Co koupit? Palio, Marea.. ??

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Talián
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říj 2008, 17:27

Co koupit? Palio, Marea.. ??

Příspěvek od Talián »

Mohli by jste mi říct Váš názor - vyplatí se v dnešní době ještě koupě kombíka Palia, Marea, nebo... ??
Mám představu solidního kombíka, co není extra kazivý, hned nezhnije a v benzínu. V bazarech nebízí spíše starší ročníky 2000, 2001.. a to se mi zdá trochu staré.. Poradíte? Díky :-)
Reklama
 

sigma
Začátečník
Příspěvky: 49
Registrován: 13 srp 2007, 12:49
Bydliště: liberecky kraj

marea

Příspěvek od sigma »

Vezmi mareu. palio neber.

Motor 1.6 benzín a budeš spokojenej. Vybírej podle stavu vozu a ne podle tachometru! Bacha na dovezeny auta z venku co jsou cely domlácený, a maj najeto 110 tis.

Já taky nechtěl fiata ale teď jsem spokojenej. :-)
Fiat Punto 1.2 SX60
20 let na hrbu a 195 tis km
bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

Jako ty jsem uvažoval taky a tak jsem zvažoval spotřebu 1,6 marejky a 1,2 palia,ceny náhradních dílů,možnost opravy svépomocí ,cenu pojištění,cena pneu a nakonec vyhrálo Palio i když Marea je super vybavené auto.Říkal jsem si , že když budu mít smůlu , tak se bude marea srát stejně jak palio a nebo naopak když budu mít štěstí.Takže je to jako u všech ojetin sázka do loterie,ale v marejce bude jistě mnohem lepší svezení.
Libor74
Fiaťák
Příspěvky: 100
Registrován: 04 led 2008, 18:22
Bydliště: okr.Šumperk

Příspěvek od Libor74 »

Pokud chceš větší auto kup Mareu.Měl jsem 1.6 a spokojenost,akorát počítej s vyšší spotřebou,ale kufr je solidní.Já jsem jezdil v průměru za 8L.
Fiat Punto MK2 1.2 8V,5 dv.
Audi A4 B5 avant Tdi
Odpovědět

Zpět na „Palio“