HELP - Mk2 - Vibracie vo svetle+odstranenie krytu

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
puntoii
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 04 pro 2005, 15:05
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

HELP - Mk2 - Vibracie vo svetle+odstranenie krytu

Příspěvek od puntoii »

Caute...
Chcel by som Vas strasne poprosit o pomoc...Jedna sa o PuntoII.V aute som mal origos osadene 2*H1 svetla,ale kvoli zlomenemu srobiku nastavovania a potom uz aj xenonom som si objednal H7 /z fiatdily.cz/..Osadil som ich xenonmy a mam hned 2velke problemy,ktore sa vidiet nedali..V jednom svetle sa mi trasie vnutrajsok..Ak idem po nerovnostiach,vidim ako mi vybruje svetlo na ceste..Srobiky ulomene nemam,motorcek drzi dobre,no ak pri stretavackach chytim pliesok,tak ma nejaku 2-3mmovu volu...Druhy problem co som zbadal,ze na jednom svetle je sklicko znutra nejak spinave,tmave a svetlo sa mi uplne rozpusta...Na starych svetlach mam tieto casti dobre a pekne,no neviem ako odstranit tie predne kryty zo svetiel,aby som ich vymenil..Touto cestou by som Vas chcel poprosit o pomoc..Uz v tom mam moc penazi,snahy a nervov a stejne to neni dobre...

DIKY VOPRED!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Z.L.Y.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 331
Registrován: 08 pro 2005, 13:22
Bydliště: v zaměstnání
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Z.L.Y. »

no já mám ten plast taky zničený, ale ještě jsem nikde nesehnal nový kryt světel ,prej to není nahradní díl .takže dej vědět jestli ho koupíš
sundat jde jen jednou ,bo ho ¨roštípeš ,není to jako u klasického skla,že to vyřežeš
puntoii
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 04 pro 2005, 15:05
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od puntoii »

Z.L.Y. - to ,ze ho zorzstipem,znamena,ze uz ten povodny kryt pouzit neviem??Ja mam 4ks svetiel a potrebujem na nich vymenit tie kryty
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Re: HELP - Vibracie vo vnutri svetla+odstranenie krytu /PII,

Příspěvek od KUFI »

puntoii píše:Caute...
Chcel by som Vas strasne poprosit o pomoc...Jedna sa o PuntoII.V aute som mal origos osadene 2*H1 svetla,ale kvoli zlomenemu srobiku nastavovania a potom uz aj xenonom som si objednal H7 /z fiatdily.cz/..Osadil som ich xenonmy a mam hned 2velke problemy,ktore sa vidiet nedali..V jednom svetle sa mi trasie vnutrajsok..Ak idem po nerovnostiach,vidim ako mi vybruje svetlo na ceste..Srobiky ulomene nemam,motorcek drzi dobre,no ak pri stretavackach chytim pliesok,tak ma nejaku 2-3mmovu volu...Druhy problem co som zbadal,ze na jednom svetle je sklicko znutra nejak spinave,tmave a svetlo sa mi uplne rozpusta...Na starych svetlach mam tieto casti dobre a pekne,no neviem ako odstranit tie predne kryty zo svetiel,aby som ich vymenil..Touto cestou by som Vas chcel poprosit o pomoc..Uz v tom mam moc penazi,snahy a nervov a stejne to neni dobre...

DIKY VOPRED!
Bavil sem se o tech svetlech s mechanikem z FIATu a ten tvrdi, ze se do nich dostat nejde.
puntoii
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 04 pro 2005, 15:05
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od puntoii »

KUFI - teraz ma napadla nejaka verzia...Mam 2v ktorych je dobry vnutrajsok a 2na ktorych je dobre to plexi...Ak by som tie 2s dobrym plexim nejak rozdrbal zozadu,vybral vsetky diely a dostal sa k tomu plexi sklu,tak by to tiez neslo?Na tom druhom,by som zas rozdrbal to plexi a snad by to vyslo...Nejak by som to poteboval spravit,lebo mi vybruje aj ten vnutrajsok...Potreboval by som to rozobrat,lebo takto mi stoja 4ks doma a mozem kupit dalsie zasa za 10.000,-

Diky!!
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

puntoii píše:KUFI - teraz ma napadla nejaka verzia...Mam 2v ktorych je dobry vnutrajsok a 2na ktorych je dobre to plexi...Ak by som tie 2s dobrym plexim nejak rozdrbal zozadu,vybral vsetky diely a dostal sa k tomu plexi sklu,tak by to tiez neslo?Na tom druhom,by som zas rozdrbal to plexi a snad by to vyslo...Nejak by som to poteboval spravit,lebo mi vybruje aj ten vnutrajsok...Potreboval by som to rozobrat,lebo takto mi stoja 4ks doma a mozem kupit dalsie zasa za 10.000,-

Diky!!
To nevim jestli se k tomu zezadu dostanes. On mi akorat rikal, ze chteli vyoperovat veci z jednoho svetlometu, ale neslo to rozriznout jako u jiny lampy.
puntoii
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 04 pro 2005, 15:05
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od puntoii »

ejha do riti...druha vec na cim so rozmyslal je zasa,nejak odstranit ten domcek do coho zapada ten predny kryt...Predpokladam,ze tam je schovane aj to lepidlo...Ja mam mozno tu vyhodu ze na 2lampach lemusim zachovat povodny stav exterieru,len toho co je vnutry+predneho plexi...Skoda,ze to tu este nikto nerobil
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“