Blue & Me + NAV

Moderátor: peta.smolik

Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Blue & Me + NAV

Příspěvek od Requiem »

Takže mám na vás otázku a prosbu! Nechal jsem si objednat Bravo s Blue & Me + NAV, ale bohužel u prodejce neměli jediný vůz který by tyto doplňky měl! Chci se zeptat, má někdo z vás tyto doplňky? Popřípadě podrobnější info jak vše funguje ve skutečnosti...??? Samotný prodejce Fiatu pomalu ani nevěděl co po něm chci! Ta navigace je piktogramová a měla by se zjednodušeně zobrazovat na palubním počítači na přístrojové desce! Nic víc jak pár vět a pár fotografií (ze stránek Fiatu) jsem se bohužel nedozvěděl! Takže má někdo zkušenosti? Děkuji, Requiem...
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
Reklama
 

risohom
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2008, 17:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risohom »

hehe, nedavno som o tom nieco cital tu:

http://mobil.idnes.cz/otestovali-jsme-n ... vigace_kor

aka nahodicka :)
Fiat bravo 2, 1.4, 90 k, 12/2007
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

Díky moc... Vypadá to skvěle... Jelikož nemám problém s anglickým jazykem, tak to bude bomba...! ;-) Ještě jednou díky!
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

no neviem ja som ju osobne nechcel lebo som ju videl vo fiate (chvylku som sa s nou aj hral )ked som si vyberal moje grande punto a nepacila sa mi sak to neukazuje zadnu mapu. a za 4000 sk som si v akcii vypredajovej kupil navigaciu uplne paradnu s dom zvedavy ako sa ta mapa aktualizuje v tom aute :-D
podla mna lepsie je videt mapu pred sebou a popripade priblizenu krizovatku ako mat sipku ze tu zaboc vpravo :lol: moj nazor urcite by som si ju nekupoval ....
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

No víš ono nejde jen o tu navigaci, ale o digitální USB přehrávač a Handsfree... A ptal si se jak se ta navigace aktualizuje??? Jednoduše, mapové podklady to právě čerpá přes USB Flashdisk... Takže si na Flashku stáhneš nejnovější podklady, zasuneš do USB panelu a jedeš ;-) Takže jak už jsem řekl, nejde jen o tu navigaci!!! Není nic lepšího než když tam píchneš svojí mp3jku a zařveš Iron Maiden - The Number of The Beast ... a frrrr ono ti to tu písničku najde a začne přehrávat :D A kdyby mi náhodou někdo napsal SMSku (anglicky :) ) tak ti jí to i přečte! - sice nejspíš nevyužiju, ale s přítelkyní si občas anglicky píšeme, takže snad jo :)
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

jasne, ale system Blue and Me si muzes poridit i jen bez te navigace :)
Ale jinak je to pekne, taky se mi to libi. Myslis, ze to umi hledat pisnicky na zaklade toho, co reknes? To se mi moc nezda..spise bych to videl na moznost ovladat prehravac jednoduchymi povely typu zpet, vpred, zastav..
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

Výtažek ze stránek o Blue and Me: "Pomocí hlasového nebo ručního ovládání na volantu můžete vyhledat a přehrát písničku, kterou si přejete, a to jednoduše procházením různých rejstříků a souborů zobrazených na displeji přístrojové desky. Budete tak vždy obklopeni svou oblíbenou hudbou." Takže tak jsem to pochopil já! :) Víc nevím... Ale nic zase tak složitého to určitě není... Když už ti to přečte SMSku, tak najít písničku asi nebude problém ne? :D
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

ja mam v punte Blue & Me a aj USB port ale navigaciu ti k tomu nebolo treba a aj to hlasove hladanie a ovladanie je k tomu takze zbytocnost :-D
ale ked si to chcel tak to budes mat :-D a inak to ma pekny zensky hlas ...
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

Pěkný ženský hlas? :D A to myslíš jako vážně "pěkný" a nebo jen "ironie"??? :) A ještě jeden dotaz: Blue and Me - píší digitální přehrávač - chápu teda správně že to přehrává i MP3 soubory... Protože pak ale nechápu jednu věc :( Za 10 000,- si můžeš přikoupit CD přehrávač co zvládá i MP3jky! Ale také za 10 000,- zase celý systém (určitě mnohem užitečnější než jen CD přehrávač s MP3) Blue and Me!!!??? Takže když už 10 000,- někam vrazit tak do Blue and Me...! Mp3 to překousne taky... A popravdě, kdo si dneska pálí CD s hudbou? Je mnohem praktičtější nahrávat a kdykoliv aktualizovat svojí oblíbenou hudbu na Flashdisku (popřípadě přenosný MP3 přehrávač) než pálit CDčka a ty "ohrané" strkat někam hluboko do přihrádky v autě ne?! ;-) No nic nechám se překvapit! Tak díky za info... Req
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
1nekros1
Fiaťák
Příspěvky: 90
Registrován: 14 čer 2008, 23:54
Bydliště: Palarikovo - NZ okres

Příspěvek od 1nekros1 »

ja somn za to neplatil 10000 ja som to mal vo vybave a ja som si jedine priplatil za radio aby prehravalo aj MP3 s cdcka a pocuvam aj to aj to ... PS toto ta nastve asi ako mna Flesku si nepustis pokial nebudes mat nastartovane alebo pokial nebudes mat klucik v polohe JEDNA !!! :evil: :twisted: cize bez zapnute kluca ti to nepojde. napr ked si budes umyvat auto tak mozes pocuvat iba CD alebo radio, fesku nepustis ...
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

:shock: :shock: :shock: nóó tak to se nepovedlo! ale co... tak při umývání auta budu poslouchat CD...! To překousnu :wink: ale díky za důležitou informaci... :roll: čau
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re:

Příspěvek od JardaK. »

Neví někdo, jestli se dá při přehrávání skladeb z flešky nějakým způsobem zobrazit na displeji nejen název právě hrající skladby, ale např. i interpreta (příp. album) a jak velkou flešku Blue&Me zvládne? Já tam mám momentálně 4GB.
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
Uživatelský avatar
koralecnik
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 23 led 2013, 16:20
Bydliště: Hlohovec, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od koralecnik »

zdravím, ja tam mám 8 Gb kľúč a prehráva v pohode. Možno trepnem blbosť,ale mne zobrazuje aj názov aj interpreta, resp. tie údaje ktoré sú v ID mp3, teda závisí od toho, či tieto údaje samotná mp3 obsahuje.
Naposledy upravil(a) Buchtič dne 11 úno 2013, 21:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!!!
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blue & Me + NAV

Příspěvek od Buchtič »

Potvrzuji, B&M funguje tak, že si tahá informace z ID3 tagů a můžeš si v rádiu nastavit typ zobrazovaných informací. Ale irituje mě, že nemůže zobrazit informace na displeji rádia a ukáže je jen na PP
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Re:

Příspěvek od JardaK. »

koralecnik píše:zdravím, ja tam mám 8 Gb kľúč a prehráva v pohode. Možno trepnem blbosť,ale mne zobrazuje aj názov aj interpreta, resp. tie údaje ktoré sú v ID mp3, teda závisí od toho, či tieto údaje samotná mp3 obsahuje.
Dík za informace, nicméně moje otázka zněla: co mám udělat, aby se mi při přehrávání skladby zobrazil interpret, tzn. postup a ne, že to jde! Při zastavení přehrávání (Mute) a po opětovném spuštění se na chvíli zobrazí na PP název skladby, tam radu nepotřebuju, ale rád bych v případě potřeby viděl, kdo konkrétní skladbu hraje!
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“