Chyba Brke.Lamp Fail

Moderátor: peta.smolik

Tomáš Hrdina
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 04 zář 2008, 00:19

Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od Tomáš Hrdina »

Všeci zdravím. Mám tu dotaz ohledně hlášky v eng. Brke.Lamp Fail - přitom se na přístrojové desce objevuje výstražný trojuhelník .. nevíte někdo co to znamená. Myslel jsem že to bude souviset s brzdovými světly, ale to jsou jiné chyby (Bulb Fail .. apod.)
Předem mockrát díky za odpověď :D.
Geroj
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od majco »

Tomáš Hrdina píše:Všeci zdravím. Mám tu dotaz ohledně hlášky v eng. Brke.Lamp Fail - přitom se na přístrojové desce objevuje výstražný trojuhelník .. nevíte někdo co to znamená. Myslel jsem že to bude souviset s brzdovými světly, ale to jsou jiné chyby (Bulb Fail .. apod.)
Předem mockrát díky za odpověď :D.
Geroj
nasvieti brzdové alebo vypálená žiarovka :?:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Tomáš Hrdina
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 04 zář 2008, 00:19

Příspěvek od Tomáš Hrdina »

Právě, že jsem již zkusil vyměnit všechny žárovky v zadních stvětlech i jsem zkoušel třetí brzdové světlo a nic :-( Hláška se mi začala postupně objevovat před rokem po dešti, až nakonec svítí stále.
Všechny žárovky svítí vpořádku už přes rok a ani nevypadá žádná na vypálenou .. stejně jsem je raději obměnil. Při špatné žárovce mi to signalizuje hlášky typu Brke.Bulb fail.
Ještě přemýšlím, kde by byl jen špatný kontakt.

Zatím díky za odpověď
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od liborko »

co přesně ti to píše a jaká kontrolka při tom svítí (jak vypadá) nějak jsem to z toho nepochopil,a svítí to pořád v kuse při zapnutém klíčku i při nastartování? nebo bliká ...,nejlíp kdybys to vyfotil to by bylo nejlepší :wink:
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Mne niečo také písalo ked som mal aj všetky žiarovky v poradku svietili ale nedodržal som správne hodnoty waty žiarovky v tretiom brzdovom presne si to ale už nepametám ale viem že som išiel do Fiatu a tam mi z usmevom na tvári povedali čo som spackal ale možno je chyba aj v spínači na pedáli fakt neviem
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Tomáš Hrdina
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 04 zář 2008, 00:19

Příspěvek od Tomáš Hrdina »

Chyba se objeví po zapnutí klíčku.
Objeví se kontrolka výstražného trojůhelníku a na displeji se napíše hláška "Brke.Lamp Fail" s doplněným symbolem servisního klíče. Výstražný trojúhelník svítí potom stále.
Jo a ta fotka bude fakt asi výstižnější :D
Nezkoumal jsem zatím jak se sem dávají fotky, tak jsem to hodil na rajče http://geroj.rajce.idnes.cz/Fiat_Stilo/
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od liborko »

máš SZ
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

Tomáš Hrdina píše:Chyba se objeví po zapnutí klíčku.
Objeví se kontrolka výstražného trojůhelníku a na displeji se napíše hláška "Brke.Lamp Fail" s doplněným symbolem servisního klíče. Výstražný trojúhelník svítí potom stále.
Jo a ta fotka bude fakt asi výstižnější :D
Nezkoumal jsem zatím jak se sem dávají fotky, tak jsem to hodil na rajče http://geroj.rajce.idnes.cz/Fiat_Stilo/
V prvom rade kukni do manuálu k autu Trojuholník je všeobecná výstraka dá sa nastaviť v riadiacej jednotke napr výstraha pri prekročení nastavenej rýchlosti alebo zamknuté niektoré dvere - to všetko sa dá pri stile nastaviť podla toho ako chceš len to chce manual k autu!!!!!
čo sa týka RRKE.LAMP FAIL---chybná žiarovka alebo žiarovka zo zlou watážou ako som už písal alebo neodborne namontované ťažné!
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
king-IV
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 20 črc 2008, 02:07

Příspěvek od king-IV »

čaute všem nevíte náhodou co znamena,když mi to píše hlášku
NUM.PLATE BULB a ktomu se rozsvítí ta žlutá kontrolka a objevi se opravárenský klíč.Začlo to asi před dvěma měsíci a objevilo se to sem tam,ale ted už to svítí neustále.Pokud někdo ví co stím dejte pls vědět díky
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

podle hlasky bych si tipnul osvetleni znacky..
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
king-IV
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 20 črc 2008, 02:07

Příspěvek od king-IV »

Anduril píše:podle hlasky bych si tipnul osvetleni znacky..


bylo to osvětlení SPZ díky moc :D
branis
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 23 pro 2008, 10:00
Bydliště: DOBRÁ VODA

Brke.Lamp Fail

Příspěvek od branis »

AHOJTE STILÁCI,
pozeral som to v návode a ide i hlášku,ktorá upozornuje na vypálenie niektorej kontrolky v prístrojovej doske, mne sa to stalo včera a zistil som ,že mi pri štarte nesvieti kontrolka ASR,takže dúfam že je to ono...
ozvem sa ako to dopadne...

No pýtal som sa na to známeho a vraj sa zvlášť kontrolka meniť nedá,oni vraj menia celý plošný obvod z led diodami (kontrolkami) a stojí okolo 15 000 sk,dosť ma to
zaskočilo, neviete mi niekto poradiť či sa nedá preletovať len vypálená led dioda, poradte mi prosím... dakojem
Tomáš Hrdina
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 04 zář 2008, 00:19

Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od Tomáš Hrdina »

Zdravím po delší době,
Tak chybové hlášení "Brke.Lamp Fail" mi před týdnem zmizelo a ještě zajímavější věc je, že mi v té době praskla přední levá žárovka H7 :lol: Tak by mě zajímalo, jestli to chybové hlášení nebylo náhodou tohle. Ale podle mého blbého rozumu BrkeLamp - jsou brzdové světla a né přední! Tak jestli to nenám náhodou někde blbě zapojené.
branis
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 23 pro 2008, 10:00
Bydliště: DOBRÁ VODA

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od branis »

Tomáš Hrdina píše:Zdravím po delší době,
Tak chybové hlášení "Brke.Lamp Fail" mi před týdnem zmizelo a ještě zajímavější věc je, že mi v té době praskla přední levá žárovka H7 :lol: Tak by mě zajímalo, jestli to chybové hlášení nebylo náhodou tohle. Ale podle mého blbého rozumu BrkeLamp - jsou brzdové světla a né přední! Tak jestli to nenám náhodou někde blbě zapojené.
Ahoj Tomáš...,
tak to ti gratulujem, mne to robí stále ale už nie vždy, niekedy je pri štarte všetko v poriadku a niekedy sa zobrazí,ja si myslím,že to nemá so žiarovkami nič spoločné,
to by podla mojho názoru v hláške vypísalo aj slovo "BULVE"...
Podla toho ako sledujem motor pri štarte,sledujem,že sa to objaví v tedy ked štartér slabšie zavrtí motor pri štarte,ako keby bola slabšia batéria,práve to preverujem... vieš ked si prepneš menu počítača do taliančiny a hladáš chybu v návode, tak to so svetlami nič nemá, teda ja som nenašiel... čo ty na to?
AHOJ ZATIAL...
BRANIS
matej12
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 22 črc 2011, 09:35

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od matej12 »

Ahoj, ja mel taky tenhle problem "Brke.Lamp Fail" hledal jsem nejdrive zarovky, cidlo brzdy a tak dal a nakonec mi auto opravil jeden sikovny manik v Praze od te doby uz o te hlasce nevim. Posilam na nej odkaz pro dalsi fiataky s timto problemem http://www.clasic.cz/autoradia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Stilo“