TYP - nárazníky MK2 3dv. vs. 5dv.

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

FetesBrod
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 232
Registrován: 22 říj 2007, 22:44
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FetesBrod »

já si koupil ten 3dveřovej TOPQ a oproti originálu jsem nepoznal rozdíl. I když po týdnu jsem ho rozlomil o náklaďák. A pokud ti jde o to, který koupit, klidně bych šel do toho levnýho
MK2 1.2
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zokot »

teď jsem kupoval přední nárazník za 1000 Kč. :wink:
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
regi
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 26 led 2010, 11:11

Re: TYP - nárazníky MK2 3dv. vs. 5dv.

Příspěvek od regi »

Caute, mam podobny problem. Mam Punto Classic (1,2 8V r.v. 2008, MK3) 5 dv. a potreboval by som vymenit zadny naraznik po mensej nehode (Nabural do mna poliak v Targu s Hyundaim Coupe). Naraznik mam oskrety a poknuty, chcel by som vymenit a mam pocit, ze by mohol pasovat aj z 3dv. MK3ky (aspon podla obrazkov a porovnania na parkovisku. Mate s tym skusenosti, ci by to mohlo pasovat ? Vopred dik za odpoved.
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: TYP - nárazníky MK2 3dv. vs. 5dv.

Příspěvek od Toti »

Ked ho máš iba trocha prasknutý tak si ho daj zavariť a výjde ťa to lacnejšie ako druhý nárazník.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: TYP - nárazníky MK2 3dv. vs. 5dv.

Příspěvek od CrazyApe »

Hlavne pokud nekoupis original ale budes hledat podle ceny tak koupis nejaky polský šmejd a vubec to nelícuje a je to oproti puvodnimu narazniku jak papír. Ja tedka hledal predni na punto mk2 a nasel sem kolem 1300 a kdyz mi to pak borec ukazoval tak sem nevedel jestli to brat vazne, nebo se tomu zasmat.... Muj mam na 2 mistech prorazeny a poškrábany a rikal mi znamý ze oprava kolem 1000 Kč zavareni, zakytovani a zabrouseni a tak 1500 lak....
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
regi
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 26 led 2010, 11:11

Re: TYP - nárazníky MK2 3dv. vs. 5dv.

Příspěvek od regi »

chlapik mi hovori, ze je to original, je aj nastriekany ciernou metalizou, len je z 3 dv. punta Classic, preto by som potreboval vediet, ci to pasuje alebo nie. Vopred dik
Uživatelský avatar
pnrs
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 23 pro 2012, 19:51
Bydliště: Levice, SR

Re: TYP - nárazníky MK2 3dv. vs. 5dv.

Příspěvek od pnrs »

Zdravim, mna by zaujimalo ci by sa dal bez vacsich komplikacii napasovat predny naraznik z mkIII na mk II oba 3dv.
Z mkIII ho chcem hlavne kvoli tym otvorom na pridavne hmlove svetla a je lepsie ich mat v narazniku aby boli nizsie pri ceste
ako v hlavnych reflektoroch.
Alebo neviete poradit nejaky pekny na mkII s tymi otvormi?
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“