Rádio Fiat

Moderátor: peta.smolik

Andrew

Rádio Fiat

Příspěvek od Andrew »

Čau chci se zeptat když vyměním originál rádio v Bravu za jiné jestli se dá koupit nějaký rámeček aby zakryl tu zbývající mezeru dík.
Reklama
 

Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

Nejaký rámček existuje,už som o tom počul.Skús sa popýtať v predajni fiat,tam by to mali mať.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Re: Rádio Fiat

Příspěvek od onc »

Andrew píše:Čau chci se zeptat když vyměním originál rádio v Bravu za jiné jestli se dá koupit nějaký rámeček aby zakryl tu zbývající mezeru dík.
...zkus podivat sem http://www.autoal.cz/ceniky/plastadapt.htm
...maji tam ramecky na vsechny auta
... tady mas i cenik http://www.autoal.cz/cenik.htm
Cussss
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
Andrew

Příspěvek od Andrew »

Dík za tipy.
aforizmus
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 26 led 2006, 13:00
Bydliště: Detva
Kontaktovat uživatele:

nzd

Příspěvek od aforizmus »

take diely su a daju sa kupit v kazdom servise FIAT, ja som si do svojho zobral z jedneho buraneho.. ale radim Vam vsetkym, nekupujte si radio s cervenym podsvietenim, je sice vyrazne, pekne ukaze, ale nehodi sa k pristrojovke a stredovemu panelu!
Bravo 1.9TD 100PS -- bejvavalo
ted -- Omega 2.5 V6 170PS
Kobrik
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 15 úno 2006, 13:06
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek od Kobrik »

For - aforizmus. Něco na tom bude, ale proti gustu přece žádnej dyšputát 8) aneb, každému se líbí něco jiného. Já to takhle mám, líbí se mi to a ještě jsem na to žádnou kritiku neslyšel. :D
aforizmus
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 26 led 2006, 13:00
Bydliště: Detva
Kontaktovat uživatele:

NZD

Příspěvek od aforizmus »

for Kobrik: viem, ja mám tiež také rádio, komplet načerveno podsvietené, ale aj tak mi to tam nesedí.. páči sa mi to, ale, aj tak to nie je ono.. oveľa krajšie mi to ukázalo v aute pred tymto (VW POLO IV, tam je sice krásny červený interiér a to rádio tam ide ako uliate, ale jazdné vlastnosti POLA sú katastrofálne, tak som od toho upustil, nechal som ho otcovi :D , on je s ním spokojný) ináč, Fiaťáci, potrebujem ložiská na prednú nápravu, neviete niekto zohnať? najlacnejšie viem po 1300Sk, ale vidí sa mi to veľa.. :twisted:

OTÁZKA PRE VŠETKÝCH: Kedy bude na Slovensku nejaký fiaťácky zraz? Najlepšie na strednom Slovensku.
Bravo 1.9TD 100PS -- bejvavalo
ted -- Omega 2.5 V6 170PS
Kobrik
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 15 úno 2006, 13:06
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek od Kobrik »

For Aforismus. OK dobrá, něco na tom bude. VW polo nahovno? Tak to je v pohode!!! Ja sem s jizdnimi vlastnostmi Bravy nadmíru spokojený. Můj otec má Megana - nikdy v životě! Ty ložiska, je to celkem hodně ale aj tak mega dobra cena. Skus to srovnat s Mazdou, nebo BMW.
Brava 1.6 16V 66 kW
aforizmus
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 26 led 2006, 13:00
Bydliště: Detva
Kontaktovat uživatele:

NZD

Příspěvek od aforizmus »

Kobrik: takže tá cena vravíš, že je dobrá? teraz v sobotu idem menit olej, filtre, klinový remeň, termostat, "BOHA" nemám rád túto údržbu! šľak ma ide trafiť z toho, v lete musím meniť tlmiče a ešte aj pred týždňom som dolámal pod pravou hmlovkou plastový nárazník pri parkovaní.. No keď ide tak ide..
Bravo 1.9TD 100PS -- bejvavalo
ted -- Omega 2.5 V6 170PS
PiP
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 03 říj 2005, 10:08
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od PiP »

Hodne drahé tie ložiská. :shock: Čo by si povedal na tieto ceny :?:
Sada predné ložiská Corteco 1315.- Sk.
Jednotlivo predné ložisko Corteco 755.- Sk.
Jednotlivo predné ložisko Breda 845.- Sk.
Ak sa Ti to pozdáva objednaj si ich na www.auto-art.sk
Dovezú Ti to priamo domov, paráda. :twisted:
Pokial meniš aj palivávový filter doj si tam najväčší aký Ti tam vojde, neobanuješ. Tvoje čerpadlo sa tiež poteší. Prevodníky najdeš na www.clean.it :P
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

For aforismus: Mě povídej, včera jsem taky měnil olej s filtrem, vzduchovy filtr a destičky, blbne mě ukazatel teploty motoru. Něco mě tam klepe, doufam že to nebude lamela spojky, začíná mě kvést blatník a svítí mě erbeg. Dlouho se mic nekazilo a tet se to všechno naráz hrne. Hrůza
aforizmus
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 26 led 2006, 13:00
Bydliště: Detva
Kontaktovat uživatele:

NZD

Příspěvek od aforizmus »

For PiP: Vďaka za ceny a adresu, ale už som si zohnal sadu predných ložísk po 1000,- Sk, lacnejšie som už nedokázal.. Ale myslím si že je to veľmi dobrá cena.. Ešte mi zostáva meniť termostat, lebo mám stále otvorený a motor sa mi zohreje tak na 3tí dielik a na podchladenom motore nie je OK chodiť.. Tie ložiská budem meniť buď teraz v stredu, alebo v piatok, ešte neviem a ten palivový filter..
Ináč prečo mi radíš dať palivový filter čo najväčší :?:
Bravo 1.9TD 100PS -- bejvavalo
ted -- Omega 2.5 V6 170PS
PiP
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 03 říj 2005, 10:08
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od PiP »

Pokial máš predhrev OK tak v zime sa stíha ohrievať nafta aj pri náročnejšej jazde tiahly stupák alebo živšia jazda. Odkukal som to z najnovších dieslových motorov. Všetky májú obrovitý palivový filter. :P Čo sa týka termostatu TD 75, TD 100 má tri snímače teploty chladiacej kvapaliny. A nie vždy je problém zo špatným ohrevom motora v termostate. Hodne sa o tom písalo na www.brawa.wz.cz borci vymenili termostat a nepomohlo to. Problém bol práve v snímačoch teploty. No držím Ti palce nech to poriešiš k tvojej spokojnosti. :P
aforizmus
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 26 led 2006, 13:00
Bydliště: Detva
Kontaktovat uživatele:

NZD

Příspěvek od aforizmus »

For PiP: ahaaa.... jasné! som si mohol myslieť.. Vďaka za typ.. skúsim niečo poriešiť.. ale aj tak stále dúfam, že to bude ten termostat! lebo :evil: puknem od zlosti.. už ma to normálne štve! neviem tomu prísť na koniec.. zatiaľ sa maj, a keĎ to všetko vymením napíšem ako som dopadol.. :?
Bravo 1.9TD 100PS -- bejvavalo
ted -- Omega 2.5 V6 170PS
benikml
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 30 led 2006, 18:02
Bydliště: Světlá Hora, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

rámeček na rádio

Příspěvek od benikml »

sám jsem si ho objednával na stránkách www.autodoplnky.cz cena byla okolo 300 ale sedí a plní svou funkci
Fiat Brava 1,6 16V
76 kw, 103 HP
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“