žhavení+podvozek Stilo 1,9jtd

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Odpovědět
sarkaklarka
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 17 pro 2008, 18:59

žhavení+podvozek Stilo 1,9jtd

Příspěvek od sarkaklarka »

Ahoj, mám asi 14dní toto auto, jsem z něho nadšená, až na dvě "maličkosti",doufám že mi někdo poradí.Při žhavení mi bliká žhavící kontrolka a auto zapípá a objeví se klíč, takže je tam nějaká chyba, že by některý ze žhavičů?Taky to žhaví docela dlouho, ale nakonec to vždy zhasne nastartuji a odjedu.Potom taky škrtám přední nápravou o každý menší "hrbol " na silnici když jedu přibližně tak 90km, a když vím že na silnici bude zpomalovač tak musím hodně přibrzdit, protože ten předek prostě tu silnici škrtne, je to sice nízko nad zemí ale zas tak moc abych musela odírat auto se mi to nezdá, nejsou třeba špatné tlumiče?Oodotýkám, že jsem naprostá technický antitalent a určitě navštívím servis, ale chtěla bych být trochu v obraze.Předem díky za rady, Šárka
Reklama
 

Uživatelský avatar
kecka
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 04 zář 2005, 19:27
Bydliště: kousek od Ostravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kecka »

Ahoj

mam taky stilo JTD ty zhavice mam OK takze ten tvuj problem neznam zajed na diagnostiku a uvidis.....

Ten druhy problem : no taky se mi zdalo ze to dre pri perovani o zem ale nakonec to bylo asi prednim tlumicem tou krytkou co je na nem,,,,, Jak sem ho vymenil tak to prestalo ....

Jinak ohledne Stila se spise obrat tady :http://www.gabriel-net.de/forum/forumdisplay.php?f=35

Urcite ti tam vice poradi nez tady :D :D :D :D
Ex Stilo JTD 157PS
Čento 0,9 polokabrio
Punto Mk2 1,2 44kw taková lemra, ale do města dobré :-)
Roomster 1,9TDi 183ps :-)

Možnost zakladni diagnostiky kdyby někdo potřeboval :-) :-)
Geeker_cz
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 25 lis 2006, 08:23

Re: žhavení+podvozek Stilo 1,9jtd

Příspěvek od Geeker_cz »

sarkaklarka píše:Ahoj, mám asi 14dní toto auto, jsem z něho nadšená, až na dvě "maličkosti",doufám že mi někdo poradí.Při žhavení mi bliká žhavící kontrolka a auto zapípá a objeví se klíč, takže je tam nějaká chyba, že by některý ze žhavičů?Taky to žhaví docela dlouho, ale nakonec to vždy zhasne nastartuji a odjedu.Potom taky škrtám přední nápravou o každý menší "hrbol " na silnici když jedu přibližně tak 90km, a když vím že na silnici bude zpomalovač tak musím hodně přibrzdit, protože ten předek prostě tu silnici škrtne, je to sice nízko nad zemí ale zas tak moc abych musela odírat auto se mi to nezdá, nejsou třeba špatné tlumiče?Oodotýkám, že jsem naprostá technický antitalent a určitě navštívím servis, ale chtěla bych být trochu v obraze.Předem díky za rady, Šárka
Ad 2 Stilo je hodne nizke. Ac to nevypada. Ale kryt pod motorem to jeste snizi. Navic tezky JTD tomu moc neprospiva. Kazdopadne zkontrolovat predni tlumice neni na skodu.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“