Zámky a přimrzání dveří

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
markus48
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 19 dub 2010, 11:57
Bydliště: Košice - Praha

Re: Zámky a přimrzání dveří

Příspěvek od markus48 »

tak snad to bude naozaj ono, lebo pred tyzdnom sa mi vlupali do auta a ponicili zamky, jeden nejde vobec a druhy isiel tazko a ten co isiel tak dnes rano pre nesiel (na kufry mi nefungoval zamok odkedy auta mam) a nebola sanca sa dostat do auta

po praci skusim nejaky rozmrazovac
Punto MK1 55S 1,1 40kW 3dv. r.v. 1996
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámky a přimrzání dveří

Příspěvek od peta.smolik »

Já si pamatuju že tímhle strašně trpělo Uno Hned první zimu mně to vyškolilo tak že sem ho tehdy málem hodil ze skály Tam zamrzly zámky tím stylem že se do auta nedalo dostat né proto že by to přimrzlo na gumách ale že celej zámek byl jeden kus ledu páč dveře byly zvrchu téměř průhledný :lol: a foor byl v tom že když se mi konečně podařilo dostat do auta tak bylo nebezpečí že dveře pak nedržely zůstat zavřený což se i mohlo stát i za jízdy že se samovolně otevřely Nepřeju nikomu co se mi stalo Venku bylo -27 do auta sem se dostal po hodině ale pak sem musel 90km po dálnici držet dveře rukou až pak sem je přivázal napříč autem a když konečně zámek povolil tak sem neopatrně vylezl a dveře opět zamrzly v poloze otevřeno... děs běs Na jaře sem potom vždycky rozdělal tapecy a hodně silikonu pomohlo na jednu zimu nezamrznout :lol:
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Fénix
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 494
Registrován: 18 lis 2010, 13:22

Re: Zámky a přimrzání dveří

Příspěvek od Fénix »

:mrgreen: Pěkná historka
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“