HELP - Mlžení světlometů

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Uživatelský avatar
lucass81
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 203
Registrován: 08 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dolný Kubín, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucass81 »

tiez mam niekedy podobny problem, rosi sa mi predne svetlo na soferovej strane. Ale pravdu povediac, to neriesim, vsak ked vyjde slniecko sa to vysusi :)
Punto II. ELX, 1,2l 8V, 12/99
Reklama
 

venep
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 22 kvě 2007, 22:06
Bydliště: kosice

Příspěvek od venep »

ano je to mk2 ale ten otvor vyzera ako keby bol original skusim este vymenit ti plasty a uvidim co sa bude diat:)
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

ako chces vymenit tie plasty? No a ten otvor nieje urcite original ;)
Punto MK2 1.2 8V ELX
venep
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 22 kvě 2007, 22:06
Bydliště: kosice

Příspěvek od venep »

no viacer tu pisu ze vymenit lave za prave a uvidim ci sa mi bude zahmlievat opacna strana
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Tie kryty nevymenis naopak, neda sa to. Iba tesnenia pod krytom co su.
Punto MK2 1.2 8V ELX
spartak
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 27 led 2008, 17:46

zatékání do světlometů

Příspěvek od spartak »

taky mi teklo do svetel, tak jsem otocil tesnení v zadnich krytech... moc to nepomohlo, tak jsem svetla vymontoval a po celem obvodu mezi plastovym cirym prekrytem a zbytkem svetla nanesl silikonovy tmel od fy Versachem na utěsnovaní vlepenych celnich skel, je strasne ridky a vzlina do kazde netesnosti na svetlech nejdou vubec videt zadne zbytky tmelu, staci opravdu jenom mala vrstvicka, ktera zatece do kazde netesnosti, ted mam po problemu ani pri prutrzi mracen neni ve svetle vubec nic,.... dopurucuju!!!
vlado72
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 22 říj 2006, 23:15
Bydliště: zvolen

Příspěvek od vlado72 »

ja som mal problem so zahmlievanim svetiel priblizne rok potom ako som ho kupil z bazaru. Ked som zhodil zadne plastove kryty zo svetiel, tak boli prehnute 2-5mm. Zohnal som si ine a je po probleme.
Dekle mi skrivilo asi preto, lebo niekedy stoji auto cely den na slnku predkom otocene na juh. Teraz ho radsej parkujem predkom na sever/ak sa da/ a na celu prednu masku karoserie som dal geder /nie iba pred svetla/ na dotesnenie voci prednej kapote.
Fiat punto II 1.2 8V ELX 2001
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

len tak na margo: ti, co sa vam rosia svetla, mate auto na 99% po buracke :wink:
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
Uživatelský avatar
lucass81
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 203
Registrován: 08 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dolný Kubín, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucass81 »

nieco pravdy na tom moze byt :), ibaze mne osobne sa rosia svetla na opacnej strane ako bolo auto tuknute :)
Punto II. ELX, 1,2l 8V, 12/99
vlado72
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 22 říj 2006, 23:15
Bydliště: zvolen

Příspěvek od vlado72 »

SHANE54 píše:len tak na margo: ti, co sa vam rosia svetla, mate auto na 99% po buracke :wink:
toto s tym nema nic spolocne/ moje bolo buchnute na dvere spolujazdca- to som vede uz ked som ho kupoval a bolo to opravene este vo Francuzku/
mne sa zacali svetla rosit az druhu zimu ako som ho kupil. Bolo to sposobene tym, ze od slnka sa mi skrutili zadne dekle a tym padom netesnili.
Fiat punto II 1.2 8V ELX 2001
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

vlado72 píše:
SHANE54 píše:len tak na margo: ti, co sa vam rosia svetla, mate auto na 99% po buracke :wink:
toto s tym nema nic spolocne/ moje bolo buchnute na dvere spolujazdca- to som vede uz ked som ho kupoval a bolo to opravene este vo Francuzku/
mne sa zacali svetla rosit az druhu zimu ako som ho kupil. Bolo to sposobene tym, ze od slnka sa mi skrutili zadne dekle a tym padom netesnili.
To nebolo od slnka ale od toho že to tam niekto zle založil a potom po nejakom čase ked to už založiš aj správne tak je to na prd.
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

hoj, já byl dnes v myčce a když sem vyjel ven tak pravé světlo bylo upa celé zamlžené...a levé nic...v tom pravym je to i ted po 10 hodinách...co jsem koukal tak jak je ta odvětrávaci hadička, tak na prvém je calá a na levém jen takovej pahejlek...tenkrát sem to omylem utrhnul... bylo to jak gumovej papír, jen jsem na tosáhnul a rozpadlo se to...může to být tim? 6e třeba když tu na pravý straně zkrátim, že by se to lépe odětrávalo... :idea: :?:
venep
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 22 kvě 2007, 22:06
Bydliště: kosice

Příspěvek od venep »

takze vyvrtal som dieru na tom plaste aj na druhej strane a je po probleme uy sa nehahmlieva http://ukazto.com/img_small/2533872,svetlo.jpg
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

taky už mě to napadlo, no ještě uvidim...ale chtělo by to nad tím udělat nějakou stříšku, aby tam spíš neteklo
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP - Mlžení světlometů

Příspěvek od l-cizek »

tak jsem byl zase po pul roce v myčce a zase sem měl ve světle kaluž...ale ne v parvym, ale v levym. Pravý bylo upa v poho a levý zase zamlžený komplet celý.... člověk má radost jak to má čistý a pak se podívá na světlo a akorát se nas..e :evil: ty světla jednou prokopnu a bude klid :lol: už se mlžit nebudou
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“