TYP - nárazníky MK2 3dv. vs. 5dv.

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Bukshi: No podla mna je ta cena spickova :) Ked sme menili naraznik na crome, tak sme zan dali cca 13 litrov. Ale zas, casy sa menia, to je fakt. Ved skus pozriet, kolko stoji napr. naraznik na Fabiu ;) Ked polovicu z tej ceny je striekanie.. :roll:
Punto MK2 1.2 8V ELX
Reklama
 

Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

takze som nasiel predny naraznik na Fabiu 2500 Sk ...

ja som tym inak myslel len tolko ze ked sa clovek zamysli ze ten kus plastu stoji tolko penazi ... :roll:

no nevadi ale ten "dravy" 3 dverovy na Punto aj tak vyzera super ;)
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Petr UL
Fiaťák
Příspěvky: 134
Registrován: 05 dub 2006, 07:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Petr UL »

Sice ten nárazník vypadá lépe, ale jezdit to bude pořád stejně.
Kdybych nemusel dávat novej tak to neměním. Jsou to zbytečně vyhozený peníze.
Když si ty naše Punta někdo "tuní" tak pak je to o něčem jiném, ale kupovat zbytečně novej sériovej nárazník kvůli tomu, že se mi to líbí o maličko víc je asi blbost.
Punto II. 1,2 8 V r.v.2000
P.UL@seznam.cz
FetesBrod
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 232
Registrován: 22 říj 2007, 22:44
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FetesBrod »

Tak jsem to nechal vyměnit v jednom autoservise [taková větší garáž], no a řekli si 1200. Teď vim, že mi nepasuje záslepka z 5dv. nárazníku :D

Jo a co přední oko na odtáhnutí? Ta díra v nárazníku je jinde než u 5dv. takže jestli se mi někde auto rozbije, nikdo mě neodtáhne :roll:
Naposledy upravil(a) FetesBrod dne 07 pro 2007, 20:13, celkem upraveno 1 x.
MK2 1.2
Obrázek
Kosta
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 07 zář 2005, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kosta »

FetesBrod píše:Tak jsem to nechal vyměnit v jednom autoservise [taková větší garáž], no a řekli si 1200. Teď vim, že mi nepasuje záslepka z 5dv. nárazníku :D

Jo a co přední oko na odtáhnutí? Ta díra v nárazníku je jinde než u 5dv. takže jestli se mi někde auto sesype, nikdo mě neodtáhne :roll:
Otahne te odtahovka :lol:
FetesBrod
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 232
Registrován: 22 říj 2007, 22:44
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FetesBrod »

jinak ten plastovej nárazník mě stál 2800,-, jen aby to nevypadalo, že stál 1200,- :lol:

mě to moc k smíchu nepřijde, všichni tu psali, že si dávají nárazník na 3dveřáka, tak mě zajímá, jak to mají s tim okem :D
MK2 1.2
Obrázek
Kosta
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 07 zář 2005, 22:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kosta »

FetesBrod píše:jinak ten plastovej nárazník mě stál 2800,-, jen aby to nevypadalo, že stál 1200,- :lol:

mě to moc k smíchu nepřijde, všichni tu psali, že si dávají nárazník na 3dveřáka, tak mě zajímá, jak to mají s tim okem :D
Ja se ti nesmeju jen ti rikam jak je to v mem pripade...A ta dira na oko je fakt strasna takze sem ji zadelal...a rezervu v aute??Tu stejne nemam takze pokazdy to je na odtahovku :lol: :lol:
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Chcem sa spytat. Original naraznik na 3dv ma ten stred streknuty do ciernej farby, alebo tam nieje lak vobec?
Punto MK2 1.2 8V ELX
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Imho tam neni lak vubec a je to cerny plast.
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Uživatelský avatar
hanni
Fiaťák
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2006, 20:08
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Příspěvek od hanni »

Dneska som mal mensiu havarku,trosku som nedobrzdil a jemne som vpalil do Octavky.On nemal ani skrabanec,ja popraskany predny naraznik a mierne prehnutu spredu prednu kapotu (trosku odstava znak Fiatu vpredu- mam Punto II),ale nie je skoro ani vidno.
Neviete kolko by ma to priblizne stalo,keby som si to nechal kompletne urobit do Fiatackeho servisu v Trencite (vymena + nastrek predneho blatniku a narovnanie kapoty? A kedze som v tomto totalna lama,este jedna otazka: narovnaju mi tu kapotu bez toho,aby ju museli nasledne striekat,cize bez poskodenia laku?

Diky za odpovede.
newman
Fiaťák
Příspěvky: 61
Registrován: 31 led 2008, 21:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od newman »

no to pochybujem ze ti to spravia tu kapotu bez toho aby to striekali! ja mam s tym skusenost tiez maly tukes tsne nad svetlo vedla znaku a nedalo sa to vyrovnat tak aby to bolo naporiadok. takze som kupil kapotu ciernu a dal do farby a bol pokoj.
Punto mk2 / 1,2 L / 8V
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zokot »

Petr UL píše:Konečně se pustím do výměny nárazníků a tak je sháním přes inzeráty a dostal jsem tuto nabídku.
Jedná se o nové díly za slušné ceny.
Nevíte jestli je nějáký rozdíl v jednotlivých typech nabízených nárazníků?

Nebo můžu na tu svou 1,2 koupit jakýkoliv. / Mám 5 - dveřový a teď tam chci dát 3- dveřový /, ale nevím jestli je rozdíl v typu pro ELX nebo HGT.

přední (3D - ELX, HLX) za 1682,-
přední (3D - HGT,Diesel) za 1688,-
lišta p.nárazníku 129,-/kus
zadní (5D - ELX,HLX) za 1726,-
lišta z.nárazníku 301,-
výstuha z.nárazníku za 822,-
Kam na ty ceny chodíš? U nás přední nárazník stojí do 1000 Kč.
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
joohan14
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 14 čer 2008, 17:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od joohan14 »

čauko..
neviete niekto net obchod kde sa dá zohnať zadný nárazník na 5dv. punto II? lebo všade je len 3dv. a na 5dv. neviem za toho šlaka nájsť..samozrejme v rozumných cenách...
Petr UL
Fiaťák
Příspěvky: 134
Registrován: 05 dub 2006, 07:41
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Petr UL »

zokot píše:
Petr UL píše:Konečně se pustím do výměny nárazníků a tak je sháním přes inzeráty a dostal jsem tuto nabídku.
Jedná se o nové díly za slušné ceny.
Nevíte jestli je nějáký rozdíl v jednotlivých typech nabízených nárazníků?

Nebo můžu na tu svou 1,2 koupit jakýkoliv. / Mám 5 - dveřový a teď tam chci dát 3- dveřový /, ale nevím jestli je rozdíl v typu pro ELX nebo HGT.

přední (3D - ELX, HLX) za 1682,-
přední (3D - HGT,Diesel) za 1688,-
lišta p.nárazníku 129,-/kus
zadní (5D - ELX,HLX) za 1726,-
lišta z.nárazníku 301,-
výstuha z.nárazníku za 822,-
Kam na ty ceny chodíš? U nás přední nárazník stojí do 1000 Kč.

Na Punto II. novej nárazník za 1000,- Kč ? No tak sem dej odkaz ať ušetříme :wink:
Na Punto I. to věřím, že seženeš, ale já nic levnějšího na II. nesehnal.
Punto II. 1,2 8 V r.v.2000
P.UL@seznam.cz
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Tak riesim narazniky aj ja. Ake mate skusensti s tymi lacnejsimi? Napriklad na autokelly ponukaju naraznik pre punto a naraznik pre punto TOP QUALITY. Ten TOP Q je asi tak raz drahsi.
Teraz som nasiel este jeden eshop, kde ponukaju narazniky v uplne super cenach (teda zatial co som nasiel) - cca okolo 1650SKK. Pytal som sa ich co su to zac a oni ze TAIWAN. Cena je pre mna velmi prijemna, len sa nechcem okaslat, aby som tam nekupil nejaky papierak co nebude sediet... Co vy na to? Inak je to tento eshop>

http://www.depoauto.sk/product_info.php ... ts_id/1634

Neviem ci mi tam na 100% bude pasovat ta cierna lista z originalu. V eshope povedali ze "mala by"
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“