Chladič oleje 1,7 TD

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
TomasDP
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 05 říj 2007, 13:00

Chladič oleje 1,7 TD

Příspěvek od TomasDP »

Zdravím fiaťáky! Dneska se mně stala nepříjemná věc, pač jsem u 1,7 TD o kamen prorazil chladič oleje :( . Myslíte, že bude velký problém, když do doby, než seženu jiný, zadělám u filtru hadice k chladiči a budu opatrně jezdit bez chlazení? Dále bych se chtěl zeptat, jestli někdo nemá doma tento chladič a nepotřebuje se ho zbavit? V kladném případě mě kontaktujte na TomasDP@seznam.cz. Děkuji za rady a nabídky. Tomáš
Reklama
 

Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič oleje 1,7 TD

Příspěvek od Vasek176 »

zdárek,já byt tebou tak bych to osobně předělal na výměník.to je taková věc že olej chladíš vodou a ne vzduchem.měl by jít tak z fiata ducataa nebo iveca dailly..být tebou tak s tím mmoc nejezdím protože díky turbu se ten olej ohřívá na větší teplotu nežli u auta bez turba proto tam je ten chladič
TomasDP
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 05 říj 2007, 13:00

Re: Chladič oleje 1,7 TD

Příspěvek od TomasDP »

Díky za radu. Chtěl jsem jen vědět, jestli s tím dojedu 4 km do práce a zpět, než to nějak vyřeším.
Vasek176
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 342
Registrován: 07 led 2008, 18:21
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič oleje 1,7 TD

Příspěvek od Vasek176 »

jo to by jsi mohl,ale neryskoval bych to
PhoB
Fiaťák
Příspěvky: 71
Registrován: 29 lis 2007, 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladič oleje 1,7 TD

Příspěvek od PhoB »

Nevim jestli neni pozde, ale kdyz ty hadice zaslepis, tak ucpes mazani celeho motoru :-) Musis je propojit, treba kusem trubky...
PuntoGT 2.0 16VT
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“