po zahřátí nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Marťas
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2008, 13:12

po zahřátí nestartuje

Příspěvek od Marťas »

Čau mam takový problém na svém Unu 1.4i.e. po zahřátí motoru a nasledném zhasnutí už nenastartuji nebo když jedu třeba v koloně nebo dlouho stojím tak to samo zdechne a nechytne, vždycky musím počkat nevím jestli na to až to schládne nebo až si to nějak odpočine fakt nevím, ale když třeba někam dojedu,zdechnu to a hned nastartuju tak to chytne,ale jak to nechám chvíli zhasnuté tak konec,nejhorší to bývá na benzínce, tam vždycky musím čekat než se auti uráčí a chytne
Jo jinak už jsem měl tu modul zapalování (tu žebrovanou krabičku) i palivový filtr (sice z themy,ale proč ne) no a problém pořád přetrvává
zkoušel jsem vyndat svíčku jestli to háže jiskru a neháže
a taky to rádo zdechá když je to studené,chytne to třeba napoprvé,ale občas když nepřidám plyn tak to zase zdechne
díky za odpovědi
Reklama
 

Metz
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 29 črc 2008, 21:29

Příspěvek od Metz »

Zkus vyměnit tu kostku co je na rozdělovačem. Měl jsem něco podobného, když se auto zahřálo a zastavil jsem třeba na semaforech a chvíli stál, tak to chcíplo a už nešlo nastartovat. Jediný jak se dalo rozjet bylo roztlačení a nebo jak jsme pak zjistili, šáhnout na tu kostku a rukou jí ochladit. Po její výměně se mi to už nestalo. Ale je trochu dražší, nová stojí asi 2 tisíce
filas
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2008, 18:25
Bydliště: Zábřeh

Re: po zahřátí nestartuje

Příspěvek od filas »

Hoj chlapi, se svým Unem jsem na tom stejně, díky téhle poruše jsem přišel i na to, že mi nefungoval injektor v karburátoru, takže ten jsem celej vyměnil, potom v rozdělovači jak máš takovýho jezdca (už ani nevím na co to tam je), pak proběhla výměna té krabičky za tím rozdělovačem, výměna svíček a kabelů a nakonec aj indukční cívka a zdechá to furt. Ještě mě napadá, že bych mohl zkontrolovat aj zapalovací cívku, ale nevím jak. Třeba by byl problem v ní. Nemáte někdo zkušenosti s jejím proměřováním a zkoušením?Díky
Uživatelský avatar
bow_wow
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 15 pro 2008, 00:41
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: po zahřátí nestartuje

Příspěvek od bow_wow »

ja mel tenhle problem na vectre a bylo to jenom povytazene cidlo otacek
Odpovědět

Zpět na „Uno“