nepravidelny chod motoru

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
blackrace
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 02 led 2009, 20:18
Bydliště: Olomoucky kraj
Kontaktovat uživatele:

nepravidelny chod motoru

Příspěvek od blackrace »

Zdarec potrebuju radu po nastatovani Cromy 2,5TDi 101koni za studen po nazhaveni motor chytne ale musim ho drzet tak minutku pod plynem jelikoz bezi jakovy nesychrone a sou slyset velke razi v motoru a trysky jsou ok plak nafty nikde neutika neni to zavdusnene tak mi poradte pls. co to je jelikoz u fakt opravdu nevim
Reklama
 

Bjukemen
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 08 led 2009, 08:53

Re: nepravidelny chod motoru

Příspěvek od Bjukemen »

...zkus skontrolovať žhaviče tie to zvyknu robeť...
Glow3
Začátečník
Příspěvky: 43
Registrován: 02 led 2009, 13:27

Re: nepravidelny chod motoru

Příspěvek od Glow3 »

moje zhavice som nemenil asi 8rokov lebo som nemal cas a auto nebolo moje a tie islo nepravidelne ale nikdy tak ze som musel drzat plyn stale v zime som dal zhavic na plne pecky a dzalo otacky.

Bjukemen ma pravdu nic nedas za vymenu zhavicov tie iste prinznaky mam aj ja len mi nezdochyna.
Fiat croma 2,5TD 1989 siva metaliza.
Renault Thalia 1,4 EXPRESION 2004,zelena metaliza
Bjukemen
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 08 led 2009, 08:53

Re: nepravidelny chod motoru

Příspěvek od Bjukemen »

...mam sice Tempru 1.9TD a robilo mi to takto isto stale pridržiavať plyn aby to nezdochlo a triaslo by motorom...pri kontrole bol vadny iba jeden žhavič ale na moje počudovanie tam bol problem...predsa už maju naše motory niečo za sebou...


ps: teraz mam sice v tempre motor 1.9TDid z cromy no ten chyta aj bez žhavenia ale to je TDi...
blackrace
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 02 led 2009, 20:18
Bydliště: Olomoucky kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: nepravidelny chod motoru

Příspěvek od blackrace »

zhavice jsou v poradku
fiat666
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 30 led 2009, 22:38
Bydliště: Trnava

Re: nepravidelny chod motoru

Příspěvek od fiat666 »

sewas ja mam tes cromu 2,5 TDI mne to tes robilo a od vtedy jak som vymenil zhavice tak to nerobi mne sice neskaminala pri starte ale dlhsie som musel zhavit ale teraz uplne to ide super este som kupil aj novu bateriu a teraz startujem na prvu supu,volakedy som startovaval as na 3 krat :D
Odpovědět

Zpět na „Croma“