HELP - parkovací světla

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

HELP - parkovací světla

Příspěvek od Mako »

Zdravim vsechny. Nevite jestli u punta jdou zapnout parkovací světla? V TP je napsano ze je nema. Ale kdyz jsem se dival na zamek zapalovaní tak tam je takovy vypinac jako na paliu, ktery kdyz se zmackne tak pak jde klicek otocit o jednu polohu zpet a tim se zapnou parkovacky. Ale me to sice jde zmacknout ale s klickem uz neotocim.
Fiat punto 1,7TD 52KW.
Reklama
 

dusansponar
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 22 bře 2006, 20:14

Příspěvek od dusansponar »

Zastrč kliček a zmačkni ten cuplik pod kličkem ,kličkem pootoč ( chce to s citem zkoušet až to zaklapne a cuplik zůstane trvale zatlačeny).Aktivuješ tímto parkovacku a kliček vytahneš ven.Chce to jenom cvik.
Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mako »

a myslíš že to bude mit uplne kazde punto??? Pokud ano tak proc mam v TP napsane ze parkovacky nemam???
Fiat punto 1,7TD 52KW.
dusansponar
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 22 bře 2006, 20:14

Příspěvek od dusansponar »

To nemohu posoudit,jestli to maji všechny Punta.Ja mam 1.1 98. Na techničak se vykašli.Pokud maš na spinaci skřice pod klickem zapal. to tlačitko jak jsem ti psal,tak to zkus, jak už jsem popsal.
Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mako »

to tlacitko tam samozrejme mam. Ja vim jak by se to melo zapnout. Ale ono to nejak nejde....
Fiat punto 1,7TD 52KW.
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Maji to vsechny Punta a Una, atd...... :-)
Hustokrutost
Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mako »

Jo jo, uz to frci. petkrat to slo hoodne spatne ale ted uz to jde v pohode. Jen jsem zjistil ze mam spalene obe zaovky. :?
Fiat punto 1,7TD 52KW.
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“