Prosím, poradíte mi někdo?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Lassie
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 03 zář 2006, 20:28
Kontaktovat uživatele:

Prosím, poradíte mi někdo?

Příspěvek od Lassie »

Zdravím vás všechny. Já potřebuji radu. Mám nyní Mazdu 323 BG, ale vzhledem k tomu,že postupem času bych rád i rodinu, tak bych rád auto trochu větší. Rád bych objektivní posouzení Lancie Dedra... Rád bych věděl, Jakou má reálnou spotřebu motor 1,6 i 1,8 i 1,9TD. jak jsou na tom tyhle auta se spolehlivostí? Jak jsou velký? K čemu se dá přirovnat kombi? Děkuju. Pokud to někdo bude číst a bude mi chtít pomoct a já budu na ICQ, budu rád komunikovat.... Dík. Lassie
Reklama
 

Martin Lacko
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 20 pro 2007, 19:03
Bydliště: Smolenice okr. Trnava - SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Lacko »

Nazdar. Keby si chcel rodine auto, tak by som ti odporucil Lanciu KAPPA .
Je to sice limuzina, ale ked tomu stupis po krku a nepozeras na spotrebu :lol: tak sa nebudes stihat divit ...
Miki - Lancia Kappa 2,4 JTD
Lancia Prisma 1,6 - 16V - umretá
Bonanza
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 20 úno 2008, 23:29
Bydliště: Brno

Příspěvek od Bonanza »

nevim jak ses na tom finance ale takovej rodinej kombik v lancii lybre neni vubec spatnej prostor a pohodli pro posadku hafo a kufr taky slusnej :) ale pokud chces neco lacinejsi tak misto dedry bych volil kappu cenove uz sou dost pod 100papiru :)
Lancia Lybra
Fiat Punto
Lanciamoravia.cz
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Otázka zněla na Dedru, tj. auto do řekněme 50 tisíc Kč.
Dedra SW je pro rodinu dostatečně velký kombík, ale například Tempra SW má větší nákladový prostor a lépe řešené nakládání sklopnou částí nárazníku (stejně F Marea, Palio).
Oprava klimatizace je krutě drahá, zvolit model bez klimatizace.
Na motor 1,8 jsou velice rozdílné názory, někdo ho chválí, jiný zatracuje. Tak nebo tak je to malosériový motor s problematickým sháněním dílů.
Motory 1,6 a 1,9 TD jsou osvědčené koncernové motory a nedá se k tomu říct nic dalšího než že 1,6 16 V od zhruba roku 1996 je lepší než předchozí 1,6 8V.
Dedra se může nepříjemně prodražit leda snad karosářskými díly a skly.
Punto 55S Mk I
pavel81
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 01 led 2008, 20:30

Prosím, poradíte mi někdo?

Příspěvek od pavel81 »

ahoj ,měl jsem lancii themu sw 2litr 16v s lpg velké auto tam dostaneš půl baráku ,ted mám kappu 2 litra benzín taky velké auto ale thema byla větší nejlíp uděláš když si do těch aut sedneš is celou rodinou a pak se rozhodni
Odpovědět

Zpět na „LANCIA“