Bravo mk.II - nádhera ;-)

Moderátor: peta.smolik

Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Bravo mk.II - nádhera ;-)

Příspěvek od Requiem »

Zdravím všechny příznivce a fanoušky nového Brava... Ani já jsem nemohl odolat kráse, příslušenství, jízdním vlastnostem atd. atd. nového Bravíčka! Před pár dny jsem si ho byl projet na zkušební jízdě a rovnou si nechal objednat... Teď mi na něm odvádějí práci v itálii a už se nemůžu dočkat až ho dostanu... Je nádherné! Všem budoucím kupujícím vřele doporučuji Sport paket (cca za 45 000,-kč) a barvu Maranello (16 000,-kč)...protože teprve s těmito doplňky to udělá ,už tak z krásného auta, auto bezkonkurenčně nejhezčí nižší střední třídy!!! Je to v mých očích (a asi nejen v mých) to nejhezčí co můžete dnes na silnici uvidět...! Samozřejmě v dané cenové relaci ;-) Jediná věc co mě mrzí je, že ho budou dělat +- 2 měsíce :( ! Ale za to čekání to určitě stojí ne? :) Přeji hezký den Requiem PS: až budu moct, tak se pochlubím a zašlu nějaké foto, ale jak říkám dříve jak v září to nebude ;-)
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
pe73
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 29 bře 2008, 19:37

Příspěvek od pe73 »

nejlepší volba!!! nebudeš litovat, v srpnu to bude rok co ho mám a stále se ho nemůžu nabažit :lol:

maranelo barva je supr, ale nedomeješ ji :wink: budeš furt lítat s hadrem v ruce, já jsem příznivcem světlých, takže mám metlu slonovou kost.
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

Nevadí... :D Pro tohohle krasavce udělám cokoliv...! Klidně i lítat s hadrem 24hodin deně 7 dní v týdnu ;-) Ta barva je nádherná...a 17" kola o těch ani nemluvím... :D Jak už jsem psal výše, sport kit je nejlepší volba a to dodá Bravu super sportovní vzhled! Jak z venku tak ze vnitř ;-) Prostě Bravo forever :D
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
risohom
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2008, 17:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risohom »

dat na 90-konove auto 17'' kolesa a sport packet mi pripada uchylne. mne ten motor staci, ale sport a bravo 1.4 90k nemaju nic spolocne.

nechcem Ti kazit iluzie, ja som s Bravom velmi spokojny. obdivujem aj chut cakat, ja som pred pol rokom ani netusil, ze sa aj dnes na auto caka. to som zistil asi pred mesiacom. :)
Fiat bravo 2, 1.4, 90 k, 12/2007
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

Risohom: Úchylný??? :shock: :D A viděl si někdy ten sport packet naživo??? Asi ne, protože to není žádný extrém! Je to jen decentní doladění už tak pěkných křivek! A nemůžeš mi upřít, že nové Bravo je založené na sportovním vzhledu! :wink: Takže slovo úchylný není na místě! Koukni se někde prvně na fotky a uvidíš že to "úchylný" v žádném případě není! Jediný z čím s tebou souhlasím je ten motor! Že 90 koní není sportovní motor, ale vem si zase z druhé strany to, že ta možnost tu byla, tak jsem jí využil! A kdo ten sport packet neviděl naživo, tak neuvěří a plácá s prominutím bláboly :roll: PS: A navíc jak poznáš prosím tě na první pohled rozdíly 90 koňové verze motoru od 120 nebo 150tky??? Pořád totiž nevím proč slovo úchylný!!! A neříkej mi, že kdyby si měl ty peníze navíc, že by si si svoje Bravo z venku a ze vnitř trochu nevylepšil!!! Tady jde hlavně o to, že je tu tisíce kombinací jak si můžeš svoje Bravo odlišit od ostatních ne? Tak proč toho nevyužít? Jo a ještě jeden dotaz: ty máš 16" kola...a rozdíl s 17" je něco kolem 2 cm! To je tak moc poznat? :) Maximálně na ceně pneu, ale to je jiné téma! ;-) Podle mě je slitinové kolo mnohem hezčí (pro Bravo) než ocelové s poklicí!
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
risohom
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2008, 17:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risohom »

1. mam bravo 90k, a ten motor je aj na 16'' kolesa slaby! mali tam byt 15'' s 195 gumami. podla mna. ale mam tam 16'', v technicaku su 16'', lepsie vyzeraju 16'', tak som radsej ticho. :)

2. sport packet som videl. nemam nic proti nemu, je krasny, ale slovo "sport" nema co robit na 90-konovom aute. mali to nazvat fashion packet. :) nehovorim, ze dizajn Brava nema sportovy nadych.

3. snad by som ten rozdiel 120k a 90k poznal. to si teda myslim. :)

4. na liatinove kolesa mam svoj nazor. parkujem casto v krajskych mestach aj nasej metropole, a radsej si rano najdem auto bez puklic nez bez kolies. to je ale vyhradne moj pripad a nikdy som liatinove kolesa neodsudzoval. ono ale nejde ani tak o tie 2 cm navyse, ako o 2 cm menej gumy a vzduchu! vies ake je tvrde uz bravo na 16''? cez kolajnice jazdim ako 70-rocny paprda, to iste cez spomalovace a hrboly.

Ale kazdopadne som rad, ze sa nasiel dalsi majitel Brava, najkrajsieho 5-dveroveho auta na cestach (trojdverove je pro_ceed :) ).
Fiat bravo 2, 1.4, 90 k, 12/2007
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

No abych pravdu řekl, tak jsem to Bravo s 17" koly i v 90 koňové verzi projížděl při zkušební jízdě kde se dalo (cca 1,5 hodiny - jak město, tak mimo město po "našich šílených silnicích") a žádný negativní pocit jsem z jízdy neměl! :? Sice je pravda, že to nemám jak porovnat snad jen z otcovým Meganem! A bylo mi příjemnější jet v Bravu...! Koleje ani spomalovače neodzkoušeny! S tím přejmenováním "sport" packetu na Fashion packet souhlasím :wink: ale tak jednou tomu dali tenhle název a my s tím nic neuděláme no... No a litinové kola pro mě právě jsou jasná volba! Máme garáž, jsme na vesnici a když už by šlo do tuhého tak si přikoupím pojistné matice proti krádeži (je mi jasný, že to jde taky obejít - ale alespoň se u toho dotyčný pěkně zapotí :) )! Tvůj postoj už chápu, teď mám na mysli "lepší bez puklic, než na cihlách" :), s tvým povoláním nemáš na výběr!!! Já ale ano...proto "sport" packet... No nic, až ho budu mít, tak udělám foto a uvidíš že to "úchylné" není :D Každopádně jsem rád za každou radu! Ale pochop mě, že přesedlat z Punta mkI na nové Bravo je pro mě dost silný zážitek :) tak mi ho nepokaž :D
PS: už se nám naše komunita začíná pěkně rozrůstat a to je jedině dobře! ;-) a díky za odkaz na tu navigaci...
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
breki101
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 06 dub 2008, 11:31
Bydliště: Slovakia - NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od breki101 »

čaute braváci, mám tiež 1,4 90PS - spokojnosť, kúpené 20.6.2007, mám 15000km zatiaľ bez problémov.
Requiem, neboj sa tých 17", ja mám 18" a nieje to tvrdé. podvozok mi trochu pritvrdili len pružiny -30mm, ale nie kolesá, takže v pohode.
Inak gratulujem k novému bravíčku - super výber, myslím farba aj sportpaket, lenže, keby som kupoval auto teraz ako ty, dal by som tam radšej 1,4 120PS. Mne chýba na 90PS trochu pružnosti hlavne pri predbiehaní.
risohom
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2008, 17:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risohom »

s tym motorom suhlasim. uz mam 13 400 km (od februara) a ta sviznost motora mi chyba. Urcite by som dnes kupoval turbo. inak si na bravo nemozem stazovat. a stretavam ich cim dalej viac.
Fiat bravo 2, 1.4, 90 k, 12/2007
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

No jo no... :roll: Asi by ta 120tka respektive 150tka byla svižnější... Ale ty cenové rozdíly byly na mě dost veliké, takže jsem vybíral hlavně podle ceny!!! Nečekám zázraky, ale jednoduše mě Bravo okouzlilo a ta 90tka mě bohatě stačí (teda musí stačit, když na turbo nemám :D)... Taky jich už začínám potkávat víc a víc, ale stále to není na silnicích žádné všední auto a myslím že tomu tak bude i do budoucna...lidé moc FIATU nedůvěřují! Ale kdo sám nevyzkouší - neuvěří ;-) Tak zatím Req...
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

Mne osobne sa new Bravo viac lubi ako P.Grande,je aj sirsie a viac miesta na sedenie ako v P.Grande ale ta 1.4 90ps je dost malo ,ked uz by som mal kupovat new Bravo kvoli spotrebe tak jednoznacne verzia 1.6 JTD a ked uz vykon tak 1.8 benzin .........ta 1,4 -ka je akurat tak do mesta do roboty.
Requiem
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 18 črc 2008, 07:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Requiem »

1.8 benzín??? nějak jsem tě nepochopil! New Bravo je v benzínu pouze 1,4ka jen se liší v turbu! Takže 90 koní atmosféra, 120 koní turbo a 150 koní turbo... Takže všechny benzíny jsou 1,4ky...!!! Si se asi špatně kouknul ne??? ;-) PS: mimochodem jsem si Bravo nekupoval kvůli trhání asfaltu a závodění, ale kvůli designu, prostoru, řídícím vlastnostem a do budoucna jako rodinné auto... Nechci s ním závodit ;-)
Punto mk.I 1,2 SX 60hp, a čekám na Bravo mk.II 1,4 16V 90hp + sport packet, barva Maranello :-)
Obrázek
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

jasne ze sa robia aj nove Brava 1.8 16V a aj G.Punta 1.8 16V ,len je problem ich kupit ,pretoze ich moc na predajnych miestach nebyva ,alebo ich vobec nedovazaju ,nechapem preco ........u nas priamo vo fiate povedali ze take sa ani nevyrabaju a toto je co" http://www.youtube.com/watch?v=gbs1bpc4kC4 " akurat ze sa to nevola punto Grande ale punto Emotion ,je to miesanina nieco medzi novym puntom a bravom ,ale skor mi to pripomina bravo je to sirsie ako punto G.
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

nove bravo robia v prevedeni 1.4T alebo 1.8T teda z turbom alebo bez ,zalezi podla zakaznika ,ale ze nepredavaju unas tie 1.8cky sa cudujem ,pozri toto video a pochopis ,ze neklamem http://www.youtube.com/watch?v=q91VIBZ8uSc


DUFAM CHALANI ZE SOM VAM PRINIESOL NOVY ROZHLAD 8) :wink:
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

A TUTO JE VIDEO NA FIAT BRAVO 1.6 JTD
http://www.youtube.com/watch?v=VdS3an-_--I
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“