Specifikace dílu

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
Poool
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 27 čer 2006, 08:48
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Specifikace dílu

Příspěvek od Poool »

Ahoj, dokázal by mi někdo pomoct se specifikací dílu? Mám následující problém: na levé straně mi sákne olej z převedovky kolem poloosy v místě kde je zasunutá do převodovky, zřejmě je špatný gufero. Snažil jsem se díl najít, ale na netu mi nejsou úplně jasné názvy, našel jsem jen manžetu vnitřní s ložiskem 24,7 mm a vůbec nemám páru, jestli je to ono. Nikdy jsem to neměl rozdělaný, takže nevim přesně jak to vypadá. Předem dík za rady
Reklama
 

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

ahojda, večer kouknu doma na servisní CD a dám ti sem fotku i s popisem.
www.minimaxa.cz
Poool
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 27 čer 2006, 08:48
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Příspěvek od Poool »

více než perfektní, předem moc dík
Pavel
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Specifikace dílu

Příspěvek od Alda »

Poool píše:Ahoj, dokázal by mi někdo pomoct se specifikací dílu? Mám následující problém: na levé straně mi sákne olej z převedovky kolem poloosy v místě kde je zasunutá do převodovky, zřejmě je špatný gufero. Snažil jsem se díl najít, ale na netu mi nejsou úplně jasné názvy, našel jsem jen manžetu vnitřní s ložiskem 24,7 mm a vůbec nemám páru, jestli je to ono. Nikdy jsem to neměl rozdělaný, takže nevim přesně jak to vypadá. Předem dík za rady
Tak guferem to zřejmě nebude. Měl jsem úplně stejný problém, olej nesákl ale tekl! A to docela solidně. Zrovna jsem přijel ze servisu, byla to prasklá manžeta. Cena 750,- s prací i olejem ( v převodovce zbylo 1dcl oleje :cry: )
Vyměň to, dokud máš ještě olej v převodovce.
1,6 16V BiPower
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Servis“