Ramik (redukcia) na radio Punto 2 Sporting

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
morpheusx
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 21 říj 2008, 18:29

Ramik (redukcia) na radio Punto 2 Sporting

Příspěvek od morpheusx »

Ahojte potrebujem pomoct... Kupil som nove radio do auta, Punto 2 sporting rok vyroby 2002/03 a objednal som z netu ramik na autoradio... Lenze co mi prisiel ten ramik tak mi nepasuje... Proste sa neda zalozit... ako keby ho nieco nepustilo... skusal som vsetko, ale aj tak sa to neda zalozit... Neviem ci to nie je starsi typ... Nevie mi niekto poradit, ze kde by som mohol najist tuto redukciu, ale spravnu... Najlepsie na SK... Veeelmi by ste mi s tym pomohli... DAKUJEM!!!
Tu je link na tu redukciu co som kupil: http://www.avelmak.sk/index.php?lm=678& ... icle=33238
Reklama
 

Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

To je normalni, nektere neoriginalni proste nepasuji.. taky jsem si koupil takovy nejaky a neslo to tam dobre. Takze jsem nakonec koupil original u fiatu (stoji kolem petikila) - ten pasuje dobre.
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
morpheusx
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 21 říj 2008, 18:29

Příspěvek od morpheusx »

Takze budem musiet ist priamo do fiatu kupit... Hmmm... Pre mna by bolo asi vyhodnejsie kupit z netu, lebo do servisu kvoli jednemu ramiku sa drbkat asi 70km je nie bohvieco... Ale tak co nespravim pre svoju krasku... Aaaa na nete by sa to naozaj nikde nedalo aj original od fiatu objednat???
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Muzes z toho zkusit olamat vsechny uchytky a pak to pritisknout k pristrojovce rameckem radia..ale u me to i tak moc nesedelo.
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Libor74
Fiaťák
Příspěvky: 100
Registrován: 04 led 2008, 18:22
Bydliště: okr.Šumperk

Příspěvek od Libor74 »

Taky jsem z toho neoriginálního rámečku olámal všechny háčky a stejně to moc nesedí,takže ho koupím u Fiatu.
Fiat Punto MK2 1.2 8V,5 dv.
Audi A4 B5 avant Tdi
FetesBrod
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 232
Registrován: 22 říj 2007, 22:44
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FetesBrod »

Hm já koupil v A.T.U rámeček Made in USA za 450,- a drží ta msotva pomocí rádia, jsou to zloději všechno
MK2 1.2
Obrázek
Libor74
Fiaťák
Příspěvky: 100
Registrován: 04 led 2008, 18:22
Bydliště: okr.Šumperk

Příspěvek od Libor74 »

Asi to chce koupit a hned na místě nasadit.A pokud nesedí tak jim to omlátit o hlavu.
Fiat Punto MK2 1.2 8V,5 dv.
Audi A4 B5 avant Tdi
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Presne tak.
Muj ramecek z fiatu byl v originalnim obalu a je vyrobeny v polsku, sedi suprove. Ale stal pet set. Nejdrive mi nabizeli za 440, to jsem se jim vysmal a koupil si levne ten neorigo jinde a pak jsem stejne prisel pro origo, ale uz za pet set :lol:
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Uživatelský avatar
lucass81
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 203
Registrován: 08 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dolný Kubín, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucass81 »

ja som ku mojmu ramceku prisiel ako slepa kura ku zrnu, na jednom vrakovisku mi ho dal chlapik s tym, ze mu ho zaplatim neskor, no len to neskor uz nebolo; ja som nanho kontakt nemal a on asi na to zabudol :)

Inac ten ramcek som prave vcera len tak nahodou videl tu:
http://www.autoalarmy.sk/katalog/prislu ... 303-0.html
Punto II. ELX, 1,2l 8V, 12/99
morpheusx
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 21 říj 2008, 18:29

Příspěvek od morpheusx »

Diky moc za radu chalani... Bez vas by som si asi dalsi neoriginal objednaval z netu a prisiel by som na to, ze mi nepasuje... Takze naozaj diky!!! :D
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Ramik (redukcia) na radio Punto 2 Sporting

Příspěvek od l-cizek »

já dopadnul stejně jako vy :lol: koupil jsem z netu za 2 kila...na pohled vypadá dobře, ale prostě tam nevleze...na šířku a na výšku je zase o 2-3 mm nižší. Olámal jsem z toho taky ty packy (ještě před tím brousil) a stejně to nepomohlo...takže hurá do fiatu :lol:
Uživatelský avatar
Cabaja
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 15 úno 2009, 14:42
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ramik (redukcia) na radio Punto 2 Sporting

Příspěvek od Cabaja »

to mne ve fiatu rekli ze ten ramecek samotnej neprodavaj ze si budu muset koupit celej ten stredovej panel i s tema vetrakama se vsim za 3tis :-D tak jsem se na to pekne nakakl :-D a dorval jsem to radiem :-D
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=96xrHnDF6k8" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“