TYP - Nástřik dutin a spodku

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
astha999
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 24 bře 2010, 18:14
Bydliště: Bardejov, SVK

Re:

Příspěvek od astha999 »

Plecháč Tony píše:Přítelkyně teď koupila ojetýho puntu 55 z roku 97.Ještě jsem se s ním nedostal do garáže, ale co jsem tak koukal, tak podvozek už sem tam chycenej je a trošíčku i zadní blatníky, ale nic hroznýho co by se za chvilku nezmáklo. Ale nedávno když jsem montoval osvětlení do zavazadlovýho prostoru, tak jsem si všimnul nad pravým blatníkem v kufru pod tím kobercem, že jsou rezavé cestičky, jak tam tekla voda. říkal jsem si, že to prohlídnu až bude čas, že to asi bude tect někde kolem okýnka. Ale když sem to prohlíd pořádně, tak jsou tam rezavý bulky na vrchu toho blatníku a tam odtud teče ta voda => prorezlý blatník. Když jsem se na něj koukal zvenku, ani jsem se nedivil. Nad palivovou hadicí co tam vede se uskladňuje docela slušná zásoba bahýnka.... Teď přemejšlím o tom, až to vyspravím, že do zadních blatníků pořídím nějaký ty plastový podběhy (vložky) jako je to u předních kol. Zkusim sehnat nějaký velikostně stejný a pak je pilkou a plamenem upravim dle potřeb ;)
Ja som dnes objavil ten isty problem.Na zadnych vnutornych blatnikoch a to ma punto 12rokov. Uz som mal dieru aj v podlahe, za spolujazdcovou sedackou. Neviem kde ten zinok davali Taliani, ale asi nie na plech. :x Tu mate zopar foto, toho talianskeho skvostu. :( A ze vraj Punto nehnije...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fiat 126P 650E rv.88 --- Punto Mk1 1,1 55s rv.98
http://yfrog.com/mu48148578jx" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklama
 

Uživatelský avatar
skybar
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 273
Registrován: 30 črc 2009, 19:51
Bydliště: Slovensko,Pohorelská Maša

Re: TYP - Nástřik dutin a spodku

Příspěvek od skybar »

Mám to isté,myslím,že s tým zinkom šetria,ale sú miesta na Punte kde to je predurčené na hrdzu ak to zavčasu neošetríš!!!
PUNTO MK1 55,r.v.96,40KW,ELX, 5dver.
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: TYP - Nástřik dutin a spodku

Příspěvek od peta.smolik »

skybar píše:Mám to isté,myslím,že s tým zinkom šetria,ale sú miesta na Punte kde to je predurčené na hrdzu ak to zavčasu neošetríš!!!
Ono taky zinek je proti korozi to nejmenší možný a nejlevnější co automobilka může udělat
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“