MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje;-) - Majki 2 - ted Mazda 2

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Tak mi v noci Puntase vykradli...slohli cd changer, podreli spolujezdcovy dvere a znicili i zamek...bomba...na policajty jsem cekal tri hodiny. Pak jsem zjistil, ze vykradli i fabii o par metru dal, tam pani rozbili dokonce okno...no, kazdopadne fajn skoda na aute, predpoklad je cca. 40000,-.
Tak jsem zvedavy, co vymysli...ale toto me fakt dokaze docela dorazit...clovek ma to auto rad a kazdy skrabanecek na nem strasne proziva... :cry:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Reklama
 

Marčelino
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 15 led 2006, 14:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marčelino »

To mě mrzí :( jsou to kuwy :twisted: chytnout ho při tom tak bych se neznal je to hnus
1.2 16V HLX
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Sou to kurvy. To budou nějaký smažky. Nedávno kamarádovi vykradli auto - taky v Praze. Měl to štěstí, že mu věci policajti našli spolu se spoustou dalších rádií někde při razii v neobydlenejch domech mezi těmahle šmejdama.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

Takýmto by som ruky polamal: neviem si predstavit kebyže zbadam že mi niekto kradne auto asi by som aj do basy išiel za ubliženie na zdraví s nasledkom celoživotnej demencie :evil:
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Nj, nic nenarobim :cry:, aspon ze mi nerozflakali okno...
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

ruce sekat.. me nastesti loni jen vyhackovali,takze si otevreli,vzali radio a zavreli ale nechali tam provazek.... :lol:
majki plne te chapu, taky prozivam kdejaky sram... nedavno mi nekdo od nas z baraku vysypal na strechu auta dve hrsti kamenu ,takovych malych okrasnych(mame je kolem baraku). :twisted:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

No jesteze to mam pojisteny...
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Tak zitra jedu za likvidatorem. Mate nejake zkusenosti? Muj plan je takovy, ze bych chtel nechat vymenit zamky, opravit lak a proplatit changer...je to possible? :roll:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
rozmetal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 244
Registrován: 14 led 2007, 15:27
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozmetal »

opravu auta ti proplatí pojišťovna, pokud jsi pojištěný správnou pojistkou. Changer už bude problém. Musíš ukázat doklad o koupi, jen na čestný pionýrský ti neuvěří, že tam byl.
Punto 85 1,2i 16v je na prodej
http://rozmy.rajce.idnes.cz/8.4.2008/
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Tak jsem zpatky z dovci, cize je cas zacit resit pojistovnu...pekne se strkaji a nechteji proplatit changer, hajzlici, tak uz jsem poslal fotky, kamoska z pojistovny uz to resi s reditelkou, tak uvidime, snad se zadari.
Jinak do Chorv. jsem sice cestoval Ochcavkou, ale musel jsem se popresouvavat s Puntou po republice, co se tyce spotreby, uz jsem to psal vedle do tematu, tak v rychlosti:
Najel jsem bezmala 1000km, prvnich 200km po dalnici jsem to hnal a zkousel, co to da (podarilo se mi dostat az na 190km/h tachometrovych, mozna by sel i dal, ale uz jsem nemel odvahu), tak mi palubak ukazal vysledku po 200km 7.8l/100km, pak jsem najel 30km po Brne a pak jsem zase frcel az do Karvine, tentokrat uz temer podle predpisu, tam dalsi popojizdky po meste a pak zase zpatky do Prahy, to jsem zase frcel temer podle predpisu. Vysledna spotreba za celou cestu podle palubaku: 6.1l/100km. Podle mych vypoctu podle tankovani benzinu to vychazi na 6.3l/100km.
Takze tak :).

Ted ale k pocitum z jizdy...zpocatku na te dalnici jsem myslel, ze to auto umira...vubec to netahlo, bylo to zdechle, des...tak jsem tomu poradne slapal a pak se to zlepsilo, dikybohu. Nicmene stale mam pocit, ze to auto ma nejake rezervy, a hlavne na jednicku se mi nelibi rozjezdy...chova se to tak, ze kdyz se rozjizdim na krizovatce, tak to auto se sice rozjizdi, ale dost pomalu, az po chvili jakoby dostalo kopanec do zad a vystreli jak raketa (berte to s mirou a mensi ironii :D ), to same udela obcas i na dalnici, ze treba jednu chvili to tahne v poho a pak to v te same situaci netahne vubec...
Dalsi vec...zpomalovani na volnobeh...zda se mi, ze kdyz to rozjedu z kopce a vyradim, tak to auto zpomaluje prilis rychle...a to si nemyslim, ze tam mam nejaky megapneumatiky, 185ky 15". Nelibi se mi to :(. Jenze kdyz jsem zastavil pak na benzince a obesel auto, posahal si disky a brzdy, tak to nijak meganehralo, proste normal tak jako na jinem aute, takze v brzdach to asi nebude...nevim, treba to tak i ma byt...
A taky me stve, ze mam docela mekky plyn a hur se davkuje pak "benzin", tudiz clovek jen tak tu nohu v jedne poloze presne neudrzi, to na mamcinem to jde lip, takze se da vpodstate i lip drzet spotreba...
Ale jinak jsem spokojeny, kontroloval jsem olej, neubyla snad ani kapka...
A mam komplex pazvuku...auto mi stalo tyden pred barakem, jak jsem byl mimo rep., pak prejedu retarder a zepredu se ozval takovy pazvuk, jako by se mi tam neco zlomilo, prejedu znova, opet...prejedu zas...opet, ale tissi, prejedu poctvrte...klid...smarja...nesnasim to, bojim bojim :cry:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Jop, a jeste jeden problemek...nekde ze zadu, asi zpod zadnich sedadel, se mi ozyva nejake "piskani"...vetsinou pri dobrzdovani, couvani, nekdy i pri rozjezdech...nevite cim by to mohlo byt? Nekdo mi rikal, ze cerpadlo...ma to tak byt nebo je neco vadneho?
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

To lupání... to se ti láme kastle. Ještě pětkrát přejedeš a zlomí se ti vejpůl :D :D :D :D :D
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

No ty jses skvely, fakt... :cry: budu mit z toho nocni mury...zel bohu nejsem jeden z tech lidi, co auto berou jen jako spotrebni material...takze mam o ne proste strach.
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Já taky prožívám každý lupnutí, neboj :shock: . To bylo jen na odlehčení.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Sob
Znalec
Příspěvky: 603
Registrován: 30 črc 2006, 14:27
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sob »

kdyz uz jste u tech poskozeni tak mam na boku za ridicem rejhanec,nasel sem auto a premyslel jestli necim obejit,nebo proste prebehnout :lol: :( :(
Zamčeno

Zpět na „Punto - naše Punta“