Pár otázek na "puntisty" MK2

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Jako ja si nestezuju, no, jen na te dalnici to je proste bida :(.
Jeste ocumuju nabidky tady v CR a SK, na to se aspon clovek muze nejak rozumne zajet podivat (pokud to neni zrovna Presov ci Kosice :mrgreen: )
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Reklama
 

majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Este sa spytam inac...co Sporting verzia s 1.2 motorom a vykonom 59kW? Nie je to vela na taky motor? Ako spotreba?

http://www.autodiar.cz/index.php?page=v ... e29cedbfba
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Příspěvek od TV-Punto »

Pozeram, dal si mi dobry typ :) presne taketo auticko zhanam, ajked ta cena nieje bohvie co, ale...
Spotreba tam nebude o moc vysoka oproti 8V
Co som tak prehladaval bazose po Slovensku tak som dospel k zaveru ze je lepsie si doviezt auto z CZ alebo priamo nejaku namakanu masinu (HGT, 1.6 1.8 atd) z Rakuska/Nemecka/Talianska bo tu to skoro nekupis a ak ano tak je to castokrat tiez dovezene a predrazene:)

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Si uz pripadam ako otravny hmyz tuna :mrgreen:
Na jednu stranu by sa mi pacilo HGT, super vykon...ale zasa, na stranu druhu, bude s tym jazdit aj frajerka po Prahe, tak netuzim po spotrebe 10l a este aby s tym nerobila nejake psie kusy...kua, neznasam dilemy
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
eroz
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 11 úno 2007, 14:04
Bydliště: slovensko, prievidza

Příspěvek od eroz »

to majki : a preco nechces JTD?!?!?
ja mam 1,9 JTD a spotreba je SUPER!!!!! a vykonovo sa tie benzinove nechytaju (mozno ten 1,8 HGT) ale ani tie benzinove sportingi ti nepojdu tak ako 1,9JTD. naftove kone su naftove kone 8) a ide aj o krutiaci moment a vtom sa benzin na diesel nechyta :wink:
mkII 1,9 JTD - cuore sportivo
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Naftaka sa proste bojim :twisted:. Jediny naftak, co by som v dnesnej dobe chcel, tak je 2.2, co sa dava do noveho Civica :P.

No nic, rozhodol som sa pre 1.2 Sporting, keby este tak sa dala zohnat v tej zltej farbe...no nic, idem obchadzat weby :mrgreen:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

eroz píše:to majki : a preco nechces JTD?!?!?
ja mam 1,9 JTD a spotreba je SUPER!!!!! a vykonovo sa tie benzinove nechytaju (mozno ten 1,8 HGT) ale ani tie benzinove sportingi ti nepojdu tak ako 1,9JTD. naftove kone su naftove kone 8) a ide aj o krutiaci moment a vtom sa benzin na diesel nechyta :wink:
Diesel je v pohode, spotreba OK, krutak dobry. Ale mne sa nepaci ten maly rozsah otacok, taha to len na svojom kusku, vyssie a nizsie uz to je o nicom. Co ja viem no.
Mne sa moj 1.2 16V paci, som bol milo prekvapeny ako to taha na to ze je to taky malicky motor. Zatial plna spokojnost. A ak budem chciet vacsi vykon, co by som chcel keby som jazdil dlhe trasy po dialniciach, tak si asi kupim 1.8-2liter ale zase benzin. Mne je ten benzin milejsi a benzinove motory maju odjakziva sportovejsi charakter.

Ono tvoj JTD ale zase pojde na veky vekov asi, velky objem, diesel, to vydrzi asi ozaj dost.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
eroz
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 11 úno 2007, 14:04
Bydliště: slovensko, prievidza

Příspěvek od eroz »

ja vam poviem ze toto je moje prve dieselove auto... predtym som mal iba benzinove a ani mne sa moc diesel nepozdaval, ale nahovorili ma kamarati ale teraz si uz benzinove auto nikdy nekupim (jedine mercedes SL 500, alebo ferarri :D ) a to ze benzin je sportovejsi, to platilo volakedy ale nie v dnesnej dobe... aspon s mojich skusenosti.. a myslim ze nie je pravda ze punto JTD ma tak iba pri urcitych otackach, skor by som povedal ze ide z nizkych lepsie ako benziny a da sa v pohode tocit do 4500 otacok a je to citit v celom rozsahu... tak zase ale ja som iba laik, takze sa mozno mylim :!: :?: :!:
mkII 1,9 JTD - cuore sportivo
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Tak Vam povim, reagoval jsem na 6 inzeratu, ktere byly zverejneny behem poslednich 3 dni...a co? Vsecko prodane...to je po Sporting verzich takova shanka?
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“