HELP - imobilizer(CODE) sviti,auto nestartuje,klíče....

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

marmor
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 28 srp 2006, 11:10
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marmor »

Môžem nosiť kľúč pri mobile. Nepokazí sa tam ten čip? Čo? Je vôbec sa čoho obávať?
Punto II 1.2 8V 44kW ELX 2001
Reklama
 

Intercooler
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 25 pro 2006, 14:43
Bydliště: 4000-5000 RPM

Příspěvek od Intercooler »

Rek bych ze mobil nejspis problem delat nebude ne? 8)
Punto 1.7 TD60 - Obrázek
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Hmmmm, pekna debata o klucikoch.
Ja mam k MK2 kluce dva - modry s dialkovym ovladanim a modry bez dialkoveho ovladania + karticku s kodom, teda som asi kompletne vybaveny. ALE - modry klucik s dialkovym ovladanim ma odlomene usko, tak ho nemozem nosit na klucoch a ten druhy zase nema dialkove, co uz mi pride pri otvarani nepohodlne aby som ho pchal do zamku. Zhanam uz ale pol roka novy kluc, stacil by mi asi hociaky, do ktoreho by som vymenil ten cip a elektroniku ovladania a samozrejme aj sam kovovy kluc. Neviem sice ci sa da samotny kovovy kluc vybrat a vlozit do iheno plastu, mozno jo, neskumal som.

Co je ale blbe ze nikde to nemozem zohnat. A novy mi vo fiate objednaju za cca 5000Sk - co mozem kaslat a radsej si budem odomykat bez DO. Kua to sa neda nikde zohnat nejaky iny? Neriesili ste to niekto nahodou?
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Nosím klíče u mobilu a nic to nedělá :) .
Ani sem o žádným problému nikdy neslyšel :) .
Ani mě nikdy nenapadlo že by nějakej problém mohl nastat :) .
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

ygzo píše:Hmmmm, pekna debata o klucikoch.
Ja mam k MK2 kluce dva - modry s dialkovym ovladanim a modry bez dialkoveho ovladania + karticku s kodom, teda som asi kompletne vybaveny. ALE - modry klucik s dialkovym ovladanim ma odlomene usko, tak ho nemozem nosit na klucoch a ten druhy zase nema dialkove, co uz mi pride pri otvarani nepohodlne aby som ho pchal do zamku. Zhanam uz ale pol roka novy kluc, stacil by mi asi hociaky, do ktoreho by som vymenil ten cip a elektroniku ovladania a samozrejme aj sam kovovy kluc. Neviem sice ci sa da samotny kovovy kluc vybrat a vlozit do iheno plastu, mozno jo, neskumal som.

Co je ale blbe ze nikde to nemozem zohnat. A novy mi vo fiate objednaju za cca 5000Sk - co mozem kaslat a radsej si budem odomykat bez DO. Kua to sa neda nikde zohnat nejaky iny? Neriesili ste to niekto nahodou?
Já bych koupil něco takovího

http://www.aukro.cz/item227783173_skoda ... lice_.html

a předělal to všechno do tohho klíče (mělo by se to tam vejít) a máš to levnější :D a ještě vystřelovací :D .
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Pun-to píše: Já bych koupil něco takovího

http://www.aukro.cz/item227783173_skoda ... lice_.html

a předělal to všechno do tohho klíče (mělo by se to tam vejít) a máš to levnější :D a ještě vystřelovací :D .
Hmmm, aj nad tym som uz rozmyslal, len neviem ci sa to tam vsetko vojde. Ci tam budem vediet dopasovat ten kovovy klucik tak aby tam aj drzal a neulomil sa. A ci tam dopasujem aj elektroniku ovladania. Hmmmm, nerobili ste to niekto nahodou? Inak by to bolo docela fajn.

Neviete kde by som to kupil na slovensku?
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Nasiel som aj taketo nieco, len ktovie ci je to vhodne. Je to lacnejsie.

http://www.autoalarmy.sk/katalog/snimac ... o_key.html
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Tady máš pro inspiraci, je to sice Mk1 ale bude to podbný.

http://punto.autokacik.pl/Zrobtosam/scy ... yzoryk.htm
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Fiat Punto 1,7TD SX rv95
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Nevim kde, ale nekde jsem videl vystrelovaci klic na fiat stilo s dalkovym v sobe...myslim, ze by to slo predelat na puntacky...chtel za nej typek kolem 500,- ... jen sakra nevim, kde jsem to videl :cry:

Jo, a jak muzou chtit za klic ve fiatu 5000, kdyz za celou sadu zamku s dvemi klici 7000? :)
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

majki píše:Nevim kde, ale nekde jsem videl vystrelovaci klic na fiat stilo s dalkovym v sobe...myslim, ze by to slo predelat na puntacky...chtel za nej typek kolem 500,- ... jen sakra nevim, kde jsem to videl :cry:

Jo, a jak muzou chtit za klic ve fiatu 5000, kdyz za celou sadu zamku s dvemi klici 7000? :)
No, 5000 za to chcu asi preto ze to je kluc s dialkovym ovladanim. Mozno ze ten bez DO je lacnejsi. Ja neviem, ale je to drahe jak svina. Tak do tisicky by som za to bol ochotny zaplatit, ale 5 tisic to teda nie.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

majki píše:Nevim kde, ale nekde jsem videl vystrelovaci klic na fiat stilo s dalkovym v sobe...myslim, ze by to slo predelat na puntacky...chtel za nej typek kolem 500,- ... jen sakra nevim, kde jsem to videl :cry:

Jo, a jak muzou chtit za klic ve fiatu 5000, kdyz za celou sadu zamku s dvemi klici 7000? :)
A co tohle :D

http://www.aukro.cz/item229399772_origi ... _fiat.html
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Jojo, to je on :D
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

ja mam prave klic na puntika (rikam tomu pazourek) mam to bez ty modry pryskrice... vypada to osklive.. chtel bych ten vystrelovak ale.. bojim se ten klic ROZEBRAT UZ JEN KDYZ JSEM NA SLEPO ROZEBIRAL TO MODRY kolem.. tak sem se bal : (
stanly
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 23 bře 2006, 21:55

Příspěvek od stanly »

Ked uz sa tu bavime o klucoch, pri surfovani som narazil na tuto stranku http://www.autokluce.sk/ takze ak mate niekto problem s klucmi skuste ich kontaktovat. Ja idem vyskusat ci maju gumicky na tlacidlo na dialkove ovladanie. :wink:
Zamčeno

Zpět na „Punto - elektrika“