MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

MyšákSX
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 02 zář 2012, 14:05
Bydliště: Berounsko

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od MyšákSX »

Fíha... Tvoje auto začíná bejt jak truhlička plná překvapení :wink: až si říkám že se s tím nebojíš jezdit 8)
Reklama
 

Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od intel_sk »

PuntoRipper:ved kukni na Bazos alebo nejake vrakovisko....ved to si koledujes o nieco doslovne :D :D
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od PuntoRipper »

Do provozu bych se s tim bál..jezdím jen tady po okolí kde nemusím moc brzdit :mrgreen:
Seženu ještě jedno punto a něco provozuschopnýho sestavim, tohle je zralý do šrotu, podlaha se rozpadá uplně všude, nebrzdí, bylo asi hodně bouraný, výfuk ko.. prostě masakr :D
Chtěl bych sehnat třeba trochu bouchlý nebo s ko motorem tak do 4t s brzdama a bez koroze...budu sledovat inzeráty 8)
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od PuntoRipper »

Už jsem dlouho neaktualizoval :D
Punťas dostal nový desky, protože už to absolutně nebrzdilo..už brzdí dostatečně :mrgreen:

Ale včera nějak upadl výfuk, táhnul jsem ho na drátkách z omotanýho zbytku vlnovce :lol:. Dělalo to hroznej kravál, tak jsme to chtěli oddělat, ale nešlo to, tak jsme výfuk přivázali k lampě, popojel sem a byl venku :D. Ale pobavil jsem pár lidí po cestě, když sem jel s výfukem v autě :D
A ještě jsem ztratil další poklici..už mě zbývá jen 1, ale tak za rok ježdění to jde :)
Teď to auto dostalo uplně brutální zvuk, má jen svody :twisted:.
Přílohy
DSC_1180.jpg
DSC_1180.jpg (182.36 KiB) Zobrazeno 7534 x
DSC_1182.jpg
DSC_1182.jpg (194.06 KiB) Zobrazeno 7534 x
DSC_1183.jpg
DSC_1183.jpg (187.51 KiB) Zobrazeno 7534 x
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od PuntoRipper »

Výfuk ještě :D
Přílohy
DSC_1175.jpg
DSC_1175.jpg (229.18 KiB) Zobrazeno 7534 x
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od ScR »

JEN MU NALOŽ, PREVÍTOVI :-D
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od PuntoRipper »

S tim autem mám zážitků.. :D Asi bych i brečel kdyby šlo do šrotu :(. Je to nezničitelný, neporuchový, je s nim sranda, můžu spát na střeše(pohodlný) a další výhody..plus k němu mám citovej vztah :)
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od PuntoRipper »

Po delší době musím aktualizovat. S radostí Vám oznamuji, že Punto má technickou :!: :twisted:

Punto od podzimu stálo, protože bez technický moc jezdit nechci, pochopitelně. Po zimě chytlo na brnknutí, dolil se olej a připravilo se na další život-dotankovalo se :mrgreen:. Bez technický to ale není ono, takže jsem byl nucen to zařídit, a stalo se.

Puntu začíná další radostná etapa jeho života, i přes jeho stařeckou schránku má stále duší teenagera a chuť do života. Doufá, že již nezažije to, co v dobách dávno minulých, kdy byl podroben nesčetným opravám a skládání z částí mrtvých Punt, co němely to štěstí a byly obětovány a krutě rozporcovány pro blaho tech šťastnějších. Díky těmto nehumálním zásahům proběhlo mnoho plastických operací, což má následek velké množství kitu snad na všech částech jeho zuboženého těla. Léty, tvrdou službou a krutými majiteli ošlehanou tvář neskrývá, je hrdý na to, že je Punto, je hrdý na to, že je stále mezi živými a může dál šířit dobro, radost a požitek za jeho oplzlým volantem při pachu tekoucího topení.

Po cestě na technickou jsem vysadil výfuk o obrubník, takže jsem ho táhl asi 1km po zemi a pak přivázal, nechtěl jsem aby se zničil, když jsem tak dal NOVEJ vlnovec :mrgreen:. Na místě se o zdařilé projití kontrolou postarali moji lidé 8)

Protokol o závadách pobavil :lol:
Přílohy
DSC_1941.jpg
DSC_1941.jpg (140.77 KiB) Zobrazeno 7319 x
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od Baron »

Parada :). Aj ja dom presiel STK pomocov mojich ludi:D. Punto je neznicitelne, to si pis. Mozes jazdit jak blazon a furt to nastartuje a furt to jazdi. Tak nech sluzi puntos :). A hrozne si ma pobavil popisom:D
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od Pepoxx »

ty si cisty blazen kamarat :D :D teraz som sa dostal k tvojej teme prvy krat a je to jedna z mala tem ktore som si precital skoro cele :D tvoj uvodny popis auta je dokonaly! :D a tie dalsie zazitky tiez.... inak na tie diery odporucam laminat :) ked si zalaminatujes cele podlahy tak s tym mozes aj plavat a budes v suchu :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od PuntoRipper »

Jsem rád že se to někomu líbí, díky :D

Punto vydrží vše, to je pravda. To by přežilo i konec světa :mrgreen:. Kdyby s nim nejezdila občas ségra, tak bych si trochu vyhrál se vzhledem :D, takhle musí zůstat tak jak je :?

Ty díry moc neřeším, jedna na prahu je zakrytá a na druhým prahu ještě něco je, myslim tim tenkou vrstvu rzi přes celej práh, co se vlastnostmi podobá papíru :mrgreen: Plavat se s tím nechystám zatím :D
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od straki »

Jak tak koukám tak jsem na tom stejně s papírem od technický...akorát že těch závad jsem tam měl víc :D taky jsem prošel jen s pomocí mých lidí :D Hold punto zachvíli dovrší svých 20 let a pak jse s ním rozloučím i když by dokázalo jezdit dál
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
Uživatelský avatar
Babis
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 04 říj 2012, 18:03
Bydliště: Sever

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od Babis »

Člověku se ani nechce věřit, že už to bude tolik.. nevypadá nijak staře. Taky tenhle měsíc musíme na technickou.. a taky tam samozřejmě někoho pošlu. :D
Fiat Punto 60sx '96
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od ScR »

to mě čeká až na konci roku a bez "svejch lidí" se tady v Henlajnově asi budu muset nějak obejít ;-) ale autí šlape, očividně moc nerezne, podlaha zatím drží i když sem objevil menší podezřelou díru která tam asi origo nebyla kdesi pod levým prahem, ale toe až vzadu pod nohama zadních spolujezdců a tam já nejezdim, takže mě to zatím netrápí ... :-D
jak vyleze mozol na dýl než na hodinu taxe začne tmelit boulovaná na blatníkách a dveřích a šup na to matnou folii :-D
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
bassspencer
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 19 úno 2014, 00:50

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) PuntoRipper

Příspěvek od bassspencer »

myslel som že toto fiat forum je mrtvé ale keĎ som narazil na túto tému tak som ju musel prečítať celú lebo už pri popise auta som nevedel či to je na smiecha alebo plač :) . Dúfam že punťo bude jazdiť ešte dlhé roky dokiaľ neskoroduje , kôli brzdam nikoho nezabiješ , nebude ti vypadávať ani blinker ani výfuk lebo ten ma zabil jak trčal z okná :D
Fiat Punto MK2 sporting "01 , 1,2i 59 kW .
Ex BMW e39 525TDS "96 105kW 6,8 l/100km
Ex VolksWagen passat B5 "98 1.8i 92kW 8,6 l/100km
Ex BMW e34 524TD "88 85kW 7,2 l/100km
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“