Pomoc: Zadné tlmiče na punto 1

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
Petrik
Fiaťák
Příspěvky: 91
Registrován: 23 úno 2013, 15:27
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc: Zadné tlmiče na punto 1

Příspěvek od Petrik »

to som rád že sa ti to podarilo vymeniť :) ... na nápravnici tie zadné SB si lisoval alebo išli ti tam lahko? že s rukou si ich tam dal? ... ja ked som menil tak predne som musel lisovať ale zadné som nelisoval lebo rukou som to vedel tam dať a aj vybral som ich vedel tak neviem či sa lisujú alebo nie.... lebo ak ano tak niečo tam nieje dobré :D ... no a teraz od toho času čo som vymenil SB tak zas mi niečo začína buchotať a neviem či to náhodov niesú tie zadné SB na tej nápravnici
Punto MK1 1,1 S 40kW/54k r.v.96
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Pomoc: Zadné tlmiče na punto 1

Příspěvek od liborko »

Mě tam lehko nešly,musel jsem je tam takovým home forichtungem nalisovat,ale málem jsem u toho vypustil duši jak to šlo blbě :D pokud ti tam šly volně,tak něco není v pořádku
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
sefik
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 19 kvě 2013, 20:38
Bydliště: Hanušovice

Re: Pomoc: Zadné tlmiče na punto 1

Příspěvek od sefik »

No, když se nekřížil, tak po závitové tyčce M14x1,5 a mazání jsem to nalisoval sám s trhákem a asi 20cm trubkou, jako rozhodně tam nesedl jak prdel na hrnec, to ne, ale že bych ho tam nemohl dostat, to se taky říct nedá :D
Puntík 55s na LPG
sefik
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 19 kvě 2013, 20:38
Bydliště: Hanušovice

Re: Pomoc: Zadné tlmiče na punto 1

Příspěvek od sefik »

a ještě ty zadní jsem vůbec neměnil, ty jsem zkoušel a přirovnal bych je k maximálně rok starým předním SB :D Jediný, co mi teď skáče, tak je plato s reprákama protože tam mám gumy 195/50/15 :D
Puntík 55s na LPG
Uživatelský avatar
Petrik
Fiaťák
Příspěvky: 91
Registrován: 23 úno 2013, 15:27
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc: Zadné tlmiče na punto 1

Příspěvek od Petrik »

no super tak asi tam je niečo v prdeli :( :( ... aj som sa čudoval že predné som musel lisovať a zadne nie... neviem čo s tým môže byť :( .. ako nebúcha mi to, pekne všetko ide len ked odbáčam na križovatke či už do ľava alebo do prava tak tam niečo ťukne a hovoril som si že niečo asi v kufri to robí ale potom som zistil že ked vyjdem hore na obrubník tak mi to buchne v zadu dačo a asi tie zadné SB na nápravnici kedže mi tam išli lahko tak nadskočí mi nápravnica pritom
Punto MK1 1,1 S 40kW/54k r.v.96
sefik
Fiaťák
Příspěvky: 102
Registrován: 19 kvě 2013, 20:38
Bydliště: Hanušovice

Re: Pomoc: Zadné tlmiče na punto 1

Příspěvek od sefik »

Noo, já toho mám v kufru taky mraky... Překlížku nad LPG nádrží, 2 lana s karabinama, hever,krabičku s nářadím, volnou rezervu, subwoofer další nářadí a veškerej další sajrajt ale teď je klid... Zkus zalomcovat s výfukem, je tam docela naknop
Puntík 55s na LPG
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“