Brava vo Vašom okolí

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Brava vo Vašom okolí

Příspěvek od durkovic »

Zdravím,

tak len ako preličku, akoľko bráv cca už jazdí vo vašom okolí :)

ja som spočítal v KE a okolí asi cca 5 bráv a teraz každe rano stretávam jedno maranelo s 1,4 motorom.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Reklama
 

TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Když nepočítám 2 domácí, tak ve Vyškově potkávám jeden tm. červený Sport T-Jet, k nám do práce jezdí borec se 120T-Jet Emotion černá, směr Tišnov tm. modrý Sport. Pak v centru Brna nějaké služební v černé.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

TOMBY píše:Když nepočítám 2 domácí, tak ve Vyškově potkávám jeden tm. červený Sport T-Jet, k nám do práce jezdí borec se 120T-Jet Emotion černá, směr Tišnov tm. modrý Sport. Pak v centru Brna nějaké služební v černé.
tak ja som počítql aj to svoje :D ale vidím že u vás chodí dosť bravíčok :)
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Celkem jo, ale je to auto spíše raritkou. Když na 200km úseku Brno - Praha potkám 2ks, je to hodně :-( Alespoň bude auto vzácnějším kouskem a nebude tak okoukané.
Btw Stilo ze začátku také nebylo rozšířěné a teďka známý nemůže v D ani AT sehnat jetý lepší naftu za rozumnou cenu. Ani v CZ nic extra není. Jó, časy se mění.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

V okoli ZV, DT a BB chodi jeden cierny Sport, jedno firemne strieborne a este ich par stretavam semtam. Dnes som napr. nevidel ani jedno :D
Punto MK2 1.2 8V ELX
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

AHA, jo to čo teraz stretávam tak je z MT aspon tak ma SPZ :D
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
massek
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 18 dub 2008, 11:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od massek »

ja mam teď kolem sebe 3 jedno před a 2 za stolem :-D
S fiatem jezdím denně. Kontakt na mě... ICQ:292717425, Mail: masek@motortec.cz
Uživatelský avatar
pe73
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 29 bře 2008, 19:37

Příspěvek od pe73 »

Jelikož mám auto od loňského srpna, tak jsem si cca do letošního dubna užíval téměř primát v HK, teď jsem viděl další 2, jedno na převozce a druhý z Pce. Nicméně, musím potvrdit, že na východě Čech nové Bravo potkávám jen velmi ojediněle.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Dnes rano cestou do prace slo oproti mne Bravo, zlata metaliza, poliak z Krakova :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
risohom
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2008, 17:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risohom »

no, ja stretavam 2 - 3 Brava denne. Jazdim po BA, TT a NR. 2500 km mesacne. A odkedy som ho kupil (februar 2008) som ich uz stretol vela. neviem si predstavit, aby som si pamatal kde a ake Bravo som stretol

v BA pravidelne parkuje na Kollarovom namesti svetlomodre. Na chodniku, vyhradene P, takze mila reklama. Ten chlap by mal ma to auto za polovicu. :)

vela stretavam ciernych, sem-tam biele, a najcastejsie si vsimnem tie dve hnede metalizy, tie su podla mna i priatelky najkrajsie.

na nobelovej ul. jedno parkuje. parkoval som tam raz, a on asi 5 m odo mna. hovorim mu: "mate krasne auto!" (hnede) a on nechapavo pozera na mna. a ja som mu rukou ukazal na moje. "Ahaa! Aj vy! :)" Vravim mu, ze ma krajsiu farbu, a on na to, ze sa lahko spini. Tak som odvtedy kludnejsi, strieborna je spinevzdorna a ladi aj k pukliciam. :)
Fiat bravo 2, 1.4, 90 k, 12/2007
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

zdravím,

práve dnes som parkoval u nás v KE pri carefoure a asi cca 5 m odomna zaparkovalo dalšie čierne bravko, blížim sa k autu a vystupujucemu majitelovi hovorím, máte super farbu, tak isto pozerá o čo sa jedná a ked som odomkol svoju creaturu tak pochopil, tak isto mal motor 1,4 16V 66kW ale s kolesami R17 čili sport packet. ale bol pekný len sa rýchlo špiní. akurat išiel do fiatu kupovať zasterky dozadu :)

pekný deň
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
TOMBY
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 28 úno 2006, 18:17
Bydliště: Brno, Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Včera jsem u nás před barákem viděl černé Bravo 150Multijet Emotion a vzadu měl stejným fontem napsané Extéme. Vypadalo to jako origoš. Prodejce Ostrava. Zajímavé.
FIAT ---->>> First In Automotive Technology
My CREW:
NEW Fiat Bravo II 1.9MJT 120hp + dodělaný tempomat (Ex: Fiat Panda 1.2 Emotion do 73tkm)
Doma: Bravo II 1.4T Sport
Nokia N97
Apple MacBook
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durkovic »

TOMBY píše:Včera jsem u nás před barákem viděl černé Bravo 150Multijet Emotion a vzadu měl stejným fontem napsané Extéme. Vypadalo to jako origoš. Prodejce Ostrava. Zajímavé.
Jo tak to muselo vyzerať pekne, taka decentka :)
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“