MOJE PUNTO 2 - ukažte ta svoje ;-) Anduril

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
havros
Fiaťák
Příspěvky: 82
Registrován: 15 srp 2007, 12:02
Bydliště: Litoměřice, Ústí n/L

Příspěvek od havros »

Za sebe říkám 1) Pioneer s USB :P
USB je super věc, fakt pohoda, když nemusíš pálit CD a pořád vyndavat a zandavat do obalu :lol:
Admin SE-tuning.cz
Bylo:
Punto 1,1i (55s) r.v. 98, 3dv. hatchback
Nyní:
Hyundai i30 Made in CZ 1,4 80kW, Indigo Blue
Reklama
 

majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

Jednoznacne Pio 8)
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

No asi jsem se rozhodl: http://www.autoradiahifi.cz/produkt/675 ... 537ua.html

Ma to jak tlacitka pro predvolby, tak USB vstup, ovladani subu, nenapadny design, moznost dalk. ovladani a DAC Burr-Brown :twisted:
K Piu jsem cetl navod (DEH-4000) a nelibi se mi to ovladani, je to vsechno na tom multi controlu a zda se mi to dost slozite.

EDIT: Tak jsem objednal toho Kenwooda, uz se na to tesim :twisted:

Jeste se chci zeptat, co potrebuju, abych to dostal do auta misto puvodniho radia?? Je mi jasne, ze ten predni kryci plast, ale jeste nejake konektory nebo ramecky?
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Mno.. mal si zaujimavu volbu. Ja ale by som sa rozhodol pre Pio, aj ked ten dizajn tohtorocnych modelov je otrasny. Vyhoda Pio oproti inym radiam je napr. v rychlosti nacitania CD. Ved zamerne, ked pride Kenwood, skus za aku dobu nacita CD plne mp3 :) Pio tak 2-3 sec.

Ale. Ked som sa rozhodoval ohladom radia, tiez som uvazoval aj o tomto Kenwoode, len vtedy sa iba zacinal predavat.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

No zitra nebo pozitri ho budu mit, jeste musim nekde sehnat plastovy ramecek, 441 za nej chteji ve fiatu, to at jdou nekam :roll:
Ale jinak jo, bylo to tezke rozhodnoti :D Pze Pio je pio, ale zas to ovladani se mi zdalo fakt blbe resene. Kenwood je klasika a navic tenhle model je dost nabuseny, nebyt za tu cenu, tak bych ho nebral no. CD bude obcas, spise to vidim na flashku nebo harddisk :D
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Btw jsou nejake potize s instalaci radia nebo jen vyndam stare a napojim nove? Konektor sedi?

Btw, Arrow, uz ti topi zadni sklo? :wink:
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
havros
Fiaťák
Příspěvky: 82
Registrován: 15 srp 2007, 12:02
Bydliště: Litoměřice, Ústí n/L

Příspěvek od havros »

Anduril píše:...spise to vidim na flashku nebo harddisk :D
S tím harddiskem nevím, ale dej vědět jestli ho to vezme :)
Jinak dobrý výběr, snad na tom displeji něco při sluníčku uvidíš :lol:
Admin SE-tuning.cz
Bylo:
Punto 1,1i (55s) r.v. 98, 3dv. hatchback
Nyní:
Hyundai i30 Made in CZ 1,4 80kW, Indigo Blue
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

no podle vyrobce by to melo utahnout i harddisk. uvidime :)
displej ma myslim dve urovne svitivosti, melo by to byt dobry. na te fotce v odkazu to je takove tmave.
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

HDD ti to asi neutiahne. Ale skusit mozes. Ohladom toho Pio, ano, ma zle ovladanie kvoli tomu, ze zrusili tlacitka na priamu volbu. Celkovo nova rada Pio je divna.. :(

Ohladom toho skla, skusal som.. na jednej lamele mi to fungovalo asi dva tyzdne, potom prestalo, tam bola ale len 1mm prerusena lamela. Ta spodna je prerusena asi cca 20cm a o dalsich 5cm je prerusena na dalsich cca 7cm.. natrete to je, fungovat to funguje, ale len na tej natretej casti :D Takze tak. Zmieril som sa s tym :)

Konektor pasovat bude, zda sa mi, ze tieto radia mali ISO konektor.. to znamena, ze povodne vytiahnes, nasadis plastovy ramik, do neho montazny ramik autoradia (odporucam asi dat skor ako vsadis umely ramik do palubovky). Potom uz len zasunies konektory, pripojis antenu a zasunies cele radio az pokial zacvakne.

Inak, na dalsom stretku odskusam, lebo ako som pisal, mne sa pozdaval ten Kenwood :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Mno podle vyrobce ma ten USB port 500mA, takze to splnuje specifikaci, podporuje to FAT32, USB2.0 a mam maly disk 2.5", kteremu tech 500mA bohate staci, ja myslim, ze to pujde.

S tim sklem to je divne, ty male preruseni by to melo pokryt, u me byl problem to tam dobre nanest, aby to nemelo moc velky odpor. Ale ted mi funguje cele sklo uz hodne dlouho.

Jasne, no ja jsem na to taky zvedavy, jak to bude hrat :) Mozna jeste vymenim repro, podle potreby. Ted po radiu uz mi chybi jen ty hlinikove disky.

Jinak jsem byl u znameho, opravare, a ty silentbloky se mu nezdaly spatne, ale asi to stejne s brachou vymenime. Akorat spojku prej bude treba vymenit, lozisko je nacnute.
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Dokelu, mohol som urobit fotky tych starych silentblokov. Ked sme to pozerali, nevyzerali byt zle. Prave naopak, hladali sme vsetko mozne ine, co by mohlo klepat. Ale vymenili sme ich a nakoniec ostalo ticho a neklepalo vzadu nic :)

Ono, ked das ine radio, zacitis hlavny rozdiel v hudbe. Potom uvidis, ci budes chciet menit repro alebo nie. ;)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

No tak ja uz vsazim jedine na ty silentbloky, protoze si myslim, ze jinak jsem uz vyzkousel vse. Az bude venku teplo a bude se dat pracovat, tak to provedem.
Vsak jasne, uvidim, jak s novym radiem budou hrat ty origo repra, zatim se mi zdaji ok :lol:
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Ja ich najdem, su u svokra v pivnici a pofotim. :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Tak dnes radio dorazilo. Zkusil jsem to vymenit, zvuci vsechny repro, vc. subu. Ale nepodarilo se mi zapojit antenu, na Kenwoodu je jiny konektor, nez jaky mam v aute a jaky je na starem radiu :?
Asi to bude chtit neco takoveho, tak to musim sehnat. Je to tak?
Taky jsem koupil neoriginalni ramecek (ten plast kolem radia) a je to bida, mel jsem vzit origo, i kdyz je tak drahy. Vubec to tam nepasuje.
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Jo, redukciu na antenu budes potrebovat. Ak ten subik normalne hra, tak fajn, majkimu to potom museli zle zapojit alebo co. A ako si spokojny s tym, ako to hra teraz? :)

Ja mam ramik okolo radia original. Jo, zajtra idem na "servis" k svokrovi, tak najdem aj tie silentbloky a pofotim.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“