přední světla u mk II

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
visa
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 04 kvě 2007, 19:33

přední světla u mk II

Příspěvek od visa »

Ahoj dneska po roce co mám tohle punto jsem si všiml, že mi nesvítí přední vnější světla, když jsem do nich koukal tak to vypadá jako by na sobě měli ve vnitř nějakou krytku. Co to je za světla? a proč mi nesvítěj? jinak kdyby jste potřebovali poradit, tak ode mě určitě ne, já vím jen to kam se tam leje benzín
punto mk2, 1,2 8V, r.v. 2000
Reklama
 

xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xeromax »

tou krytkou mozno myslis sosovku nie??? nesvietia asi preto ze mas vypalene ziarovky, tak ich skus prezriet a uvidis ak su ok tak pozri poistky, ale podla mna to budu ziarovky kedze si ich vyse roka nepozeral
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
visa
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 04 kvě 2007, 19:33

Příspěvek od visa »

a co to je za světla? to jsou mlhovky? myslím ty světla úplně ve vnějším kraji, vlastně vedle dálkových
punto mk2, 1,2 8V, r.v. 2000
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mayo »

su to hmlovky. a je mozne, ze to je krytka, ked nemas hmlovky vo vybave :wink:
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
visa
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 04 kvě 2007, 19:33

Příspěvek od visa »

děkuju, a je možné je tam dodat? a jak? jakýsi čudlík v autě na to je a když ho zmáčknu tak svítí zadní mlhovka
punto mk2, 1,2 8V, r.v. 2000
Graun
Znalec
Příspěvky: 683
Registrován: 03 zář 2008, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Graun »

Mas stejnou vybavu jako ja. Predni mlhovky nejsou ve vybave, je tam pouze krytka. Dodelat se da vsechno, otazkou je za jakou cenu. Nejsem si jisty, zda jsou tam pripraveny kabely, ale priprava na tlacitko je na prednim panelu.
Auto mame doma cca mesic, takze to zatim neresim (hlavne ty nejdulezitejsi opravy-vadne zarovky, vymena dilu).
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX 7/1998 76kW
F/I/A/T PUNTO 1.2 8V ELX 11/1999 44kW (MK2)
visa
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 04 kvě 2007, 19:33

Příspěvek od visa »

děkuju, zase jsem o cosi chytřejší
punto mk2, 1,2 8V, r.v. 2000
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

visa píše:a co to je za světla? to jsou mlhovky? myslím ty světla úplně ve vnějším kraji, vlastně vedle dálkových
ve vnějším kraji jsou sice mlhovky (nebo krytky) ale nejsou vedle dálkových...ty jsou na druhý straně. Ty čočky sou tlumený!
Pepik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 252
Registrován: 25 říj 2008, 17:48
Bydliště: Úpice
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla u mk II

Příspěvek od Pepik »

Máš tam jenom okrasné krytky místo mlhovek,mám to taky tak.Ale to by mě nevadilo neb si myslím,že mlhovky jsou stejně k ničemu.Spíš bych uvítal světla pro denní svícení.Tak jsem si myslel, že by to bylo pěkné místo těch krytek.Ale dozadu nejdou vyndat a dopředu taky, neb je ten přední průhledný kryt asi důkladně přilepený.Mám Fiata 3 měsíce a už mě začíná pěkně sr...Např. kvúli vadnému potenciometru škrtící klapky musíte vyměnit celé hrdlo sání.
Punto II-SX,8V,3 dv.r.v.2000
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“