RJ a vibrace...

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Syčák
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 lis 2008, 10:06
Bydliště: Budweis
Kontaktovat uživatele:

RJ a vibrace...

Příspěvek od Syčák »

Zdravíčko ve spolek. Mám na Vás dotaz koupil jsem puntajze a mam motor 1.2 60 a kdyz zvednu haupnu tak na RJ je napsano Fiat 176 1.1 CM SPI ECOL. je to v cajku? je normalka ze RJ z 1.1 davali na 1.2?? vubec do toho nevidim tak proto se obracim na Vás a když už tady píšu tak bych se chtěl jeste zeptat k vibracim ...auto jezdi vcajku,akorat bylo menene rameno a auto priblizne pri 80km/h na 5-tku ted nevim v kolika tis. otackach zacne vibrovat plynový pedal a jde to jako by do podlahy..a radicky...ale prehoupnu se pres 100km/h a hle vibrace pomalu mizi??nevite nekdo cim to? myslite ze to muzou delat kola? diky za odpoved :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
dedii
Fiaťák
Příspěvky: 122
Registrován: 15 led 2008, 22:42

Vibracie

Příspěvek od dedii »

tie vibracie mozu byt kolu tomu ze je odtrhnuty niektory silentblok na motori. Skus snim pohybat ci ide stuha alebo sa hybe cely motor.
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Já mam taky 1,2 60 a mam ŘJ 1,2SPI,ale i motor 1,2 s ŘJ 1,1 jezdí bez problémů
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Syčák
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 lis 2008, 10:06
Bydliště: Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibracie

Příspěvek od Syčák »

dedii píše:tie vibracie mozu byt kolu tomu ze je odtrhnuty niektory silentblok na motori. Skus snim pohybat ci ide stuha alebo sa hybe cely motor.

Diky za odpoved momentalne nejsem u vozu je na jihu a ja v praglu ale jakmile prijedu zkusim .diky
Uživatelský avatar
Syčák
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 lis 2008, 10:06
Bydliště: Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syčák »

Vencapunto píše:Já mam taky 1,2 60 a mam ŘJ 1,2SPI,ale i motor 1,2 s ŘJ 1,1 jezdí bez problémů

taky dik..ja totiz kdyz to videl tak sem si rikal ze to snad neni neni ani mozne a jestli jako me ta ŘJ nemuze v necem šidit ale asi to bude na jedno brdo co? :?:
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Ahoj koukám že seš z Budějc nechceš s náma někdy dát srázek? Jsme tu zatím tři puntaři co se čas od času sejdem.
Uživatelský avatar
Syčák
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 lis 2008, 10:06
Bydliště: Budweis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syčák »

:wink: paráda konečne taky nekdo z jihu... klido budu jen rad :oops: ....alespon se neco vic dozvim od špuntech..a poznam new lidi co fiatujou :D
Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Pošli mi číslo můžeš sem nebo na puntof@seznam.cz,
Co máš za punto?
Uživatelský avatar
Syčák
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 lis 2008, 10:06
Bydliště: Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: RJ a vibrace...

Příspěvek od Syčák »

mám MK1 Punto 1.2 60 SXoura :D dotazeny z italska :? ale je to klasika seriovka a zatim jen chytám mouchy ktere to ma... :roll:
Uživatelský avatar
Syčák
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 lis 2008, 10:06
Bydliště: Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibracie

Příspěvek od Syčák »

dedii píše:tie vibracie mozu byt kolu tomu ze je odtrhnuty niektory silentblok na motori. Skus snim pohybat ci ide stuha alebo sa hybe cely motor.
tak jsem se dival a silentbloky se zdaji byt v pohode nevite nekdo co by to mohlo neresili jste to uz nekdo??dik :(
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: RJ a vibrace...

Příspěvek od l-cizek »

mě to teď taky začlo vibrovat...začíná to taky v 80km ... poslední dobou s tím mám jen trable!! Doufám že mi někde jen upadlo závaží nebo tak! Uvidim, pak to zkouknu, i ten silentblok jak tady radíte, ale dělá to i když jedu na volnoběh z kopce, takže to bude asi v kolech :(
Uživatelský avatar
Syčák
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 lis 2008, 10:06
Bydliště: Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: RJ a vibrace...

Příspěvek od Syčák »

no mě příjde, že se špunťajzema je pořád něco abychom se s nimi nenudili... :( jěště mě napadlo zkusit přendat kola přední dat dozadu a schvalně co to udělá..nechce se mi to ale dělat zbytečne... Vy jste jěště nezkoušel přendat kola??? jenze at premyslim jak premyslim tak na tehle kolech sem mel letnaky a vse ok... zadny naraz kola nedostala..a zimaky tam mam nove firestone..tak nevim kde je kamen urazu. :roll:
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: RJ a vibrace...

Příspěvek od l-cizek »

no já tam mám taky nové zimáky...ale jen ve předu...všimnul jsem si toho včera večer, když sem jel mimo město...po městě je to v poho...každopádně s tim nic dělat nebudu, dokud se neoteplý...at se mezi tím ten krám třeba rozsype! Sem si myslel že když si koupim "novější" auto, že do toho nebudu muset tolik vrážet...ted když to vidím, tak přemýšlim že to prodám a koupim nějakej křáp nebo voňavý jedničkový punto nejlíp po dědkovi co vyjíždí na dušičky a v neděli do sámošky :D
Uživatelský avatar
Syčák
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 lis 2008, 10:06
Bydliště: Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: RJ a vibrace...

Příspěvek od Syčák »

:D To ste napsal dobře, ale tak ono i "h_v_o má své mouchy" takže se vždy na každém autě, něco najde...jen mě pobavilo, že jsem Váš jmenovec co se příjmení týka a máme stejný problém :lol: no prostě italsko forever :D
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: RJ a vibrace...

Příspěvek od l-cizek »

tak sme už přišli na to, co dělaly ty vibrace...jel jsem s kámošem tu samou cestu jako já posledně a tyky mu to dělalo... nejdřív sem si říkal že to je tou silnicí, ale pak mi došlo že sme předtím byli hodit kros v hlubokým sněhu (stejně jako já tenkrát) tak sme zastavili a koukli na kola...pod poklicema byly hromady sněhu :D záhada vyřešena :D
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“