Nové bravo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Nové bravo

Příspěvek od rogi »

spotreba bude, taká ako budeš stúpať na plyn a radiť rýchlosti, jednoducho sa budeš musieť"zrost" s Bravom :mrgreen: spotreba čo uvádza výrobca je realna bez rôzných športových vložiek, dá sa jazdiť aj za menej ako uvadza výrobca, ale to už ideš medázi 70-80km/h, už som to tu písal, skús sa rozbehnúť trocha viac, a jemne povoliť plyn ale tak aby motor ťahal, a uvidíš spotreba klesne, :wink:
som zvedavý ako dopadneš s reklamaciou toho plašta a skrinky, to mp3 neviem, máš aj vstup pre usb, ak áno skús "skľúča" ako pôjdu mp3ky
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
Reklama
 

dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

Usb nemám chceli za to vela 470€ Tá skrinka a guma no neviem ale mp3 musia nedá sa to počúvať mám tam to hifi 8+1 preto že mám rád dobrú hudbu v aute ak by to neuznali tak to bude velká hádka!!!! :x K tej spotrebe ešte sa musím s tým autom vžiť lebo mi to káže radiť 6sku pri 50 km/h no uvidíme
Uživatelský avatar
Karel01
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 04 dub 2012, 20:34

Re: Nové bravo

Příspěvek od Karel01 »

Nevíte do kdy byla nabízena výbava Formula a od kdy MY LIFE? A v čem se to liší?
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Nové bravo

Příspěvek od rogi »

"dusan10" píše. lebo mi to káže radiť 6sku pri 50 km/h no uvidíme, to všetko záleží od krutacieho momentu motora, ja tak iba na 5tke a to medzi 55-60km/h hlavne aby otáčky motora neklesli pod 1500, mám len vydíchnutú 1,4 atmosféru :lol:
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

rogi píše:"dusan10" píše. lebo mi to káže radiť 6sku pri 50 km/h no uvidíme, to všetko záleží od krutacieho momentu motora, ja tak iba na 5tke a to medzi 55-60km/h hlavne aby otáčky motora neklesli pod 1500, mám len vydíchnutú 1,4 atmosféru :lol:
No krúťak je 230nm a jasné že otáčky klesnú pod 1500 chod motora sa mi pri tých otáčkach nepáči trpím račej dám 5ku ale palubák mi káže 6ku ináč vtedy spotreba 3,4l.Predajca mi vravel aby som skontroloval olej či neklesol aj mi liter predal že nový motor môže spapať. No neviem mal som nové auta a žiadne to nerobilo :roll: že aká sranda :shock: :shock:
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

Teda neviem ani aká bola výbava formula u nás som poznal výbavu Dynamik a namiesto nej je MyLife, rozdieli minimálne . Ja som sa začal o Bravo zaujímať v roku 2010 staršie modeli som velmi neriešil a načo ten rozdiel chceš vedieť?
Uživatelský avatar
Karel01
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 04 dub 2012, 20:34

Re: Nové bravo

Příspěvek od Karel01 »

Dostal jsem nabídku od prodejce na skladový vůz - výbava Formula. Ale když jsem se ptal prodejce na měsíc a rok výroby,
tak mlží, že je to rok 2011, ale měsíc že neví. Tak by mě zajímalo, jak je to auto staré i když má najeto 0 km.
Uživatelský avatar
Japa
Fiaťák
Příspěvky: 98
Registrován: 23 lis 2008, 14:58
Bydliště: Karviná

Re: Nové bravo

Příspěvek od Japa »

Podívej se kdy byly vyrobeny pneumatiky (na boku je čtyřčíslí znamenající týden a rok výroby), přidej dva měsíce a budeš vědět přibližné datum výroby auta.
Možná to zní nedůvěryhodně, ale když jsem kupoval Fiaty (dle vlastní konfigurace, takže jsem věděl přesný den (týden) kdy auto bylo vyrobeno) a opravdu to tak plus-mínus měsíc sedělo. :)
Ford S-Max 1,9 TDCi, r. v. 2011
Fiat Panda 1,2, r.v. 2010
Fiat Stilo 1,9 JTD, r. v. 2004 - Ex.
Fiat Brava 1,9 TD, r. v. 1997 - Ex.
Fiat Tipo 1,9 TD, r. v. 1992 - Ex.
Fiat 127, r. v. 1977 - Ex.
Fiat 850 Sport Coupe, r. v. 1969 - Ex.
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Nové bravo

Příspěvek od rogi »

dusan10 píše Predajca mi vravel aby som skontroloval olej či neklesol aj mi liter predal že nový motor môže spapať. No neviem mal som nové auta a žiadne to nerobilo :roll: že aká sranda :shock: :shock:
dobre si prečítaj návod k autu, tam je to aj napísane koľko si "cúcne" na 1000km ja som si sám kúpil olej, na 1000km si "cúcne" 1 deci oleja, ak niekto napíše že má od výmeny do výmeny rovnakú hladinu oleja sa :lol:
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Nové bravo

Příspěvek od rogi »

Karel01 píše:Dostal jsem nabídku od prodejce na skladový vůz - výbava Formula. Ale když jsem se ptal prodejce na měsíc a rok výroby,
tak mlží, že je to rok 2011, ale měsíc že neví. Tak by mě zajímalo, jak je to auto staré i když má najeto 0 km.
stači ak sa pozrieš pod kapotu, na každom diely je nálepka s dátumom výroby aj s časom, je to presnejšie ako pneumatiky, lebo nič sa nedrží na sklade všetko sa vozí maximalne na dva dni, alebo si vypýtaj VIN kod, podla neho sa da vePERe zistiť presne kedy bolo vyrobene, tu je moja plechovica, čísla som zmazal ale dátum je :wink: kúpené bolo 1 júla 2010 a vyrobene 18.02.2010
Přílohy
dátum z rodenia mojej plechovice
dátum z rodenia mojej plechovice
DATUM NARODENIA bRAVO b.JPG (22.97 KiB) Zobrazeno 2898 x
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

rogi píše:dusan10 píše Predajca mi vravel aby som skontroloval olej či neklesol aj mi liter predal že nový motor môže spapať. No neviem mal som nové auta a žiadne to nerobilo :roll: že aká sranda :shock: :shock:
dobre si prečítaj návod k autu, tam je to aj napísane koľko si "cúcne" na 1000km ja som si sám kúpil olej, na 1000km si "cúcne" 1 deci oleja, ak niekto napíše že má od výmeny do výmeny rovnakú hladinu oleja sa :lol:
Máš pravdu že hladina sa pohne ale ešte sa mi nestalo že by som ho musel dolievať do výmeny!! Aj to ked sa pohne tak ozaj len o kúsok velmi malí pre motor nepodstatný :mrgreen: Píšeš že ti chlípe 1deci na 1000km to je 1,5 l na 15000 približná výmena tak to je sakra vela ešte aj na nafťák. :!: :wink: Dúfam že to nie je u fiatoch bežné :(
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové bravo

Příspěvek od durkovic »

tak tak ano je to tak bravo spapá toho oleja vcelku dosť 1 deci /1000 km takže po 15 000 km ... jednoduchá matika, a preto nosím stále litrovku oleja vzadu v kufri a je klud priebežne ked mám čas skontrolujem motor a prevádzkové kvapaliny a pripadne dolejem olej. tej spotrebe som sa vcelku čudoval ale budiž, ako sa hovorí kdo maže ten jede, a rozhodne tam do toho nemusí ísť olej za 15 a viac € za liter. ... konštrukčne starý motor žeby navrhnutý v rokoch 2000-2001 ked vychádzalo stilo na trh ?
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

durkovic píše:tak tak ano je to tak bravo spapá toho oleja vcelku dosť 1 deci /1000 km takže po 15 000 km ... jednoduchá matika, a preto nosím stále litrovku oleja vzadu v kufri a je klud priebežne ked mám čas skontrolujem motor a prevádzkové kvapaliny a pripadne dolejem olej. tej spotrebe som sa vcelku čudoval ale budiž, ako sa hovorí kdo maže ten jede, a rozhodne tam do toho nemusí ísť olej za 15 a viac € za liter. ... konštrukčne starý motor žeby navrhnutý v rokoch 2000-2001 ked vychádzalo stilo na trh ?
TAK TO STE MA NEPOTEŠIL :shock: :oops: Neviem ako si zviknem vlasne som to kontroloval asi raz za pol roka. Je tu ešte niekto komu to tak papá olej??? Čítal som tu že meníš rádio to si mal alebo máš aj mp3. Ak áno ako ti prehrávalo mp3ky . Mne to seká
Uživatelský avatar
rogi
Znalec
Příspěvky: 548
Registrován: 03 črc 2010, 19:43
Bydliště: SK

Re: Nové bravo

Příspěvek od rogi »

durkovic napísal, a rozhodne tam do toho nemusí ísť olej za 15 a viac € za liter. ... konštrukčne starý motor žeby navrhnutý v rokoch 2000-2001
olej sa dá kúpiť aj za 11€, a preto taký lebo, ako píše návod šetrí katalyzátor, peugeot 207 má motor ktorí ešte pamätá peugeot 205 :wink: aj motory VW si cúcnu olej, dusan10 je to v pohode, neviem akú olejovú náplň ma tvoj motor, ale 1,4 90HP má len 2,9litra.
Škoda 130L agave už z recyklovana
Fiat BRAVO 1.4 activ PLUS 66kw biela "divino"
CZninja
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 22 črc 2011, 18:40
Bydliště: Frýdek- Místek

Re: Nové bravo

Příspěvek od CZninja »

Karel01 píše:Nevíte do kdy byla nabízena výbava Formula a od kdy MY LIFE? A v čem se to liší?

Hele chlape, a co říkáš na Bravo T- jet, rv 2011, My Life se spoilery, půl roku staré, tzn. v záruce, najetých poctivých 6500km, originál plyn, barva krásná metal šedá techno za 280tis? Nevím, proč trváš na novém, ale tohle je možnost, která by Tvůj problém vyřešila..
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“