěvek od Art007 »

majco píše:
Art007 píše:
no jo, ale ani jedno neni s CD - to radio s CD je tak trochu unikat - a jen malo kdo ho ma... kazetu nechci - tu mam.. :D
Pravou je že zohnať dobré rádio z cd origoš do Bravo/a či Marči je sakra problém ! kúp si redukciu a nové rádio!
Ale jo to budu muset udělat - ale vzhledem k tvaru palubky je pak to radio dost zapadle.. ale neda se nic delat ... jen jsem to zkusil - dneska se objevil nekdo kdo ho prodava na fiatbravoklub.com - ale asi po 10 minutach co to tam napsal bylo radio v. ........ :) no zatim necham to stare - a az budou korunky navic (ted bude investice do zrcatek a drobnych uprav a oprav ) tak se uvidi...
feky1
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 11 dub 2008, 15:40

Příspěvek od feky1 »

ja som to vyriesil kupou FN Transmittera, kto to nepozna princip je vysielanie prostrednictvom FM frekvencie, velmi dobra alternativa
Art007
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 01 dub 2008, 19:14

Příspěvek od Art007 »

no alternativa to je - ale jestli dobrá... zabere to zapalovač, a přejedeš pár kilometrů českých silnic a vypadne buď celý transmitter nebo usbčko... tak nevím.. jako nouzovka dobrý, ale fakt jen dočasně.
feky1 píše:ja som to vyriesil kupou FN Transmittera, kto to nepozna princip je vysielanie prostrednictvom FM frekvencie, velmi dobra alternativa
davit24
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2008, 20:49

Příspěvek od davit24 »

no ja to mam vyriesene tak ze v predu mam orig radio na kazety a potiahnute kable do kufra ku cd menicu..... a v pohodke.. 8)
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“