HELP - antena (prijem radia) MK2

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
betisa
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2007, 15:15

HELP - antena (prijem radia) MK2

Příspěvek od betisa »

zdravím potřebuji poradit s přijmem autoradia na II puntu myslela jsem ze bude spatna kostra demontovala jsem vnitrni osvetleni a odsroubovala antenu ,strechu jsem jemnym smirkem ocistila aby byla dobra kostra ale stejne mam spatny prijem zajimave kdyz chytnu antenu do ruky na strese tak se signal zlepsi (to porad asi vypada ze to nema dobre ukostreni ne?) jeste jeden poznatek kdyz jsem pridelala zevnitr kus dratu na sroub co je antena pridelana tak se prijem rapidne zlepsil.Chci zkusit dat delsi prut a pokud to nepomuze dam tam antenu co prodavaji k felde se zesilovacem,proto se ptam zda nevite nekdo jak dostat stary kabel ven a natahnout novy pod tapecirem je to problem jak drzi tapec na sloupku? kdyby nekdo mel foto byla bych rada diky moc vsem za radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jenda01
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 01 zář 2006, 09:46
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda01 »

Ahoj, nejlepší je koupit držák vč antény stojí to originál asi 200kč a máš po problému. Jinat tapec na sloupku je nacvaklej stačí za něj pořádně škubnout.
Uživatelský avatar
betisa
Začátečník
Příspěvky: 46
Registrován: 07 kvě 2007, 15:15

Příspěvek od betisa »

Dik za odpoved opravdu je ten tapec nacvakly neni to doufam prilepeny abych to neurvala cely :roll:
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Skubej ale opatrne, at si nepolames ty cvocky, co to drzi.
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Ako sa vlastne odmontuje antena na MK2 ? Dal som dole osvetlenie interieru, ale vidim len kabel a taku plechovu krytku zo spodu anteny. Nevidim ziadnu maticu, ktorou by sa to odtiahlo ako byva na inych antenach? Ci ten plechovy kryt treba nejako dat dole? Som to pozeral len tak narychlo, ale co som videl ine anteny, tak vzdy mali od spodu maticu.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
VOMIK
Začátečník
Příspěvky: 33
Registrován: 29 led 2006, 21:10
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VOMIK »

Já měl přerušený kabel mezi anténou a rádiem.Bylo to v místě mezi sloupkem a palubkou.Tak že natáhnout novej koax-byla to pakárna.
PUNTO II 1.2 16V ELX
kozel
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 10 zář 2007, 17:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od kozel »

jo taky jsem ho tahal nový a pár sprostejch slov u toho padlo :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“