Fiat Uno logo 1.5 1991 - BRZDY

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
th14
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 07 črc 2008, 12:51

Fiat Uno logo 1.5 1991 - BRZDY

Příspěvek od th14 »

Zdravím

potřeboval bych poradit ohledně brzd, mám nový posilovač, brzdový válec, ale auto stále nebrzdí, když mačkám pedál, tak auto pouze přibržďuje, až po silném sešlápnutí až na podlahu auto zastaví - někdo mi ještě radil koupit - rozdělovač bzrdové tlaku (nevím jestli to píšu přesně :) )

prosím o radu, díky moc lidi
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od liborko »

žeby vzduch ve vedení,nemáš to málo odvzdušněné? nebo můžeš mít přidřený i pístek,taky se mi to stávalo- doporučuju rozebrat,zkouknout pístek a vyměnit těsnící gumičky, může i špatně "plavat" držák destiček na tělese pístu -namazat dosedací plochy,taky jsem se s tím jednu dobu nervil,ale dal jsem komplet brzdy do cajku jak předek tak zadek a byl klid, ještě mě napadá bordel v nádobce,můžeš mít ucpané vedení,je tu více možností :? jo a jestli myslíš tím rozdělovačem brzdného tlaku zátěžový regulátor ( vespod před levým zadním kolem) tak většinou nefunguje na 100% nikomu,ale je tam jen od toho aby reguloval přibržďování zadku v závislosti na zatížení nápravy,jinak koukni do příručky Jak na to,je tam o problematice brzd napsáno docela dost
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Uno“