Nové bravo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
durkovic
Fiaťák
Příspěvky: 155
Registrován: 20 dub 2008, 18:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové bravo

Příspěvek od durkovic »

dusan10:
nejazdil som síce po Blansko štiavnických vrchoch ale bol som vyskúšať u nás ako to pôjde smerom na jahodnú, to auto drží stopu ako hluchý dvere.
ex car: Fiat Bravo 2 1.4 16V 66kW
NOW : Ford C-Max FL 1.8 TDCi 91kW/124 ponikov :D
Reklama
 

dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

Ano auto drží na ceste dobre ale ako každé auto má svoje limity :wink: A poviem ti letieť hore tými kopcami 120km/H mal som miestami aj strach riadny adrenalín :P Ešte že sa do kopca dá rýchlejšie spomaliť pred zákrutou :lol:
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: Nové bravo

Příspěvek od Darth.W »

ak sa mozem pridat ... ja tak pravidelne chodim cez Sturec, vynahanal som uz par pretekarov ale ta cesta stoji za *****, staci trafit dieru a uz mi nie je vsetko jedno :D ... tak ale tam kde je asfalt dobry tam to drzi pekne
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

Podla všetkého máš asi naftu a tam máš krútiaci moment tiež veľký, tak na ten Šturec to musela byť paráda. Mal si aj ty miestami strach v očiach?? Jazda dole kopcom nie je to isté ako keď to niekomu ukážeš hore kopcom!! :lol: Pri dieseli cítiš tú silu pod kapotou ale 1,4 benzín ťa neskutočne prekvapí, to turbo v tom aute spolu s technikou Multi Air robí neuveriteľné divy a bojím sa vypnúť ESP, že čo by to robilo potom v zákrutách.
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: Nové bravo

Příspěvek od Darth.W »

jasne ze mal, raz ked som siel do kopca smer BB a trafil som zakrute dieru, tak to uz som sa videl bud v tom kopci alebo vo zvodidlach, a raz ked som uz siel domov tak pod sturcom smer Turcianske tam je taka smiesna zvlnena a hladka cesta tak pri tych 110 mi trosku zavrtelo zadkom :D ale inak pohodicka, v danom mieste uz davam pozor :shock:
a ako chces vypnut ESP??? na to tlacitko nie je ... a ked tam nie je, tak to ma svoj vyznam :)
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

Mám tam tlačitko asr tím by sa mali vypnúť bespečnostné systémi.Tak mi to vysvetloval predajca.
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové bravo

Příspěvek od Buchtič »

Tlačítko s nápisem ASR je na vypnutí pouze ASR, tedy protiprokluzu. ESP natož s ním přidržené elektronické nesmysly jako je hillholder žádným tlačítkem na palubce nevypneš.
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Nové bravo

Příspěvek od JardaK. »

Samozřejmě, že ESP nevypneš, není na to žádné tlačítko! Ty jsi nedostal k autu manuál, kde je všechno docela dobře popsáno?
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: Nové bravo

Příspěvek od Darth.W »

:) predajca je tam len na to aby auto predal ... vacsinou su to len nevzdelanci a nerozumeju technike a nie to este autam (samozrejme nie vsetci)
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

Mám manual ale iba k t-jet nie multiair povedali že ích ešte nemajú :cry: No po dvoch rokoch ako je multiair v brave by ich mohli mať!!!!! I ked manual od t-jetu a multiairu je asi dosť podobný.
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

Máte niekto v brave ten hifi systém Bose čo ponukal fiat ako príplatkovú výbavu.??? Lebo ja mám a vôbec tam nikde nie je napísané že Bose :roll: asi to bol zase odrb :| Skúsim napísať SOI-ke sťažnosť na Fiat lebo pdla mňa predajca zámerne zavádzal :x
JardaK.
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 208
Registrován: 12 říj 2007, 08:29
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Nové bravo

Příspěvek od JardaK. »

dusan10 píše:Mám manual ale iba k t-jet nie multiair povedali že ích ešte nemajú :cry: No po dvoch rokoch ako je multiair v brave by ich mohli mať!!!!! I ked manual od t-jetu a multiairu je asi dosť podobný.
Podobně to bylo i u mého Brava - mám 1,6 MultiJet a v manuálu ještě nebyla tato motorizace vůbec uvedena, dočetl jsem se v něm o 1,9, která se v té době už nedělala snad víc než rok. Holt udělali někde čeští soudruzi chybu. Správný manuál jsem si nakonec stáhnul z NETu, ale vím, že tam MultiAir ještě nebyl, myslím, že se v roce 2010 ještě nevyráběl, takže v tom případě nic divného. Ale ESP určitě není vypinatelné, to si troufám tvrdit i bez manuálu!
Fiat Bravo2 1,6 MJet, 77 kW, nar. 2010
zlatý Puňťa 1,9 JTD, 59 kW, nar. 1999 - prodán
dusan10
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 27 lis 2011, 21:23

Re: Nové bravo

Příspěvek od dusan10 »

Zdravím prosím vás aké plechové disky potrebujem na 205-ky-R16 gumy na bravo neviem to lebo letné mám 225 a 17 disky .A ak viete kde ich lacno zohnať aj gumy a disky zimné :? Ďakujem za tipi.
kejml
Znalec
Příspěvky: 590
Registrován: 13 čer 2008, 23:50
Bydliště: Prahá
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové bravo

Příspěvek od kejml »

Darth.W píše::) predajca je tam len na to aby auto predal ... vacsinou su to len nevzdelanci a nerozumeju technike a nie to este autam (samozrejme nie vsetci)
Jako majitel autosalonu, chtěl bys, aby k Tobě lidé chodili nakupovat, nebo pro radu? :mrgreen:
1.2 F.I.R.E. 44 kW ex.
0.4 i.e. 24 kW
1.8 TSI 132 kW
Uživatelský avatar
Darth.W
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 265
Registrován: 28 dub 2011, 11:04
Bydliště: Kysucke N. Mesto, SVK

Re: Nové bravo

Příspěvek od Darth.W »

ako majitel samozrejme ze nakupovat ... ale tu je rec o predajcovi ktori keca nezmysly a to je rozdiel ... ako moze niekto tvrdit ze sa da vypnut ESP ked sa to neda
[color=#FF0000]http://www.youtube.com/waderlord29[/color]
Fiat Tipo sedan 1.4 70 kW Italia Extra
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“