Výměna Topení

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
k.o.h.u.t.
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 07 led 2009, 18:35

Výměna Topení

Příspěvek od k.o.h.u.t. »

Zdravím všechny,

Mohl bych mi někdo prosím Vás poradit? Začal se mi vždy po chvílce jízdy přehřívat motor. Po podrobnějším prozkoumání jsem zjistil, že se mi voda ztrácí někde v oblasti topeni, co je umístěno pod stěrači. Snažil jsem se to celé vyndat, mám vyndanou baterii, povolené všechny matičky. Má to vůli, ale někde to ještě drží. Zajímá mě, zda je to přichyceno ještě někde zevnitř a musím rozebrat i palubní desku zevnitř abych to povolil? Pokud ano, musím sundat celou palubovku, nb jen tu část, co drží třemi imbusovými šrouby v oblasti fukarů uvnitř auta? Děkuji moc za rady. nechce se mi s tím do servisu, žiju v zahraničí, vše je tu drahé a chci si to vyměnit sám. Za rady moc děkuji. Možno kontaktovat i na emeil, či icq-288635859, nb skype-k.o.h.u.t.
Děkuji všem, s pozdravem Daniel
Reklama
 

Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Výměna Topení

Příspěvek od Matesxxx »

Teda topení jsm ještě vyndané neměl ale určitě ti to drží na táhlech topení, takže budeš muset sundat ten plast co jsou v něm i hodiny a nekde tam to povolit.
Uživatelský avatar
oldboy
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 11 srp 2006, 18:01
Bydliště: Klatovy

Re: Výměna Topení

Příspěvek od oldboy »

koukni do manuálu na cento, je to docela opruz. chce to garáž a teplo, v rukavicích se to dělat nedá.
Fiat 600D r.v. 1966 - mazlík
Cinquecento 0,9 r.v.1993
k.o.h.u.t.
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 07 led 2009, 18:35

Re: Výměna Topení

Příspěvek od k.o.h.u.t. »

Abych se ujistil, ze jde opravdu jen o praskle topeni, tak jsem propojil hadice vedouci vodu mezi sebou anichz bych je pustil do praskleho topeni a vse ok. Takze opravdu musim vymenit to topeni. Ono, jezdit by se dalo, ale bez topeni je to tezke :-))).

Ja jsem auto koupil starsi a servisni knizku na cento nemam. Muzes-te mi nekdo poslat odkaz na stranku, kde se da stahnout prosim vas?

Popripade poslat naskenovane-ci ofocene dve tri stranky, kde je popsano, jak na to.

Muj meil je daniel.kohutiar@seznam.cz

Dik daniel
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“