HELP - problémy při tankování

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

zajímavé já mám přetlak a u pumpy trávím polovinu času cesty
Reklama
 

danco
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 05 led 2006, 21:41
Bydliště: Partizánske

Re: Tankovanie

Příspěvek od danco »

poitromasoni píše:
Dodo píše:Tiež mám podobné problémy z tankovaciou pištolou.Kým nájdem tú správnu polohu,mám už aj natankované :lol: .Jednu vec ale nechápem.Keď otváram veko nádrže mám tam podtlak. :?:
to ja take...
Ten podtlak je úplne v pohode, je to normálne, niečo je o tom písané aj v užívatelskej príručke k Puntu. Je to tam spomenuté, ako normálny jav... Takže nehľadajme problémy tam, kde nie sú :wink: Inak viac ako hľadanie polohy pri tankovaní ma štve účet za plnú nádrž. :x
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Budto to chce jezdit k pumpam, kde to je bez problemu (vetsinou OMV), nebo staci po zastrceni pistoli zase trosku povytahnout zpatky. Alespon u me to tak funguje.
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

KUFI píše:Budto to chce jezdit k pumpam, kde to je bez problemu (vetsinou OMV), nebo staci po zastrceni pistoli zase trosku povytahnout zpatky. Alespon u me to tak funguje.
ja ji pootocim k vicku a v poho
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
cz833648
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 28 říj 2005, 15:40
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cz833648 »

KUFI píše:Budto to chce jezdit k pumpam, kde to je bez problemu (vetsinou OMV), nebo staci po zastrceni pistoli zase trosku povytahnout zpatky. Alespon u me to tak funguje.
Zajiamve je to, ze ja tankuji jen ÖMV. Mam to kousek od domu a mam ty same problemy jako bych tankoval sracky z Benziny. Asi je u Vas ÖMV s jinymi pistolemi. 8)
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

cz833648 píše:
KUFI píše:Budto to chce jezdit k pumpam, kde to je bez problemu (vetsinou OMV), nebo staci po zastrceni pistoli zase trosku povytahnout zpatky. Alespon u me to tak funguje.
Zajiamve je to, ze ja tankuji jen ÖMV. Mam to kousek od domu a mam ty same problemy jako bych tankoval sracky z Benziny. Asi je u Vas ÖMV s jinymi pistolemi. 8)
Musim rict, ze me to trebas zase na jednom Essu dela a na druhym Essu nedela. Je to cely naky divny :roll:
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

taknkuju do punta porad :) a jedine u omvv 8) a jak se rika mam problemy to ubrzdit ... :lol: nebot to tam tece jak do kanalu :D
marlboropp
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 30 led 2006, 14:17
Bydliště: Poprad - Slovensko

Příspěvek od marlboropp »

no, pozeram ze mame podobne problemy, tak som skusil ist na omv a uz nikde inde nebudem tankovat. leje sa to tam ako do suda. a myslim ze maju kvalitnejsi benzin, motor je taky zivši. :wink:
Vasek
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 21 úno 2006, 21:39
Bydliště: Uhersky Brod

Benzin

Příspěvek od Vasek »

Ja uz roky tankuji vetsinou pouze u OMV a Shell. U Shell pouze V-Power (je to aditivovany benzin). Stridam tyto dve cerp. stanice a tyto benziny a co se tyka benzinu nemel za vsechny roky jsem ten nejmensi problem - na rozdil od nekolika mych kolegu, kteri se snazili usetrit a sli hlavne po cene. Myslim, ze u OMV je benzin - osobni zkusenosti ze Zlina - kvalitativne na dobre urovni. :wink:
Myslim, ze i kvalita benzinu se pak projevi na celkove spotrebe v kladnem smyslu.
Vasek
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

já když otevírám nádrž, mám přetlak :( Je to vpořádku?
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

No to myslím v pořádku je - otevřeš víko a ono to zasičí..... :wink:
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

PulMiloš píše:No to myslím v pořádku je - otevřeš víko a ono to zasičí..... :wink:
ale na kterou stranu? Jestli to vtáhne vzduch, nebo vyfoukne?
poitromasoni
Fiaťák
Příspěvky: 190
Registrován: 29 lis 2005, 13:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od poitromasoni »

jirka píše:
PulMiloš píše:No to myslím v pořádku je - otevřeš víko a ono to zasičí..... :wink:
ale na kterou stranu? Jestli to vtáhne vzduch, nebo vyfoukne?
to vubec neres dela to kazde auto!!
fiat marea weekend 1.9TD 55kw
Mosťa
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2006, 20:57
Bydliště: Valašské Království

Příspěvek od Mosťa »

Taky jsem nad tím koumal, jak tam narvat nějakým smysluplným způsobem tankovací pistoli, aby se pořád nevypínala. Nakonec pomohlo jí otočit o 180 stupňů, tzn hadice vzhůru.
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

Mosťa píše:Taky jsem nad tím koumal, jak tam narvat nějakým smysluplným způsobem tankovací pistoli, aby se pořád nevypínala. Nakonec pomohlo jí otočit o 180 stupňů, tzn hadice vzhůru.
přesně,taky mi to pořád vycvakávalo
taky s tim kroutim jak můžu,jinak to prostě nejde :(
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“