MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od pepaxx »

k tým pružínám a rezaniu....to sa nedá lebo ak chceš pružinu ukotviť do tlmiču musíš snej zobrať celý závit....tiež som prezentoval nejaké takéto pokusy a bohužial :-)...jeden závit - 10 cm pod úrovnou vozovky :-) :-)

no s tými letnasmi si sa riadne poponáhlal...aj mna dnes pobádala myšlienka dať čím skôr letnase ale vydržím aspon do polky mesiaca ak nie do konca...letnase musím zašetriť ved zrejme už ani celú setónu nevydržia :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od HIISS »

Este skoro je,ale stale moze postrasit a obcas primrzne,minuly rok som tiez nejaky taky cas vymenil lebo som bol nedockavy, a o par dni som rano mal ist autom a po odtiahnuti zaluzii ma cakal pohlad na velku nadielku snehu :D,skusil som to aj tak no som sa nevedel vytrepat z vedlajsej na hlavnu tak som to vzdal a otocka...siel busom :D,takze radsej trocha viac na istotu aj tie kamene sa vytrepu z ciest trocha
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od sperhy »

no z tým znížením zaujímavá informácia :D každopádne dobre vedieť aby som to neskúšal..a viem že som sa asi trošku uponáhlal ale tak čože :D nejako bolo nejako bude..pozrel som výhliadky počasia a dobré :D tak dufam že ma to niektoré ráno nemilo neprekvapí :D
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje :-) - sperhy

Příspěvek od sperhy »

tak mám pocit, že došlo aj na môjho slimáka...turbo nepíska, nedymí, tlačí OK podla budíka, aj auto ťahá ako má ale tratí sa mi olej...cez blow off ventil ho prská a pluje strašne vela...lebo je vela oleja v saní..a dostat sa tam ten olej mohol jedine cez turbo, že prepúšťa...takže asi jediná varianta prichádza do úvahy repas..či ako? môže to byť ešte niečo iné?
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“