MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PunTUN »

ach jaj :( to ma mrzí, veľká škoda ...
FIAT PUNTO CABRIO
Reklama
 

Uživatelský avatar
M@tuz@lem
Fiaťák
Příspěvky: 101
Registrován: 18 čer 2010, 14:52
Bydliště: Košický Domorodec

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od M@tuz@lem »

Ty kokos pridem tu kuknut, ze co nove a vidim tvoju kolonku ta reku nieco nove mas na aute spravene a ty takto to zabijes....Cosi co si robil chlope... :shock: :shock:
Black WidoW MK1 1.2 SX 60 44Kw daily car
S14a In progress
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PuntoRacer »

niiiic to..neni to take strasne...mesiac a bude jak predtym...mozno aj Carat stihame ked sa posnazis...hlavu hore
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Kazdy zije v inej sfere ,no viem nacom je moje auto,kolko volneho casu je z mojej strany ci ocovej na auto,ako sa dari zhanat diely..a ine okolnosti..priblizim..meni sa:
Blatnik,kapota,svetla,naraznik,to vsetko mi doslo dnes uz domov..okrem blatnika ktory som zohnal uz predvcerom.Mal by dnes dojst aj drziak na prevodovku ktory je umiestneny zospodu ale z vrakaca z prievidze mi ho zabudli dolozit..a v okoli nik ho nema.CIze nemozme upevnit poriadne prevodovku a odniest typkovi auto aby vyrovnal na stolici nosniky a nasteloval diely medzi sebou..cize cez vikend sa spravi NIC,tak isto nemozno ani pripravit diely pre lak,ak nemam nosnik vytiahnuty..bola by sprostost potom pripravene diely dat na auto a tak by steloval..aj by musel cakat zo dna na den sa nepripravia vsetky a neprebrusia..cize ak dojde pondelok drziak.a. sa podari nahodit.tak pocitam ze v utorok ci stredu sa auto odnesie..ak ho vezme hned a nebude mat roboty..da mi ho mozno o vikende pocitam..diely sa daju dole a budu sa moct brusit pripravovat,okrem toho treba tam aj vystuhu naraznika navarit,zvarit kapotu po znaku..a lakernik mi zo dna na den nestriekne diely...a nechat aj dva dni aspon postat..medzi tym praca a kym sa to nahodi..diely svetla posteluje,geometria..nehovoriac otom ze prahy som dal dole kvoli stolici aby mohol spravit cize aj tie treba lepit,okrem toho mi riadiaca paka taha do boku je spadnuta,ak nastal naraz a zvesilo prevodovku a urvalo poloos..cize to je este otazka ci sa vyrovna..alebo sa bude hladat problem kde viazne a kade ine problemy su este mozne..cize Peto...ano nevyzera to zlozito..ale je kopec veci ktore maju postupnost..a detailov ktore treba vyriesit a tak to nestiham..najdrahsie na oprave su svetla 135E s dopravou,+stolica 150-200E..dokopy ma to vynde kolo 700E co som ratal..takze carat umna nehrozi ale pojdem nan asi..no s nekym sa zveziem
20130607_200643.jpg
20130607_200643.jpg (230.49 KiB) Zobrazeno 3300 x
20130607_200810.jpg
20130607_200810.jpg (232.43 KiB) Zobrazeno 3300 x
20130607_200906.jpg
20130607_200906.jpg (249.26 KiB) Zobrazeno 3300 x
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od pepaxx »

no čo dodať stane sa...

inak som rád že auto bude dalej žiť je to pekné auto v peknej farbe....ešťe že sa horšie nestalo
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od PetkoPN »

Smutne, tolko sa onho staras a zrazu toto....:(
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

veru tak.. premyslal som velmi vo chvili ak sme ho odtahli do garaze co s nim bude dalej..ale dlho to netrvalo..a co prve som zacal tak hladat dieli a riesit opravu,ale ten pocit ze z neho zacnem veci demontovat,je jak trhat zaziva z cloveka casti tela..cize zivot ide dalej..a opravujeme i ked poviem Vam je to palka i napriek tomu ze mohlo to byt este horsie ako Peto vravi...cize dnes sme odniesli auto k typkovi..bude rovnat nosnik,nahodi diely a stelovat aby jeden k druhemu pasovat a medzery..podarilo sa zohnat dnes aj drziak spodny na prevodovku ale sme ho neupevnili..kedze celi motor je posunuty kvoli nosniku a ide to mimo dier..,v pondelok este sa mu zanesie vystuha naraznika ktora je este objednana..a bude treba ju zamenit,cize kapota zatial nahodena..ostatne diely ma po ruke..netusim kedy to spravi..dam sa prekvapit
Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od pepaxx »

a neuvažoval si celý nostník odpíliť za deformačnou zonou isť si na vrakač odrezať aj z prednou priečkou a navariť to co čkom?...než to ťahať...tahanie mi príde zdlhavy proces a nemusí to ešťe sedieť ako má...ale to je iba môj názor ...ved hentakých nosníkov musý byť tonz a skoro zadarmo
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Padla aj takato myslienka ale az na konci vsetkeho takmer ked sme boli da sa povedat dojednany s clovekom co to bude tahat atd,vyslo by to este mozno lacnejsie ako to tahanie...ale uz sme boli zamerany a rozhodnuty ze sa pojde tymto smerom tak to zostalo..i ked sme videli jedno punto na vrakaci ak sme boli po jeden diel..ze tiez muselo byt takto riesene..lebo bolo vidiet ze bol nosnik celi doplatany,ale uz to je jedno,verim ze chalan auto spravi dobre..a budu sediet veci aj tie medzery ,ma tam vsetky dieli novy blatnik,kapota uz nahodena,naraznik a svetla tiez som zaniesol
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Matto »

zamrzí :( , ale čo už, to ja som minulý rok ešťe oproti tebe dobre dopadol...čo sa vlastne stalo?, lebo podľa škôd, to vyzerá na dosť silný náraz :shock: ... ale máš môj obdiv, že napriek škodám a takým velkým výdavkom, si sa rozhodol pre opravu :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od Banshee »

No zial toto hrozi kazdemu z nas uz len ked sa pohne s autom od baraku..a este pri dnesnej hektickej dobe...ale vsetko je opravitelne takze...Erik drzim palce nech vsetko ide hladko a bez komplikacii a nech si na ceste opat..s cim budem vediet pomozem.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od kovvalsky »

tak ale ma to jedno pozitivum konecne da dole ten znak z tej kapoty :D
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od HIISS »

Hoci nikdy som sa do toho nevedel vzit ze sa nieco take stane,ale tak co uz zapisal som sa do ciernej listiny uz aj ja,dufam ze uz nikdy viac,auto doslova uz dlhsi cas..plni svoju ulohu pocuvalo az nadmieru som bol spokojny,...a toto si nezasluzilo..dufam ze sa vrati do starych kolaji..a ten komfort na tie roky atd opat.
Co sa tyka toho znaku tak povodny tam uz nebol :)..teda ten fiatacky..ale abarthacky...ktory sa mi aj celkom lubil..aj zaslepil tu dieru,no diera sa vyvari...a uvidim co s tym spravim ci to necham ciste coz aj dobre ukaze..alebo hodim ho spat..auto nalepkami aj tak som nemal olepene..nikdy som nevedel prist na tu chut ako poniektory olepia zadne celne sklo..ako prislo do mody a podobne,vzdy sa mi pacil taky ten hladky decent,mal aj mam akurat link na prednom celnom skle...nic viac nebolo..uvidime..co si prajem aby ten novy lak nejak spriatelil sa s povodnym a to jazdilo s usmevom...skusim opat zvysok auta asi este raz prelestit,ako tri roky dozadu...nech sa viac este leskne :D :))..ale jedno je jasne..toto auto uz domov neopusti..bude sluzit..ako tretie auto doma rodicom do prace a podobne..
Matto
Tak siel som nejakych 50-60..pozrel som na sekundu trocha mimo vozovky..medzi tym dve auta predomnou zbrzdily necakane ..to prednim slo bocit...a uz len ten vedlajsi pohlad predomnou spozoroval ze sa nieco blizi..a ak som zazrel uz stali..ak som slapol na brzdu...tak uz len smykom donich..kto zazil vie ze to je sekunda..a k tomu este mokro..ak by to nie aj zbrzdim mozno
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
BorisRossi
Fiaťák
Příspěvky: 77
Registrován: 16 čer 2012, 17:33
Bydliště: Rosenheim

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od BorisRossi »

Ej, no ja to tiež dobre poznám, búral som tak pár rokov dozadu v zime na poľadovici. V každom prípade dúfam že všetko pôjde bez problémov a čoskoro pridáš fotky vynoveného punťasa :) držím palce bratmm.
Punto Grande 1.4 8v 57kw Dynamic 2008
Mazda 6 sportwagon 2.3VVTi A/T, AWD 119kw 2004

Ex. Punto Mk1 1.2 8v HSD 54kw
Ex. Punto Mk1 1.1 8v S 40kw
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukážte to svoje :)-HIISS

Příspěvek od intel_sk »

cau Erik tak taka vec kazdeho zasiahne....ale hlavne je to ze tebe sa nic nestalo.....su to len materialne skody....to sa stale da nejako poriesit....
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“