MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Sparco86
Chcelostou som nemieril len na predne repra,ale komplet a to aj zadne..ktore chrcali,okrem toho uz mi tie JBL ovaly chrcali aj pol roka po kupe ,takze teraz som ich reklamoval druhykrat,a tie predne ktore som odpalil teraz...tak to bola reklamacia z mojej strany tiez druhykrat,lebo prvykrat ak som ich donesol a zapojil tak chrcali..preto aj som uz opustil JBL,.O tych prednych co som odpalil ta moznost tam je ze sa im to nechcelo pozerat nejak.No pri prvej reklamacke som cakal do mesiaca kym mi prisli spat z nej tie ovaly..takze to vidiet videli..no premna to je nepodstatne,v rukach to mali a ci to pozreli alebo nie je ich vec..ide oto hlavne ze dali kladne vyjadrenie a nemaju chut srat ludi.oto tu ide(i ked predne keby neuznali vobec by som sa nemal dovod hnevat)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
lemon
Fiaťák
Příspěvky: 166
Registrován: 18 dub 2009, 01:53
Bydliště: Nové Zámky, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od lemon »

HIISS píše:Tomu vravim prekvapive ale aj ferove jednanie...
priniesť do predajne reklamovať repráky, čo si ty sám vlastnou vinou odpálil, a ešte si si toho aj vedomý ... TOMU VRAVÍM FÉROVOSŤ !
Uživatelský avatar
scarfer99
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 16 říj 2008, 22:31
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od scarfer99 »

lemon ties som pozeral co to tam je popisane. Ale his to myslel asi tak ze oni boli ferovi ale ci bol on tak...
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

len aby to tu nečítal niekto z NAYu, možno by ich tá ferovosť prešla :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Ja poukazujem na ferovost ze mi uznali vadnost reprakov ktore boli FAKT VADNE napajane cez radio ,a nevydrzali nie vdaka mojej vine,a ze to netahaju 30 dni max a nevyriesi sa nic
Dopomohol hoci nechtiac som akurat jednej sade prednych,ano nebolo to ferove,ale preco neskusit,mna to nic nestalo,ani som tu nerobil kvoli nim bordel -nevytvral temu ze mi strelili a nechcu uznat :lol: ine je radio kde si stojim zatym ze je fakt chybne,ak som mal aj ine radio v aute a nepreukazalo chybu na kabelaz lebo prehravalo bez stopky seknutia,tak isto ak prehravam CD-cka tak to nesekne..len USB,ale mam zle kable v aute alebo v aute je chyba dobre v pohode :wink:
A tak jak ine veci aj repraky vyrobcovia robia vo velkom ze pri nevydarenom kuse to vyhadzuju alebo pri reklamacke neopravuju a daju novy kus,lebo pre velajich je to nic,tak tu neplacte poniektory ze HIISS skusil reklamovat poskodeny reprak vdaka sebe :lol: lebo neskrachuju,je to ich chyba..nemali uznat a basta figly ved by som sa ani nehneval ak bol poskodeny na oko a k tomu vdaka mne.
a k tomu NAY,robil mi tam bratranec par rokov,pri elektronike ciernej aj rozvazal,ak som siel kupovat repro prv som chcel magnaty prevzal mi ich len nepozrel z vnutra,a doma som zistil ze uz ich nekto mal lebo boli rozbalene chrcali a k tomu aj papier reklamacny kedy chlapiik ich reklamoval-2 tyzdne pred koncom zaruky
Takze aj NAY je takto ferovy ze poskodene veci dava do regalu spat,hoci s papierom to asi naschval nebolo,ale co som pocul od bratranca tak uz aj reklamovane veci kde chybu moc nieje vidiet davali alebo este davaju niekedy do regalu spat s tym postojom ze mozno buduci majitel nanu nepride..,hoci je to o predajcovi...no tiez preto by som pomlcal o tej ferovosti
napokon som kupil tie JBL,lebo tamta chybna krabica bola posledna unich skladom,a bol som uz rozhodnuty pre JBL ..netrebalo cez net objednavat zbehnem autom a mam to,k tomu unas shopy s hudbou je vidiet ako ihly v sene(proste unas na vychode v KE chudoba)
Ale nechcem tuto temu rozoberat uz viac krat,nad radiom si stale ponadavam nadalej co mi ine zostava,keby som vedel si necham predchadzajuce a nepridem o zbytocne prachy a hadky ktore nevedli k nicomu,
Ak mate nejake dotazy kludne SZ,no tuto uz nespinte,hoci nemam chut sa cez SZ s nekym srat,preto poprosim OFF otom tuna
Naposledy upravil(a) HIISS dne 30 srp 2010, 22:48, celkem upraveno 1 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Stretko z vychodu -Vinne 29.8.2010
P1030597.JPG
P1030597.JPG (171.78 KiB) Zobrazeno 2547 x
P1030604.JPG
P1030604.JPG (203.33 KiB) Zobrazeno 2547 x
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Dnes mi dosli aj zadne repro Hifonics BX 692i
P1030641.JPG
P1030641.JPG (130.8 KiB) Zobrazeno 2522 x
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od JardaK69 »

Vypadaj dobře, pak nahoď foto na autě:)
Fiat Punto 55s, 98 rok...bez plné palby :)..

http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=12690" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Trocha ozivim temu,aj ked tu nepisem ale forum stale sledujem a okolo auta sa stale chodi
pribudlo par veci:
Novy Alternator Denso 70A=120E
DSC07810.JPG
DSC07810.JPG (59.76 KiB) Zobrazeno 2469 x
Nova autobateria Exide Premium 60AH 600A=80E
DSC07839.JPG
DSC07839.JPG (56.06 KiB) Zobrazeno 2469 x
Novy pletenec pred katalizatorom,stary odhnil-podfukoval=25E
Silenbok pod kapotou ktory drzi prevodovku=15E

Olej Selenia Gold 10W-40 4L=30E+olejovy filter=3EE
DSC07834.JPG
DSC07834.JPG (22.58 KiB) Zobrazeno 2469 x
Zapal.sviecky Champion 4ks=spolu 20E

Celkova suma 293E :oops:

Podarilo sa mi predat staru autobateriu ,a kedze pribudol druhy zosilovac tak som sa rozhodol zakupit nejaku lepsiu,
S Alternatorom som mal problem..zacali kolisat volty ak dobijal a som zmeral,aj mi zacal cvrlikat,tak sa kupil novy z http://www.sae.sk" onclick="window.open(this.href);return false; 70A-Denzo za 120E,cena je dobra,ale raz a posledny krat som od toho pana objednaval,ak mi prisiel alternator tak bez ziadneho dokladu a faktury,nemam ziadny zarucny list,bol len holy alternator v krabici ak som mu volal povedal ze doklad postaci papier ktory bol z vonku na krabici ako postovny kde je napisany odosielatel a prijimatel,tak som ho vysmial,povedal ze nic ine nedava,dohodli sme sa ze ho poslem mu spat a vrati mi peniaze,no on to ani neprevzal ani sa neozval,a ak som mu zavolal mi povedal ze on to nevyplati a neprevezme, lebo moze byt v krabici nieco ine
Alternator prisiel spat mi po 18 dnoch a obchodnik somnou tak vybabral,takze hoci je to u kazdeho vo vlastnom zaujme ale osobne neodporucam nic kupovat aspon internetovo cez http://www.sae.sk" onclick="window.open(this.href);return false; !!!!.(Skoda ze je z BB,inac by som tam aj osobne zasiel). ,medzi tym sa prislo nato ze volty preto skakali ak som este mal stary altik lebo bol zaoxidovany kabel ktory vedie od alternatora tak sa vymenil za druhy,a cvrlikanie sposoboval nanom regler-uhliky,takze mam namontovany teraz novy alternator
Mozno este vymenim lambdu za novu Bosch,kamos vie mi urobit dobru cenu...takze uz mozno coskoro
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od xeromax »

raz som u neho bol este ked som mal Audi, prestalo mi fungovat zhavenie; celkom svojský (az protivny) clovek, stacil mi 5minutovy rozhovor a viac som tam nesiel
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Xeromax
Zle sa mi to cita ,ale zas nemam sa co cudovat ked vidim ake ma spravanie ku kazdemu,horsie je ze je z BB ja z Kosic..inac by som tam siel osobne a si to vyjasnil s nim riadne.
Vcera sa namontoval novy alternator a hned vecer cestou do prace som zistil ze mi preblikavaju svetla,chod auta je zly,otacky skacu a za cestu mi zacala svietit kontrolka baterie,najebxxx som dosiel do roboty az az,a opat este vacsie natahovacky s tym budu.AK som prisiel domov..nastastie dosiel som,tak som premeral altik a ukazoval raz 14V aj nieco raz 17V,takze to bolo pricinou,kamos vravi ze odisiel regler zrejme,dal som spat stary alternator a vsetko je v poriadku
Najhorsie je ako vravim ze nemam ani zarucak iba doklad postovu sprievodku,alternator je zly,uz som prerobil na postovnym 13E lebo som raz mu ho posielal a ho neprevzal,+ ma hneva jeho pristup k reklamacii a zaroven ze nieje z vychodu aspon lebo takto sa tazko riesi reklamacia a on ma ma na haku
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Zdravim Vás,zelam este raz Stastne a Vesele Vianoce ;-),dlhsiu dobu som tu nebol.
Puntas dostal taktiez vianocny darcek 8) ,troska som sa klepol po vrecku ale tak asi uz posledna investicia co sa tyka uprav..kedze podsvietenie ladim v interieri do modra a uz je takmer aj cele urobene..neskorsie ak to bude komplet hodim foto interieru,takze tu su Indiglo..vysli ma na krasnych 81E s dobierkou :twisted: :D (objednaval som cez SK E-shop,je este nanich ochranna folia,farba modra)
P1040009.JPG
P1040009.JPG (130.39 KiB) Zobrazeno 2337 x
P1040008.JPG
P1040008.JPG (130.64 KiB) Zobrazeno 2337 x
Asi mesiac dozadu aj viac sa mi podarilo uspiet s radiom s reklamackou,kedze som chcel jednat tvrdym sposobom tak sa veci pohli a som si svoj uspech doslova vydrel,takze predchadzajuci Alpine,nahradil znova Alpine 117Ri,chcel som radsej Pioneer,no dal som poslednu sancu tejto znacke este raz,zatial fachci ako ma,som plne spokojny,pesnicky cita aj rychlejsie,pekny velky displej-spokojnost...254E vyslo na zlavu
P1030966.JPG
P1030966.JPG (101.94 KiB) Zobrazeno 2337 x
Pocas mojej nepritomnosti nijake zvlastne upravy sa nedialy co sa tyka udrzby.Auticko ide ako ma,plni moje ocakavania po velkej tohtorocnej letnej udrzbe takze spokojnost.Hneva ma akurat zima,posyp kamienkov a sneh a vsetko to hadze na prahy.(uz ich aj stihly poznacit dva kamienky po vodicovej strane kde zosuply trocha farbu,ale nic strasne som to zatrel) Nedavno mal som asi 1cm lad po nocnej z praci na aute a som otvoril klucku a pukol lad tak ze mi z klucky odrval farbu ,nastastie moc nevidiet kedze je to na mieste kde sa klucka ohyba dovnutra-jak je ta preliacina do ktorej zapada klucka,Zima je hnusna ale nic sa neda robit,hned nech je leto som zvedavy ako puntas bude vyzerat.V Laske ho mam hoci uz upravy nanom ziadne robit nebudem len behat,necham si ho 3r urcite aj 4 ,a si snad naplnim svoj vacsi sen inym autom ku ktoremu uz cesta zacala viest
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

:) tak na tie budíky som velmi zvedavý ako budú vyzerať v aute, odkial si ich nakoniec objednával? k autorádiu, dúfam, že budeš už konečne spokojný, ked si mal s tým predošlým toľké opletačky, náhodou ten zosilnovač origo Alpine si nekupoval nakoniec?, spomínam si, že nad ním pred nejakou dobou uvažoval...
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Matto
Aj ja sa tesim na budiky,objednaval som z http://v-rs.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; ,dohodol som sa s nim na cene 81E s dobierkou,nakolko na webe maju vacsiu cenu.Objednaval som to blue podsvietenie nie aquamarine,kvoli tomu aby mi to moc netahalo oci..nahodia sa niekedy po sviatkoch.K radiu co ti povedat,dlha cesta ale som rad ako to skoncilo,inac ako radio je funkciovo premakane,pekny velky displej,dokonca v tomto case mi pri zapnuti vypise Merry-Christmas :D .Ten zosik som chcel objednat,ale napokon po zvazeni som dal prednost klasickemu jbl GT5 A604 4.kanal 4x60W-RMS,stal 150E,uplne staci.Hudbu este nemam poladenu,uz som do nastaveni nechcel spirtat aby som to neprehnal tak som to zanechal kamosovi,momentalne mam obe zosiky v aute ubrate na minimum aby sa nove repra vpredu aj vzadu rozohraly aj subak a potom na novy rok ak bude lepsie pocasie sa vykonovo zatazia aby to hralo dobre ale aj zdravo kvoli zivotnosti.Ten Alpine zosik nema tolko moznosti nastaveni a sice jednoducha montaz no nenastavis nanom nic a cena predrazena,preto radsej takyto smer..Fotky zostavy nahodim az ked sa poladi hudba v teplejsom pocasi nekde vonku,+chcem aj kable zablankovat do takej ciernej gumy nech nebiju do oci a aby cela zostava robila dobry dojem.
PS: videl som tvojho Puntasa neraz na autobazari,co sa deje ta presiel,ci si mal chut aj kvoli stavu kupit nieco lepsie?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

iba som skúšal zbaviť sa ho :lol: , ale za tie peniaze ho aj tak nikto nechcel...čo už , nevadí, ideme dalej... :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“