kryt na vzduchový filtr

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

kryt na vzduchový filtr

Příspěvek od Kubasek »

Zdravím kluci
Boužel se mi při provozu na lpg rozstřelil kryt vzd.filtru.Tím myslím totálně na srajdu.Netušil jsem,že bude takový problém při shánění.Na vrakáči je to boužel problém.1.6 něják nebourá :lol: ..Autodíly tuto součástku nevedou a je tu možnost dovozu ze zahraničí,ale to je dosti finančně náročné.Chci vás požádat o nějákou možnou variantu,či tip na sehnání..Díkec... :wink:
..Opilý řidič,veselý vrah..
Reklama
 

hanys
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 16 zář 2007, 21:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od hanys »

bravo,brava,marea-ty mají stejný motor-možná i stejný kryt :?:
Palio weekend 1,6 16v 100 po smrti
papuanec
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2008, 12:51

Příspěvek od papuanec »

Pokud ho mas jenom prostreleneja nebo popraskanej, tak ti to jde zavarit, ja osobne si nechavam hodne plastu a podobnych veci varit u jednoho cloveka co vari kapoty na motorky, mozna nekdo u tebe v okoli to bude delat taky
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Příspěvek od Kubasek »

taky jsem nad touto variantou uvažoval..Sehnal jsem si i číslo na člověka,který vaří takové věcičky.Jenže mezitím přišla druhá šlupka a ta rozmetala celou stranu a kousek vrchního krytu i s přeskama na uchytnutí..Nový stojí...se přidržte 3500,což sice není destrukční,ale za plast?!
..Opilý řidič,veselý vrah..
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

a co zkusit bavlněnej sport filtr? ale to by ti mohla při nějaký prdě uletět kapota :twisted: mimochodem-to tidělá často?abychom nepřišli o jednoho člena :wink:
papuanec
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2008, 12:51

Příspěvek od papuanec »

Sportovni filtr je v tomhle asi nejlepsi varianta
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Příspěvek od Kubasek »

bigben.m píše:a co zkusit bavlněnej sport filtr? ale to by ti mohla při nějaký prdě uletět kapota :twisted: mimochodem-to tidělá často?abychom nepřišli o jednoho člena :wink:

Často to nedělá,ale když mi to šlupne,tak jsem hvězdou ulice... :lol: Sportovní filtr by mohl něco také vyřešit..Kamarád navrhl vyrobit plechovou nádobu,ale to by se mohlo auti změnit na ruční granát.V pondělí to ponesu na vaření a uvidím,jestli to půjde..To mě kořen ještě podpořil v obchodě,že můžu být rád,že mi neprdlo celé sání..To stojí pouhých 20 000. :twisted: Po této zprávě jsem okamžitě čepnul plnou benálu... :lol:
..Opilý řidič,veselý vrah..
Hrusk
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 13 říj 2007, 16:10

Příspěvek od Hrusk »

Kubasek píše:
bigben.m píše:a co zkusit bavlněnej sport filtr? ale to by ti mohla při nějaký prdě uletět kapota :twisted: mimochodem-to tidělá často?abychom nepřišli o jednoho člena :wink:

Často to nedělá,ale když mi to šlupne,tak jsem hvězdou ulice... :lol: Sportovní filtr by mohl něco také vyřešit..Kamarád navrhl vyrobit plechovou nádobu,ale to by se mohlo auti změnit na ruční granát.V pondělí to ponesu na vaření a uvidím,jestli to půjde..To mě kořen ještě podpořil v obchodě,že můžu být rád,že mi neprdlo celé sání..To stojí pouhých 20 000. :twisted: Po této zprávě jsem okamžitě čepnul plnou benálu... :lol:
Mám obdobný problém, střelilo mi to taky a rozthlo to vzduchový filtr. Po návěštěvě Polska jsem zjistil, že filtr není k mání a proto jsem ho zalepil, ještě nebyl tak rozbitý. Ale po této skutečnosti jsem své drahé polovičce řekl, že by měla opravdu řadit trochu dříve, a't není motor podotáčkami a myslím, že by mohlo být po problému.
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Příspěvek od Kubasek »

Určitě to nepodcenuj.. :wink: Kluci..je air box na 1.6 stejný jako na 1.2..Možná bych mohl sehnat na 1.2..Ve Fiatu mi tvrdí,že je to stejný,ale na vrakáču jsem se nemohl dohodnout po tel.s obsluhou.Tvrdí mi zase,že to onehdá hledali a je to jiné.Přitom jsem posuzoval různé pohledy na fotkách z bazaru aut a jeví se mi to totožné..
..Opilý řidič,veselý vrah..
Odpovědět

Zpět na „Palio“