UNO 1.0 rv1992 škube, žere jak dospělý auto

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Karloskarluci
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 led 2009, 20:46

UNO 1.0 rv1992 škube, žere jak dospělý auto

Příspěvek od Karloskarluci »

Zdravím všechny. Máme doma jen tak na popojíždění, spíš na dojetí tohle auto. Nevíte někdo čím by to mohlo být, když se přidá plyn tak to poškubává a nechce se tomu, zejmena když je to jako podtočený a ještě to žere jako prase. Kolik to žere nevím, popojíždí s tím jen manželka a tvrdí, že furt tankuje :) Fakt je, že jezdí do vzdálenosti deseti km, tak tu spotřebu bych eště chápal, je to furt studený, ale to škubání - vynechávání je nepříjemný. Dělá to i teply, sem si nechtěl nabalovat sněhem auto z garáže tak jsem si to vzal na cestu 60km, to byl očistec, sem myslel že nedojedu. :) Máme ještě jedno na díly a když to ěště jezdilo, dělalo to něco podobnýho, ale né tak markantně není to nějaká obvyklá závada?
Díky moc předem za typy.
Reklama
 

DonSalieri
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 21 led 2009, 14:58

Re: UNO 1.0 rv1992 škube, žere jak dospělý auto

Příspěvek od DonSalieri »

Je to karbec nebo uz ma vstrikovani??? Ja mam karbec 1.0 Fire a taky dost zral a i se dusil...Vymenil jsem vzduchovej filtr,olej, palec rozdelovace,svicky nechal vycistit karbec a seridit a hlavne novej termostat a je vse ok...Jestli je to karbec tak ho vycisti sesteluj nebo vymen veci co ja a pojede zase jako novy...Taky ho mam na popojizdeni po meste malo kdy jede trasu vetsi nez 20km..
Karloskarluci
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 18 led 2009, 20:46

Re: UNO 1.0 rv1992 škube, žere jak dospělý auto

Příspěvek od Karloskarluci »

DonSalieri píše:Je to karbec nebo uz ma vstrikovani??? Ja mam karbec 1.0 Fire a taky dost zral a i se dusil...Vymenil jsem vzduchovej filtr,olej, palec rozdelovace,svicky nechal vycistit karbec a seridit a hlavne novej termostat a je vse ok...Jestli je to karbec tak ho vycisti sesteluj nebo vymen veci co ja a pojede zase jako novy...Taky ho mam na popojizdeni po meste malo kdy jede trasu vetsi nez 20km..
Díky za typy, zbývají svíčky a termostat, ale dyž to topí dobře, tak bude termostat asi ok, motor mám pocit že se vohřeje v nízkejch když se to zbírá jak to škube to dělá i pi delší jíze dyž sem s tim jel 50 km. (naposled :) )
Je tam nějakej karbec, ale asi ten monovstřik boco, benzin tam jde matně se pamtuju takovim čuráčkem uprostřed?
No zkusim ještě svíčky a tu lambdu, jak tu někdo někde psal.
Odpovědět

Zpět na „Uno“