Chyba Brke.Lamp Fail

Moderátor: peta.smolik

Point22
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 12 pro 2009, 19:59
Bydliště: Bratislava

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od Point22 »

Mne pisalo to iste + hlasilo pritomnu zavadu v ABS ze : Vadna komunikacia s pristrojovou doskou..
Na stile je domontovane denne svietenie tak som ho odpojil lebo som nevedel co za vola to zapajalo..
S pritomnej zavady uz bola len obcasna ktora isla vymazat..
Rovnako si myslim ze to moze robit aj zly kontakt(velky prechodovy odpor) co v podstate moze simulovat to moje dopojenie DayLight na poistku v motorovom priestore.
Reklama
 

lopezot
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 24 dub 2012, 09:58

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od lopezot »

Ahoj, mám problém se Stilem 1.9JTD

Píše mi to hlášku: BREM. LAMPSTÖR. Při tom se rozsvítí oranžový trojúhelník s vykřičníkem ve vnitř a zároveň i servisní klíč.
Zkoušel jsem zadní žárovky (pro jistotu všechny nejen brzdové) a hláška je tam stále po zapnutí klíče...

Nemáte někdo zkušenosti co s tím?
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od idefix »

Mě to dělalo osvětléní SPZ
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
lopezot
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 24 dub 2012, 09:58

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od lopezot »

To osvětlení SPZ jsem nezkoušel rozdělávat, ale díval jsem se a obě žárovky svítí. Mám to zkusit rozdělat? Když jsem zkoušel jiné žárovky, tak to při prasklé žárovce (nebo chybějící) hlásí jinou hlášku a svítí oranžová kontrolka žárovky.. Tomas
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od idefix »

Když to svítí tak asi ne má cenu to rozdělávat zkus kouknout ještě sem jestli tady něco nenajdeš
http://www.gabriel-net.de/forum/forumdisplay.php?f=35" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
lopezot
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 24 dub 2012, 09:58

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od lopezot »

Při kontrole osvětlení SPZ jsem zjistil, že sice svítí obě, ale jedna žárovka má 5w a druhý 10w. Kolik má mít správně wattů? Ale když jsem jednu vyndal, tak se rozsvítila na palubce kontrolka prasklé žárovky a hláška že je prasklá žárovka... Můžu zkusit vyměnit za stejné watáže, ale napřed bych potřeboval vědět kolik tam má být W žárovka.

Pak bych potřeboval vědět, nejde mi dálka na centrále. Baterku v ovladačce jsem zkoušel a dioda na ovladači bliká. Jen to nic nedělá. Nemohla se dálka rozladit? Jak odzkoušet zda je chyba v ovladačce, nebo někde v řídící jednotce centrálu?

Tomas
Uživatelský avatar
idefix
Znalec
Příspěvky: 726
Registrován: 22 lis 2010, 20:26
Bydliště: Kolín

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od idefix »

Já měl 2Ks 5W njinak tady máš nějaká moudra
http://www.gabriel-net.de/forum/showthr ... hlight=spz" onclick="window.open(this.href);return false;
Fiat Stilo MW 1,9 JTD 85Kw
lopezot
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 24 dub 2012, 09:58

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od lopezot »

Problém vyřešen. Závada byla v zadním osvětlení SPZ.
Jedno to světýlko je vypálené a je tam nějaký špatný kontakt, proto to háže tuto chybu.
Ještě to nemám sice opraveno ale hlavní je že už vím čím to je. A snad toto moje zjištění někomu dalšímu pomůže.
Tomas
datelos
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 14 lis 2011, 19:46

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od datelos »

lopezot píše:Problém vyřešen. Závada byla v zadním osvětlení SPZ.
Jedno to světýlko je vypálené a je tam nějaký špatný kontakt, proto to háže tuto chybu.
Ještě to nemám sice opraveno ale hlavní je že už vím čím to je. A snad toto moje zjištění někomu dalšímu pomůže.
Tomas
Ahoj, chyba Brke.Lamp fail je vypálené či jinak poškozené osvětlení spz.
Fiat Stilo 1,9JTD 85KW r.v.2004, najeto 258000km
datelos
Fiaťák
Příspěvky: 141
Registrován: 14 lis 2011, 19:46

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od datelos »

Ptám se samozřejmě všech lidiček co to někdy trápilo.Prostudoval sem asi tunu materiálu, všude radí zkusit žárovky v zadních světlech-zaoxidované spoje.Vše sem již kontroloval-chyba na asi půl den zmizela, ale již je zpět, mrška.Abych řek pravdu žačíná mě už toto auto značně znepokojovat-dostávám se do elektro stavu citroenu-které sem měl v minulosti.Tedy totální elektro šrot.
Fiat Stilo 1,9JTD 85KW r.v.2004, najeto 258000km
Patamatcz
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 06 bře 2016, 18:30

Re: Chyba Brke.Lamp Fail

Příspěvek od Patamatcz »

Dobrý den, sice pozdě, ale třeba ještě někomu pomůže. Pokud jste si na 100% jistí, že máte vše okolo vyřešeno ( spoje, žárovky atd...) a chyba stále přetrvává jedná se na 100% vadu přístrojů. Odstranit tuto potíž umím. V případě zajmu mě můžete kontaktovat.... Hezky den
Odpovědět

Zpět na „Stilo“