HELP - Hluky z přední napravy

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

HELP - Hluky z přední napravy

Příspěvek od likom »

dotaz nevite co by to mohlo byt : pri prejizdeni vetsich nerovnosti se mi ozyvaji rany jak by sly predni tlumice na doraz ale podle testu jsou dobre co stim ? diky mk2 1.2 8v 2003
Reklama
 

.káca
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 zář 2006, 17:45
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .káca »

Tak to bude vrchní uložení tlumičů.Je tam takovej odlitek s tožiskem a silenblokem,tak to bude asi vymlácený.jedno se pohybuje kolem 8set. :cry:
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Re: naprava p.

Příspěvek od likom »

Kaufik píše:
likom píše:dotaz nevite co by to mohlo byt : pri prejizdeni vetsich nerovnosti se mi ozyvaji rany jak by sly predni tlumice na doraz ale podle testu jsou dobre co stim ? diky mk2 1.2 8v 2003
Nejde to spíš zezadu????? likom: ne ne prava predni strana
https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=342
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Příspěvek od likom »

Kaufik píše:tak se podívej na čep na ramenu a nebiö silentbloky
likom: nevim mel jsem to na zvedaku a nic jsem nenasel vse vypada dobre ale mam podezdreni na horni ulozeni tlumicu ale nevim tak se informuju co by to mohlo byt .mk2 1.2 8v 2003
Solda
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 28 lis 2005, 23:23
Bydliště: Brandejs

Příspěvek od Solda »

mě to bouchalo taky hlavně když jsem jel po kostkách...byl to čep v l.kole stál 400kč +250 práce.....ještě jsem nechal udělat rozvody komplet řemeny a geometrii+ seříz.světel a celé mě to stálo 6623 i s práci to je docela v poho né?to jen pro info.... :lol:
Solda
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Příspěvek od likom »

.káca píše:Tak to bude vrchní uložení tlumičů.Je tam takovej odlitek s tožiskem a silenblokem,tak to bude asi vymlácený.jedno se pohybuje kolem 8set. :cry:
likom :u nas 1500 kc udajne prvo vyroba , /1100, kc 600 kc nejake jine tak nevi jake koupit at to vydrzi ,a jeste pry tam je nejaky doraz nevite jestli se musi menit ?jeste jak stahujete pruzinu? diky
Trino
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2006, 16:29
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Mam taky problem!!

Příspěvek od Trino »

Vymenil jsem tlumice ulozeni nahore!! nova ramena plus cepy!! asi tak 2 dny na to mi zacalo neco krupat na prave predni naprave!! dela to pri rozjezdu a pri brzdeni!! nevite nekdo co to muze byt! mel jsem to zvednute a nic tam nevydim!! diky moc za radu!
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Re: Mam taky problem!!

Příspěvek od likom »

Trino píše:Vymenil jsem tlumice ulozeni nahore!! nova ramena plus cepy!! asi tak 2 dny na to mi zacalo neco krupat na prave predni naprave!! dela to pri rozjezdu a pri brzdeni!! nevite nekdo co to muze byt! mel jsem to zvednute a nic tam nevydim!! diky moc za radu!
likom chci se jen zeptat je slozite vymenit horni ulozeni tlumicu_? a co ktomu treba likom
Trino
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2006, 16:29
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam taky problem!!

Příspěvek od Trino »

likom píše:
Trino píše:Vymenil jsem tlumice ulozeni nahore!! nova ramena plus cepy!! asi tak 2 dny na to mi zacalo neco krupat na prave predni naprave!! dela to pri rozjezdu a pri brzdeni!! nevite nekdo co to muze byt! mel jsem to zvednute a nic tam nevydim!! diky moc za radu!
likom chci se jen zeptat je slozite vymenit horni ulozeni tlumicu_? a co ktomu treba likom

Ahoj Tak potrebujes par klicu, golu, stahovaky na pruziny a trochu trpelivosti!!! jinak pohoda pekny navody mas tady punto.mysteria.cz :)
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Re: Mam taky problem!!

Příspěvek od likom »

Trino píše:
likom píše:
Trino píše:Vymenil jsem tlumice ulozeni nahore!! nova ramena plus cepy!! asi tak 2 dny na to mi zacalo neco krupat na prave predni naprave!! dela to pri rozjezdu a pri brzdeni!! nevite nekdo co to muze byt! mel jsem to zvednute a nic tam nevydim!! diky moc za radu!
likom chci se jen zeptat je slozite vymenit horni ulozeni tlumicu_? a co ktomu treba likom

Ahoj Tak potrebujes par klicu, golu, stahovaky na pruziny a trochu trpelivosti!!! jinak pohoda pekny navody mas tady punto.mysteria.cz :)
no to bych vsechno mel krome stahovaku na pruziny da se to koupit nebo udelat je nekde navod?diky likom
Trino
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2006, 16:29
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam taky problem!!

Příspěvek od Trino »

Likom- No tak stahovaky koupis!!! ja sem si je udelal staci ti dlouhej zavit a pak navaris do prosted matici a dve matice na konec na ne udelas takove hacky a ja ti to kdyz tak nafotim!! a hodim ti to sem nebo na mail!!! jinak uz jsem na to prisel mel jsem povolenej sroub na tehlici k naboji!!!
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Re: Mam taky problem!!

Příspěvek od likom »

Trino píše:Likom- No tak stahovaky koupis!!! ja sem si je udelal staci ti dlouhej zavit a pak navaris do prosted matici a dve matice na konec na ne udelas takove hacky a ja ti to kdyz tak nafotim!! a hodim ti to sem nebo na mail!!! jinak uz jsem na to prisel mel jsem povolenej sroub na tehlici k naboji!!!
Likom : cauky jestli muzes dej to tady urcite to bude zajimat vic lidi no jinak ja nato jeste neprisel uz jsem uvazoval silenbloky zaveseni motoru a prevodovky ale to jsou jen takove uvahy jinak diky
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Já koupil stahovák v mototechně myslim za 300 nebo tak nějak,takže to neni drahá investice
Trino
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2006, 16:29
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam taky problem!!

Příspěvek od Trino »

Likom hele popis mi vice ten problem!!! presne co to dela kdyz brzdis a pokud treba zatacis na kostkach a takove veci!! jinak nafotim to v patek nejak jsem to nestihal!!
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Re: Mam taky problem!!

Příspěvek od likom »

Trino píše:Likom hele popis mi vice ten problem!!! presne co to dela kdyz brzdis a pokud treba zatacis na kostkach a takove veci!! jinak nafotim to v patek nejak jsem to nestihal!!
no kdyz prejedu rychleji nejaky vetsi vymol tak mam pocit jakoby sly tlumice nadoraz ale tlumice podle testu jsou dobre ,kdyz jedu pomaleji tak nic je klid uz jsem uvazoval silenbloky uchyceni motoru ze kdyz se to zhoupne tak v tom bouchne ale to je muj pocit 1.2 8v 2003 ale mam jeste 1.2 8v 1998 a tam je to uplne v pohode tak nevim diky.
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“