central a alarm

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
fiat666
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 30 led 2009, 22:38
Bydliště: Trnava

central a alarm

Příspěvek od fiat666 »

idem kupovat na cromu novy alarm a potrebujem vediet jak sa pripaja s centralom,ci tam je volaky vystup. :o
Reklama
 

cybrex
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 24 bře 2008, 18:23
Bydliště: Zlínský kraj - Kudlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: central a alarm

Příspěvek od cybrex »

Tak zalezi na tom co uz v Crome mas.
reknu ti muj pripad: Ja jsem v Crome mel pri koupi uz central vcetne alarmu, dalky a taky imobilizeru. Kdyz se me pokazilo dalkove ovladani taxem si rekl ze tam koupim jenom nejaky modul bez alarmu se dvema ovladaci. Nasel jsem si teda jednotku toho daneho alarmu, odpojil, zjistil si kam vedou ktere kabely a zapojil to na to , auto sice zamykalo , ale bohuzel bez puvodni jednotky alarmu jel i imobilizer a tim padem neslo nastartovat. Nakonec jsem to vyresil tak ze sem nechal tu pudovni jednotku zapojenou a na ty kabely co od ni sly dopripojil novy modul centralu bez alarmu.
Jestli mas v aute jenom central a oteviras klicem , tak zkus jestli ti gunguje otevirani klicem vsech dveri i na spolujezdcovy dvere. Kdyz ano znamena to ze mas klasicky oboje predni dvere ridici a zadni rizene. Ja jsem tu novou jednotku zapojil pouze na predni ridicovo servo a odemyka to vpohode vsechny dvere, akorat jde ale slyset ze ten ridiciv zamek se otevre nebo zavre drive nez ostatni, ale tak to si myslim ze muze byt jedno.
Zkus pohledat jestli tam mas ridici jednotku od tech centralu. Ja jsem ten alarm mel schovany za stredovym panelem, jakoby za radiem uplne v zadu.
Kazdopadne si myslim ze z puvodniho centralu vystup na alarm nebude, a i kdyby byl , tak konektory asi nebudou pasovat.
Obrázek-Croma 2.0ie, 86kW, rv. 1992
Obrázek-E36 318i, 85kw, rv. 1997
Obrázek
fiat666
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 30 led 2009, 22:38
Bydliště: Trnava

Re: central a alarm

Příspěvek od fiat666 »

ja mam central pohode zamyka my vsetky 4 dvere,len kupujem do auta alarm.Sak dufam ze tam bude na tom starom centraly pripojka na alarm.lebo ak nie tak budem musiet vyhodit stary central a kupit novy a to su zbytocne vyhodene peniaze.Sak uvidim jak to bude.potom napisem jak som to vyriesil. 8)
fiat666
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 30 led 2009, 22:38
Bydliště: Trnava

Re: central a alarm

Příspěvek od fiat666 »

Sewas,takze te moj alarm co som kupil my pasuje do mojho stareho centralu takze som kupil dobry alarm.http://www.tssgroup.sk/katalog/autoalarm-cs-584.Ten alarm sa pripaja priamo na servo motor v dverach auta... 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Croma“