Blikání displeje palubního poč

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
BeerRudolf
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 04 kvě 2016, 10:13

Blikání displeje palubního poč

Příspěvek od BeerRudolf »

Zdravím,
měl bych dotaz k následující situaci. Včera jsem vyjel z garáže a vypnul motor abych mohl zavřít vrata. Po opětovném nastartování v pravidelných intervalech blikal display palubního počítače (celý, ne jenom kilometry a error nepsal). Po vypnutí motoru a opětovném nastartování vše OK. Jelikož jsem měl popojížďky tak jsem startoval ještě několikrát a už se to neobjevilo. Netuší někdo co se na mne chystá? Jedná se o Pandu 2009 4x4 1,2. Děkuji za odpovědi :wink:
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Blikání displeje palubního poč

Příspěvek od panaman1 »

nechaj nastartovane kym zatvaras branu... aby sa ti raz nestalo ze vypnes a uz nezapnes...pravdepodobneiba chlad a kolisajuce napatie a nizsi stav baterie...... ak mas moznost nabi baterie naplno...
BeerRudolf
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 04 kvě 2016, 10:13

Re: Blikání displeje palubního poč

Příspěvek od BeerRudolf »

Díky. Ale baterie je rok stará a před dvěma dny před incidentem nabíjená. Takže to vypadá na reklamaci akumulátoru :? Nechám ho proměřit a uvidím.
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Blikání displeje palubního poč

Příspěvek od panaman1 »

pri info si daj premerat bateriu, ale pre zvedavost aku tam mas? BOSCH alebo VARTA? taky moj odhad, tie su kvalitou ako tombola posledne roky..
BeerRudolf
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 04 kvě 2016, 10:13

Re: Blikání displeje palubního poč

Příspěvek od BeerRudolf »

TAB Polar ca/ca 45Ah 400A. Kupovaná v Elitu.
vossák
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 16 zář 2016, 16:40

Re: Blikání displeje palubního poč

Příspěvek od vossák »

Zdařbůh

Bodycomputer ti "ztratil" palubovku,důvodem byl nějaký pokles napětí nebo ztráta napětí,nemusí to být baterkou...

Odstranit to jde tak,že napíchneš auto na MES nebo FES a dáš znova přizpůsobení palubní desky k bodycomputeru

Tak samo bliká display i po výměně budíků,musí se to prostě přizůsobit,dá se s tím jezdit,všechno normálně funguje i kilometry se načítají,je to akorát na nervy
frantisekkalfa
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 22 říj 2016, 01:15

Re: Blikání displeje palubního poč

Příspěvek od frantisekkalfa »

Ahojte man akutni problem.vcera se mi vipnuli svetla zaroven nefungujou okynka nejhorsi he ze mi prestal ukazovat otackomer nadrz a otacky.dojel jsem domu ale Toto uz nefungovalo tak sem to odhel na vystrazny ktery fungujou.nechapu poradte prosim
ducellie
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 24 pro 2011, 19:18

Re: Blikání displeje palubního poč

Příspěvek od ducellie »

*otvor kapotu
*premeraj napatie priamo na baterrke (12,xxV moze mat)
*nastartuj auto premeraj napatie priamo na baterke (14,xxV moze mat)
*ak ti ukazuje pri nastartovanom motore viac ako 14,xxV mas pokazeny regulator napatia co predpokladam ze bude tvoj pripad
Odpovědět

Zpět na „Panda“