Palio

Moderátor: peta.smolik

Petr

Příspěvek od Petr »

Mám Palio Weekend 1.6 16V 11/1998, manuál mám v polštině, bohužel ne v pdf či doc, ale jako knížečku.
Reklama
 

poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

Anonymous píše:Proč ti svítí kontrolka ruční brzdy?? Máš už hodně tenké brzdové destičky, rychle dej nové. Ta kontrolka je združená.
a co brzdovka ?u nekterych aut je take sdruzena s brz. k.
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

chlapy mam punto ale uvazuji o paliu weekend jake mate zkusenosti spolehlivost jaky motor zvolit ta 1.2 vyjede do kopce? :o jsou vsechny pozink jako punta?jak velky ma zavazadelnik?delalo se palio v polsku?
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

1,2 16v vyjde aj do Himalájí.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

Peto Fiat píše:1,2 16v vyjde aj do Himalájí.
mas ho dloho?nejake mouchy ?
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Mako
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 29 zář 2005, 12:26
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mako »

Lidi nemate zkusenosti z el. stahovaním oken? Jde mi nejak ztuha a nekdy vubec.
Fiat punto 1,7TD 52KW.
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

Mako píše:Lidi nemate zkusenosti z el. stahovaním oken? Jde mi nejak ztuha a nekdy vubec.
asi to mas zatuhly ja je u minuleho auta ani za mrazu nestahovat(tady pokud ti bzuci motorek) mel jsem ve dverich krytku na matici a musel jsem to pak vytahovat nahoru klicem.. oddelej polstrovani dveri vycisti a promaz muze se tam dostat voda a zamrznout....to je moje zkusenost ale pokud nejde motorek bude to kontakt nebo je uz unaveny ...
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Frank
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 23 pro 2005, 20:53
Bydliště: Jičín

Příspěvek od Frank »

poitromasoni píše:chlapy mam punto ale uvazuji o paliu weekend jake mate zkusenosti spolehlivost jaky motor zvolit ta 1.2 vyjede do kopce? :o jsou vsechny pozink jako punta?jak velky ma zavazadelnik?delalo se palio v polsku?
Mam 1,2 44kw z 2001. Spolehlivost řeklbych že stejný jak puntoI, Je to ale trošku zvedlejší než punto takže na rozbytý okresky super. Kufr je monstrozní v základu 460L rovná nákladová hrana a když sklopíš sedačky tak 1540L a je to taky v rovině dostal sem tam i velkej ponk.

No pokud chceš aby to trochu jelo tak zvol 1,2 16V a nebo 1,6. Ten 8V co mam já je bomba do města a kolem něj ale dál už je to bída. Když už 8v tak vem ten starší montoval se do 2000 a má 54kw.
V pozinku jsou všechny a v polsku se taky vyrabí, já ho mam ale dovezený z Francie a je vyrobený v Turecku.
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

Frank píše:
poitromasoni píše:chlapy mam punto ale uvazuji o paliu weekend jake mate zkusenosti spolehlivost jaky motor zvolit ta 1.2 vyjede do kopce? :o jsou vsechny pozink jako punta?jak velky ma zavazadelnik?delalo se palio v polsku?
Mam 1,2 44kw z 2001. Spolehlivost řeklbych že stejný jak puntoI, Je to ale trošku zvedlejší než punto takže na rozbytý okresky super. Kufr je monstrozní v základu 460L rovná nákladová hrana a když sklopíš sedačky tak 1540L a je to taky v rovině dostal sem tam i velkej ponk.

No pokud chceš aby to trochu jelo tak zvol 1,2 16V a nebo 1,6. Ten 8V co mam já je bomba do města a kolem něj ale dál už je to bída. Když už 8v tak vem ten starší montoval se do 2000 a má 54kw.
V pozinku jsou všechny a v polsku se taky vyrabí, já ho mam ale dovezený z Francie a je vyrobený v Turecku.
jo dik asi do neho pujdu 1.6 asi kdyz to nalozim tak at....divim se ze se neprodaval u nas je to celkem sikovne auticko
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Frank
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 23 pro 2005, 20:53
Bydliště: Jičín

Příspěvek od Frank »

:D Jo je to hodně šikovný autičko, a 1,6 s nim bude cvičit pěkně.
vykon je 74kw, hmotnost 1095kg, a spotřeba 8,3 podle manualu :twisted: , ale podle mě to musí žrát mín, u 1,2 píšou 6,9 ale já jezdim za 6. Nejradši bych to vyměnil taky za 1,6 a dal do toho LPG. 8)
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

Frank píše::D Jo je to hodně šikovný autičko, a 1,6 s nim bude cvičit pěkně.
vykon je 74kw, hmotnost 1095kg, a spotřeba 8,3 podle manualu :twisted: , ale podle mě to musí žrát mín, u 1,2 píšou 6,9 ale já jezdim za 6. Nejradši bych to vyměnil taky za 1,6 a dal do toho LPG. 8)
mel jsem ted dva slabe motory ..je to super po meste nebo na nakup ale v 5lidech plnym kufrem...no hruza jen doufam ze budou penizky mam to nejaky nahnuty v praci
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
kmotr
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 26 kvě 2006, 23:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Manual

Příspěvek od kmotr »

Petr píše:Mám Palio Weekend 1.6 16V 11/1998, manuál mám v polštině, bohužel ne v pdf či doc, ale jako knížečku.
Sháním manuál v jakémkoliv jazyce a poctivě vrátím jakoukoliv verzi. :wink:
askabana
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 12 čer 2006, 10:15

Příspěvek od askabana »

Zvažuji pořízení auta FIAT PALIO WEEKEND 1.9 JTD r.v.2003
Prosím všechny příznivce FIATu o zkušenosti, reference a komentáře k tomuto modelu
Předem děkuji za každý příspěvek.
hrosak
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 12 srp 2006, 13:24
Bydliště: Zábřeh

manuál na palio polsky

Příspěvek od hrosak »

Základní návod k obsluze ale i pojistky a žárovky atd se dá najít v polštině na http://www.autocentrum.pl/paliosiena/ a rozkliknout odkaz Informacje n.t. Fiata Sieny i Palio weekend. v odkaze Instrukcyja obslugi najdete odkazy na jednotlivé kapitoly.
Palio 1,2
Odpovědět

Zpět na „Palio“