Letadlo - téma zcela neautomobilové

Nevíte kam to patří, pište to sem...

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

jonas1
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 13 pro 2007, 08:35

Příspěvek od jonas1 »

Jasne, ze vzletne..
Pohani ho preci motory a ne kolecka :wink:
Máte ho i v červené?
MK2 Sporting 1.2 16V 2003
Reklama
 

Roman G
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 17 dub 2007, 15:19
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od Roman G »

zokot píše:NEVZLÉTNE!!! Kolečkama letadlo lelétá.
Zkus to s ptákem - nech by si nohy mohl ubrousil až u kolem a stejně by nevzlétl. pořád by stál na místě jako to letadlo! :D
Použití ptáka při řešení logických a fyzikálních hádanek je příčinou mylných závěrů.
Já s ptákem si klidně sedneme do letadla a poletíme! :D
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

NOOO dobré tak to by som chcel teda vedieť ako to dopadne ked sa pás dokáže pohybovať max rýchlostou lietadla . V podstate motor naplno a lietadlo stále na mieste a prekonáva odpor valiacich sa kolies . toť teoria ale zistiť to tak v praxi hmmm asi by ten pás nedosiahol až takú rýchlosť ako lietadlo a lietadlo by predsa vzlietlo :lol: :lol: ale z prázdnou nádržou sa ťažko lieta :mrgreen: :mrgreen: Este ma napadá že tam nebol spomínaný Herier tak ja bych si vybral asi Heriera :mrgreen: :mrgreen:
bych s tím vydr... :lol:
ale asi bych nevydr... s klauzulou nadnášané vztlakem kridel co :shock: :shock: :lol:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Tak přátelé, letadlo samozřejmě VZLÉTNE bez jakýchkoliv potíží, mnoho lidí si totiž začne plést automobil poháněný koly a letadlo poháněné proudovými (vrtulovými) motory - která se jednoduše řečeno odráží o vzduch nikoli o zemi pod sebou. Letadlu samosebou nic nebude bránit aby se po běžícím pásu rozjelo kupředu, jediný rozdíl bude v tom, že se mu budou kola otáčet rychleji než kdyby se rozjíždělo po pevné zemi :lol:
www.minimaxa.cz
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Je docela s podivem, že někomu stálo za to, vyzkoušet tuhle teorii v praxi

http://www.youtube.com/watch?v=tPFu7shIN3g :lol:
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
Alda
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 358
Registrován: 07 srp 2006, 09:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alda »

Hmm, dobrý. S tím že by měl motor normálně v chodu jsem teda neuvažoval, nevím proč. Moje blbost. :oops:
1,6 16V BiPower
Vítek
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 06 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Ivančice

Příspěvek od Vítek »

:idea: ahaa
ega ega :shock:
no jo hlavně že jsi psal, že je to téma zcela neautomobilové :lol:
R Espace 03' 1,9 dCi, Obrázek
EX - F Multipla 99' 1,6 16V 100, Obrázek, Š Felicia Combi 96' 1,3 MPi, Š Favorit 93' 135L
finmode
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 05 čer 2007, 21:49
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od finmode »

Alda píše:Hmm, dobrý. S tím že by měl motor normálně v chodu jsem teda neuvažoval, nevím proč. Moje blbost. :oops:
:oops: Nejsi sám :oops:
To je tím ,že jsem četl zadání jak pitomec 2x a o motorech vchodu ani zmínka. Jen o běžícím pásu . :cry: :wink:
Multipla "BOBINA" 1,9 JTD rv.2001
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

finmode píše:
Alda píše:Hmm, dobrý. S tím že by měl motor normálně v chodu jsem teda neuvažoval, nevím proč. Moje blbost. :oops:
:oops: Nejsi sám :oops:
To je tím ,že jsem četl zadání jak pitomec 2x a o motorech vchodu ani zmínka. Jen o běžícím pásu . :cry: :wink:
"Na ní stojí letadlo, které chce, jak jinak, vzlétnout"

myslíte že když chce normálně letadlo vzlétnout že to půjde bez motorů :?: :roll: :lol: :lol: :lol:
www.minimaxa.cz
finmode
Začátečník
Příspěvky: 32
Registrován: 05 čer 2007, 21:49
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od finmode »

Minimaxa píše:
finmode píše:
Alda píše:Hmm, dobrý. S tím že by měl motor normálně v chodu jsem teda neuvažoval, nevím proč. Moje blbost. :oops:
:oops: Nejsi sám :oops:
To je tím ,že jsem četl zadání jak pitomec 2x a o motorech vchodu ani zmínka. Jen o běžícím pásu . :cry: :wink:
"Na ní stojí letadlo, které chce, jak jinak, vzlétnout"

myslíte že když chce normálně letadlo vzlétnout že to půjde bez motorů :?: :roll: :lol: :lol: :lol:
:lol: No to je právě ono :lol: Soustředil jsem se na pás a logicky nemyslel :oops:
Multipla "BOBINA" 1,9 JTD rv.2001
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Ostatní“