DISKUZE - Vloupaní a kradez

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

DISKUZE - Vloupaní a kradez

Příspěvek od Katy »

Dnes rano me cekalo oprawdu prijemne probuzeni :twisted:
a jeste k tomu jsem mela jet do prace.....

tak jsem si pekne vykrocila o hodku driv...jdu k autu...koukam ze se v nem switi....rikam si-snad jsem nezhasla?....jdu bliz a myslim na nejhorsi!
kdyz prijdu k auto preji si probudit se. Ty KU*WY jedny Brněnsky mi slohly cele radio (i s pouzdrem) !!!!!
Jednou za celou dobu (rok),co to auto mam,zapomenu vydelat panel -jinak si ho beru snad i na zachod a woni mi ho hned slohnou. nawic v tiche,slepe ulici(na soukr.pozemku).

PROSIM BRNENSKE-kdybyste o necem vedeli,slyseli bo tak neco (popr.znali "podsveti") tak dejte vedet PROSIM.

fotecky:
Obrázek
Obrázek

a takhle vypadalo..... :(
Obrázek
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Reklama
 

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

No jo, zakon schvalnosti. Panel pritahuje pozornost... To nemas alarmos???
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

lacin píše:No jo, zakon schvalnosti. Panel pritahuje pozornost... To nemas alarmos???
nemam vubec zadne zabezpeceni jeste.ani central. nic.furt se na to chystam a odkladala jsem to az to takhle dopadlo :(
uz koukam po novem radiu i po alarmu.
chjo, me sere ze to jsou prachy nawic a zbytecny !! myslim ale ze to mel nekdo vytipovany. stojim tam dost casto a najednou proste mi to vyberou jen ze tam necham panel - to by byla velka nahoda !
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

to je fakt hnus... ja treba nemam na kolech pojistny srouby.. take se o to bojim... radio nemam zatim nic zadny ale rikam take se bojim.. az bude a to by me zajimalo jak se ti tam dostal ti rozmlatil sklo? :cry: svině!!!
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Prosimte, do Punta bez zabezpeceni se dostanes za minutu tak, ze neposkodis nic, nebo za deset sekund a znicis zamek...
Hustokrutost
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Presne to se stalo kamosovi, akoratze ma Kadeta. Taky jednou nesundal panel a hnedka mu ho stiply naky svine.
Este ze mam origos radio. To snad nikdo kract nebude :)
Bany
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 26 led 2006, 23:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bany »

ahoj jenom dotaz, kde presne se to stalo..... jinak se poptam....
GO PUNTO GO GO GO!!!!!
danco
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 05 led 2006, 21:41
Bydliště: Partizánske

Příspěvek od danco »

Katy, je to smutné, ale ber to z tej lepšej stránky - aspoň ti ostalo auto :?
Ja som o svoje 1. auto prišiel po desiatich dňoch. Kúpil som Favorita a prvú noc po prihlásení mi zmizol. A mal som aj zámok na volante. Keď som si pred rokom kúpil Punťa, hneď v ten deň som namontoval skrytý vypínač. Je to najlacnejší a najúčinnejší spôsob ochrany. Dnes si chmatáci vedia poradiť so všetkými možnými zámkami a alarmami, ale vypínač sa im nebude chcieť hladať. Aj keď som počul, že už niekomu auto aj odtiahli... Tak neviem, ostáva v ňom len spávať...
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

danco píše:Katy, je to smutné, ale ber to z tej lepšej stránky - aspoň ti ostalo auto :?
Ja som o svoje 1. auto prišiel po desiatich dňoch. Kúpil som Favorita a prvú noc po prihlásení mi zmizol. A mal som aj zámok na volante. Keď som si pred rokom kúpil Punťa, hneď v ten deň som namontoval skrytý vypínač. Je to najlacnejší a najúčinnejší spôsob ochrany. Dnes si chmatáci vedia poradiť so všetkými možnými zámkami a alarmami, ale vypínač sa im nebude chcieť hladať. Aj keď som počul, že už niekomu auto aj odtiahli... Tak neviem, ostáva v ňom len spávať...
Staci vytahnout kabel z cívky a nikdo ti s tim nevodjede...
Ale jestlize prijedou s odtahovkou, tak ti nepomuze nic. Otec takhle kdysi prisel o Passata kombi. Mel ho cca 2 mesice. Proste prijely, nalozily a odjeli. Nekdy ve 4 ráno. A nikdo nic nevidel, nikdo nic neslysel (na sidlisti).
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

Někde na netu jsem četl, že je teď hit vykrádat origoš navigaci z Octavie. Pasuje totiž do všech koncernových vozů VW. Teď chytli jednu bandu při činu. Policajti jim i stopli čas. Akce jim prý trvala (vloupání se do vozu, demontáž navigace a opuštění vozu) 20s .....
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

:shock: ty woe. to je fakt hruza ti lidi. takovy by nemeli ani snad zit ! nebo at si najdou jinou praci - normalni ! oni si ani neuwedomuji co zpusobi majiteli za skodu.....at je bohatej bo chudej (o to hur).

fakt je nesnasim !
to Bahy : bylo to v Zabinach. diky za optani ale asi uz to bude zbytecny.

jinak jsem si dnes objednala novy radio - opet ///Alpine.stejnej zaklad.na drazsi nemam a premysilm o tom ze asi budu spavat aj v aute :lol:
leda kolem toho postavit pancerovanou garaz...bo newim. budu si davat majzla,udelam zabezpeceni a snad pri me bude stat stesti !
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

Jojo Katy, když jsem ještě studoval v Brně a bydlel na Palačáku, tak mi chtěli šlohnout milované Uno Turbo i.e.
Pamatuji si na to přesně. V té době jsem ještě neměl žádné zabezpečení auta. Na kolej jsem už párkrát autem přijel (poprvé jsem měl vždy strach, že mi jej ve městě šlohnou), ale teď už jsem byl otrkaný. Pamatuji si, že jsem ještě váhal, jestli aspoň odpojit baterku, řekl si že jo, a vrátil se k autu a odpojil ji.
To mi zachránilo auto. Borci si vyloupli vložku zámku od spolujezdce, v přistavené dodávce podle něj udělali klíč, a pak se vrátili, jako do vlastního. Ztroskotali aýž na tom, že auto nešlo nastartovat, a tak zalomili klíč ve spínací skříňce .... Musel jsem koupit sadu nových zámků a auto jsem si dobře zabezpečil (jsem elektronik ...).
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

to je hrozny ! fakt to nemam rada takove veci.
tak proc zalamuji ten klic ? jako to jim dela dobre ze aspon udelaj druhymu skodu ????
fuj !
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

Já si myslím, že ten klíč nezalomili úmyslně. Asi si mysleli, že ten klíč nevyrobili přesně (auto bez baterky ani neškytlo ...), tak použili násilí.
Kdoví, možná mi to taky pomohlo - třeba by jinak nadzdvihli kapotu a moc rychle zjistili, proč jim to nestartuje ...
Zalomený klíč (teda paklíč) ze spínací skříňky jsem po troše snahy dostal, ale stejně bych musel přinejmenším koupit nový zámek spolujezdce (podle kterého vyrobili paklíč), takže jsem koupil celou sadu.

Jinak na Palačáku se ztratilo mnoho aut, včetně tušim 2 týdny starého Golfa .... To by mne asi piclo, to si ani neumim představit. Vypláznout 600.000 a za dva týdny hledat prachy na nové auto ...
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Patrik píše:Jinak na Palačáku se ztratilo mnoho aut, včetně tušim 2 týdny starého Golfa .... To by mne asi piclo, to si ani neumim představit. Vypláznout 600.000 a za dva týdny hledat prachy na nové auto ...
To je taky napad koupit si Golfa, kdyz bydlim v Cechach :) V kradeni Golfu se tady totiz poradaj zavody.
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“