MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - TOM-Fox

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Tom-Fox
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 01 úno 2008, 12:07
Bydliště: Karlovarský kraj

MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - TOM-Fox

Příspěvek od Tom-Fox »

Zdravim všechny, tak jsem se rozhodl, že se sem taky připojim.Vlastním MK1 1.1 rok 97 najeto cca 88 tisic.Předchozí majitel byl bohužel prase o puntu se moc nestaral takže je to seriovka a to doslova všechny věci původní.Takže pomalu chci vše vyměnit.Bohužel s auty začínam takže všechno je pro mě nový a v okolí neni moc lidí co by poradili :) Prvně šli všechny věci jako obyčejně - svíčky, oleje apod. potom prasklý topení a silentbloky zadní nápravy.Teď se chci vrhnout na brzdy, tlumiče a pružiny.Přemýšlím co vzít takže zatím jen tak brouzdám po netu a hledam :)
Úpravy nejsou zatím žádný mam objednaný disky 14" 175/60 ( nechci trapit ten muší motor a hlavně je to na denní ježdění do práce a do školy)


k těm brzdám na elitu jsem našel brembo kotouče za nějakých 500,- prumer 240 mm a k tomu přemýšlim vzít destičky ATE - názor?

tlumiče jsem se rozhodl kayaba, ale pružiny nevim asi tyto http://www.vltava2000.cz/reviloshop/Goo ... JOM-120032
je to sniženi 45/40 neni to moc pro ty tlumiče ?

četl jsem tu pár tipů o vyndání katalizátoru - chtěl bych ho dát pryč, ale nevím co dát místo něj...

časem mě určitě napadnou další věci :D tím to díky a těším se na jakékoliv reakce
Obrázek Obrázek
I live my life a quarter-mile at a time.Nothing else matters...For those 10 seconds or less, I am free....
Reklama
 

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

jom neber.ikdyz je jasny ze koukas po cene... ale potom kvalita tomu odpovida . :roll:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Co je na nich špatnýho?
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

jsem to psala vyse uz , neee :))
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Dobře co přesně myslíš tou "kvalitou"?
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

blatičko. :oops:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

Tak jestli chceš vyhodit kat, tak tam dej pak rezonátor. Jinak tlumiče Kayaba je dobrá volba. Slyšel jsem na ně jen samou chválu.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Tom-Fox
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 01 úno 2008, 12:07
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Tom-Fox »

Katy: máš pravdu koukal jsem po ceně jaký by jsi mi ty doporučila? s podobným snížením . :)

abusacek: o rezonátoru jsem přemýšlel, ale nechci nějaký extra řvavý zvuk mě stačí něco decentního, jak je to potom se spotřebou sníží se nebo zvýší, co jsem tu tak četl někdo říká že sníží někdo zase že zvýší :)

jinak dneska jsem si hral s interierem inspirace od johnnyho :oops: akorát nějak nemůžu přijít jak sundat celý tapec drží mi u okna jak bejk, u toho tešnění...
I live my life a quarter-mile at a time.Nothing else matters...For those 10 seconds or less, I am free....
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Spotřeba se ti nezvýší.
A jakej tapec myslíš? Na dveřích? Ten musíš po celým dole a na bokách vycvakat a a pak nadzvednout nahoru (je tam zavlíknutej).
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Tom-Fox
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 01 úno 2008, 12:07
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Tom-Fox »

jj na dveřích, vycvakat jsem ho vycvakal ale pak se nechtěl ani hnout, a nahoru mi to taky moc nešlo, kvuli štelování zrcátek, ještě na to mrknu nechtěl jsem to vytrhnout nebo tak :) diky za radu
I live my life a quarter-mile at a time.Nothing else matters...For those 10 seconds or less, I am free....
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

Tom-Fox píše:Katy: máš pravdu koukal jsem po ceně jaký by jsi mi ty doporučila? s podobným snížením . :)
nemam cas ted hledat,takze jen jmenovite: FK, H&R, KW,Supersport, no a jeste se da Weitec (ale ty sednou vetsinou jeste vice nez udavaji).
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

To zrcátko musíš odmontovat.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Tom-Fox
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 01 úno 2008, 12:07
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Tom-Fox »

zrovna jsem zkoumal manual a tam píšou sundat zrcadko :-) ale i tak diky
katy: díky za tipy koukal jsem na to, ceny jsou pěkný mno :) ale našel jsem tyhle http://eshop.escape6.cz/ProductDetail.a ... odid=16611 je to tak akorát jak bych si představoval ...
I live my life a quarter-mile at a time.Nothing else matters...For those 10 seconds or less, I am free....
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Proč sundavat zrcátko kvůli tapecu. :shock: :?: Jenom za něj škubni k sobě a je venku.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

jj , to jde ;) a Escape je i spolehliva firma.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“